Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün akasya Apple Store gittim randevum yoktu telefonumu tamir etmediler randevusuz teknik servis hizmeti vermediklerini söylediler fakat önümüzdeki hafta randevuyu oradan kendisi verdi. teknik hizmet (cam değişimi, pil değişimi vb.) randevusuz verilmiyor.

bilgilerinize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar akasyada yarın(pazartesi) randevum var. Başka bir tarihle değiştirmek isteyen varmı ?

• arkadaşlar bugün 12:50 de zorluya randevu aldım. ama ne yazık ki malatyadayım. randevu isteyen arkadaşlara verebilirim

edit: verilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erc44 -- 1 Şubat 2016; 9:29:33 >
  • Yarın 12:30 akasya apple store için randevum var ama gidemeyeceğim. İhtiyacı olup ilk mesaj atana devredeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilo_29

Yarın 12:30 akasya apple store için randevum var ama gidemeyeceğim. İhtiyacı olup ilk mesaj atana devredeceğim.

devredilmiştir..
  • arkadaşlar pazar günü zorlu'dan randevu devretmek isteyen varsa ulaşabilir bana. il dışındayım sadece pazar günü istanbul'da olabilirim
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    8 Şubat Pazartesi Saat 12:50'de Zorlu'ya randevu aldım. 7 Şubat Pazar günü rezervasyonu olan biriyle değişim yapabilirim
  • 8 Şubat saat 10:30'a Zorlu'da randevum var, bu hafta izinliyim. 8 Şubat'a kadar randevusu olupta gidemeyecek olan varsa değiştirebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar, tam 4 gündür randevu almaya çalışıyorum, kafayı yemek üzereyim. Randevusu olup da gidemeyecek olan varsa çok sevinirim.
  • oozdemir2073b O kullanıcısına yanıt
    bende 8 şubat tarihli 2 rezervasyon var. 7 şubat tarihiyle değiştirmek istiyorum. eğer değiştiremezsem birini verebilirim sana kardeş
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Vallahi çok memnun olurum, günlerdir usandım, artık telefonu götürüp kafalarına fırlatıcam.
  • Bu arada arkadaşlar, burada randevu ihtiyacım var diye yazınca özel mj atıp para karşılığı randevu verme teklif edenler oluyor. Eğer bu kişilerden randevu alırsanız, sizin gibi randevuya ihtiyaç duyduğunda, birçok kişinin randevu alamamasına destek vermiş olursunuz. Bu insanlar randevuları bitirdiği için şu anda ben sıkıntı yaşıyorum. Herkesin bilgisine...
  • arkadaşlar 1 haftadır denıyorum saat başlarında fakat alamıyorum zorlu centera randevusu olup hayrına vermek ısteyen varsa alabılırım telefonumun dokunmatıgı gıttı kullanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_7117

8 Şubat saat 10:30'a Zorlu'da randevum var, bu hafta izinliyim. 8 Şubat'a kadar randevusu olupta gidemeyecek olan varsa değiştirebilirim.

Günceldir.

• yarın için zorluda 13 20 de randevum var gidemeyeceğim isteyene vereyim
  • İphone6 cam değişimi fiyatı nekadar bilen var mı ?

Birde fazla randevusu olan bana verebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn1299

yarın için zorluda 13 20 de randevum var gidemeyeceğim isteyene vereyim

Ben alabilirim. Pazartesi 10:30 randevumu size verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn1299

yarın için zorluda 13 20 de randevum var gidemeyeceğim isteyene vereyim

Hocam abimin telefonunu kutudan çıkarttık az önce bozuk çıktı , mümkünse ben alabilirmiyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilrael

arkadaşlar her saat 10-15 20-25 30-35 gece arasında sureklı deneyın akasyaya randevu cıkıyor ben 3 adet boş gördum

hocam anlamadım her saatin 10 15 20 . dk larında mı deneyelim. Başka bir deyişle 5dk da bir mi deneyelim ?
  • Sonunda alabildim ben de randevumu, 4 Şubat Perşembe gününe.

Deneyecek olanlar, kesinlikle safariden denemelerinde fayda var. Chrome ile almayı ne kadar denediysem başaramadım, bi de ipadle deneyeyeyim dediğimde aldım. Boş randevu yoktur desede sayfalarda ileri-geri yapın, benim öyle çıktı.

Cihazım iphone 6, ahizeden ses inanılmaz kısık geliyor, duyulmuyor, hoparlörle konuşmak zorunda kalıyorum. Ayrıca ekranı bastırınca çıt çıt ses geliyor, ekranla kasa arasında boşkuk var. Artı olarak kulaklığımda bozuldu, temazsızlık yapıyor giriş jakı.

Umarım değişim verirler.

Değişim verdiklerinde sadece cihaz mı veriyorlar, yoksa kutuyla felan mı? Ben kutuyu,faturayı ve diğer ekipmanların hepsini götürmeyi düşünüyorum giderken, değişim verirlerse istemeler felan diye.

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.