Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
173
Favori
384.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen biraz bekleyin derim. Ben ayni avusturya adresine esim icinde istedim onun karti bi turlu gelmedi pekte uzerine dusmedim sonra mail attim curveye ve yeni kart gonderdiler o mesela 20 gun civarinda geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Aynen biraz bekleyin derim. Ben ayni avusturya adresine esim icinde istedim onun karti bi turlu gelmedi pekte uzerine dusmedim sonra mail attim curveye ve yeni kart gonderdiler o mesela 20 gun civarinda geldi.
    eşinizin kartı için mail atınca curveye kimlik dogrulaması istediler mi ? kimlik - oturum belgesi - fatura gibi ? curveye mail atmaya çok çekiniyorum. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Yok hayir sadece curvedeki bilgileri doğrulamak icin ad soyad adres bilgisini bama gönderilen maile dönüş yaparak yazmamı istediler. O bilgileri yazdım ve yeni kartiniz gönderilecek diye dönüş geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Yok hayir sadece curvedeki bilgileri doğrulamak icin ad soyad adres bilgisini bama gönderilen maile dönüş yaparak yazmamı istediler. O bilgileri yazdım ve yeni kartiniz gönderilecek diye dönüş geldi.
    çok güzel. tşk ederim.
    şuan tek elimizdeki kaynak. kaybetmeyelim çok didiklememek lazım. ne kadar az mail onlara o kadar ömrü uzun gider.

Aynen oyle. Cok didikleyince sarpa sarabilir bazi seyler

• N26 hesabı oluşturdum kendi adıma ama adres olarak Norveçteki arkaşımın adresini verdim telefon numaramı tr olarak kabul etti ancak bir türlü SMS alamıyorum onaylamak için bu sorunu yaşayanlar var mı?
  • İlk Apple Pay ödememi bugün saat ile burger king de gerçekleştirdim. Gerçekten büyük rahatlıkmış.

19.95 TL lik burger için kartıma 21 lira gibi bir ücret yansıdı

 Apple Pay® [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 7 Haziran 2020; 9:41:2 >
    cok sag olun hocam. simdi mantigima yatmis oldu. gercekten cok sorun olacak gibi gorunuyor boon zaten bloke etti onceki hesabimi😂

• rainicorn kullanıcısına yanıt
    Boon defteri çoktan kapanmış. Şuan sıfırdan hesap açılsa bile otomatik free hesabı bloke ediyor. Hesap yükseltmek için de evraklara ihtiyaç var. Pep ile güzel kullanılırdı ama kısmet değil.

Ülkemizde fastpay , param , paycell , bkm , papara , pep , enpara vs. Şubesiz bankacılıklardan bir tanesi anlaşma yapıp bu olayı getirse gayet güzel hacim yapar. Açıkcası bir çok kişi de kullanır.

Paypal neden kaçtıysa , apple pay da o yüzden gelmiyor. Yazık.

• Mesela online vergi ödeyeceğim. Hemen garanti pay veya maximum mobil ile ödenebilenleri tercih ediyorum. Yani garanti ve iş kazanıyor. Sonuçta cüzdandan kartı al. Kart bilgisini gir. 3d kodu gir. Gereksiz vakit kaybı. Yine aynı şekilde GittiGidiyor dan alışveriş yapacagım garantipay , migros sanalmarket yine öyle. Bunlar çok güzel kolaylıklar. Aynı zamanda gittigidiyorda bonus puan hemen otomatik çıkıyor. İstersem kullanıyorum. Vergi ödemesinde garanti ücretsiz 4 e bölüyorum.

Keşke apple ile anlaşma yapsalar. Komisyon bile ödenir. Sonuçta usd / tl dönüşümüne ödeniyor. Yıllık kart ücreti bile olsa koymaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bizim ülkemize de gelse diyeceğim de.

Paypal vb örnekler varken neden gelsin..
  • cyb3rtr C kullanıcısına yanıt
    telefonunuz yurt dışındaki aramalara mesajlara açık mi kapalı mi onu öğrenin.

geçenlerde n26ı ben de açtım ama sonra iptal için mesaj gönderdim. hesabı engellenen, sistem dışı bırakılan ve parasını n26’a kaptırmış çok kişi var. müşteri hizmetleri konusunda da çok kötüler. moneseyi öneririm. n26da para yüklemek de mesele.
    hesabı kapanan kişiler müşteri hizmetlerinden nedenini öğrenmek istediklerinde cevap alamadan görüşme sonlandırılıyormuş. dikkat etmek gerek. Türkiye’de sürekli kullanılınca sözleşmeye aykırılıktan hesabın kapanma ihtimali çok yüksek.

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Etrafinizdaki alis veris yaptiginiz noktalarda deneyip nerelerde kullanabildinizi cikartmanizi tavsiye ederim. Red veren isyerlerini bu sayede belirlemis olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

İlk Apple Pay ödememi bugün saat ile burger king de gerçekleştirdim. Gerçekten büyük rahatlıkmış.

19.95 TL lik burger için kartıma 21 lira gibi bir ücret yansıdı

Hayırlı olsun. Haftasonu olmasına ragmen kur farkı çok değil. Hangi banka ? En uygun o banka mı ? Diğerleri daha mı yüksek çeviriyor. Denediniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgi için. Moneseden engel yedim telefonuma yükleyince artık erişim engellendi uyarısı alıyorum direk

Valla ben kur farki olayini cozemedim bi turlu. Bastan garanti sanal para kart ekliydi genel anlamda 15-25 kurus arasi degisiyordu 1 dolar basina kur farki. Sonra direkt asil parakarti ekledim ilk alis veriste 4.4 dolara 15 kurus fark aldi neredeyse fark yok gibi oldu dolar basina vurunca. Ama ertsi gun 40 kurus aldi 1 dolar basina.

Alis veris yapanlar hangi banka karti ile yapip alis veris kac tl tuttu karsiligu kac dolar gorundu ve hesaptan kur farki ile kac tl dustugubi yazarsa bence elimizde daha net veri olabilir karsilastirmak acisindan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 8 Haziran 2020; 14:26:50 >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Ben 2 kere kullandın 2 dir Akbank banka hesabımdan 1 TL ye yakın farkla cekti kartımdan. Hatta 1 TL yi azıcık geçiyor. Curve uygulamasında 59 gösteriyor fakat Migros’ta ki fiş 58 küsür.

 Apple Pay® [ANA KONU]

 Apple Pay® [ANA KONU]

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    8.80 dolarlik alis veris icin cok iyi bi kur farki. Sonraki alis verislerinizde farkli bir durum olursa paylasirsaniz sevinirim

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    helal olsun.
    keşke bunları moneseye ekleyebilseydik.
    sağolsın bir arkadaş sayesinde monese kart aldık ama bir türlü para yükleyemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

helal olsun.
    keşke bunları moneseye ekleyebilseydik.
    sağolsın bir arkadaş sayesinde monese kart aldık ama bir türlü para yükleyemedim
    moneseye eski tip ehliyet veya eski tip kimlikle hesap açılır mı ?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.