Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben görememiş olabilirm fakat siparışimi verdim 5s 16 Beyaz ( Gümüş ) yarın havalemi kendi adıma yaptığımda direk olarak apple bana mail ile dönüş mü yapacak çünkü sitede ödeme bildir diye bir seçenek göremedim ve yaşımın 18 altı olması faturada benim adım yazması sıkıntı olur mu ? daha önce internetten alışveriş yaptım ama tereddüt yaşadım apple bu sonuçta. beni bilgilendirebilirseniz minnetter kalırım.18 olmama çok az var 13 yaşında falan sanmayın diye yazıyorum şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

Bende tanıdık vasıtasıyla 32 gb gold u 2250 gibi bir fiyata sipariş ettim haftaya gelecek

Hocam nereden sipariş ettiniz ? Kdv dahil fiyatımı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple store acilinca fiyatlar duser 1400-1600 e aliriz diyenler nerde ?

Aldiniz mi ?

• havaleyi şirket hesabından yaptım.
    açıklamaya sadece WorldPay Referans Numarası nı yazdım sorun olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkcr1905

Ürünler direkt fabrikadan (çin) mi yollaniyor yoksa turkiye icinden mi? Bilgisi olan var mi??

Türkiyeden olmadığı kesin bence kargo sürelerini göz önüne alırsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: atikus

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

Merhaba arkadaşlar,
    31 Ekim'i 1 Kasım'a bağlayan şu saatlerde Apple Online Store'dan (http://store.apple.com/tr/ ) sipariş verenler olarak bilgilerimizi, problemlerimizi ve teslimat tarihlerimizi paylaşıp birbirimizi bilgilendirebileceğimizi düşündüm. Zamanı gelince ürünleri teslim alırken yaşadığımız problemleride yine buradan paylaşabiliriz.

Edit: KARGO Firmaları Belli oldu. Apple Çevrimiçi destekle görüştüm. Teslimatı gerçekleştirecek olan firmalar; UPS ve TNT

Burada benim siparişim iPhone 5S Gold 64GB, 00:30 sularında satın aldım. Teslimat tarihi 08/11/13 - 12/11/13
     Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

Sizler ne siparişi verdiniz ?

Uzay grisi.
    16 GB 2149/12 taksit.
    Nisan 2010'dan bu yana kullandığım 3 gs'me veda zamanı 11-13 kasım 2013 tarihleri arasında ürün teslim edilince olacak...

kuru kuruya veda olmaz öyle temiz 3Gs ler hediye kabul edilir

Bundan sonra hayatına iPod olarak devam edecek benim 3gs. Oğlum akbaba gibi dolanıyor telefonun etrafında...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jakess

itunesdaki butun sarkilari clouda atiyo. sen telefonda butun pc sarkilarini gorebiliyosun.diledigini de dinliyosun. ama dedigin gibi netten gidiyo. bide bi sarkiyi indirdigin zaman o sarki telefonda kaliyo bidaha indirmene gerek kalmiyo

Şu an Spotify Premium (https://www.spotify.com/tr/ ) kullanıyorum. Ayda 9.99TL . iTunes Match ile aynı özelliğe sahip hatta daha üstün. Çünkü kalitesi 320 kbps (en yüksek) ve bildiğiniz müzik arama motoru. Bütün müzikler orjinal, çevrimdışı liste yapabiliyorsunuz(Sınırsız çevrimdışı müzik dinleyebiliyorsunuz). İstediğiniz müziği aratıp hemen dinleyebiliyorsunuz. iTunes Match'da sadece iCloud'da ki müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Yani ya satın alıcaksınız ya da bi müzik arşiviniz olması lazım. Spotify ise size online olarak milyonlarca müzik sunuyor. En son çıkan müzikler dahil ve hepsi kaliteli. Direk Spotify ve Şarkıcılar işbirliği ile dinliyorsunuz.

• Sipariş veren arkadaşlar,

Sipariş durumunuz nedir şu an ? Dün Açılıştan sonra ki ilk 30 dakika içinde Kredi Kartı ile almama rağmen bu saatte hâlâ "Ürünler İşleniyor" diye görünmekte sipariş durumum. Sizlerde durum nasıl ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Farklı sipariş durumları nelerdir?
    Siparişinizi aldık:
    Siparişinizi aldık ve kısa süre içinde işlemeye başlayacağız! Sipariş işlenme durumuna geçtikten sonra sipariş ayrıntılarınızı değiştirebilirsiniz.
    Ürünler İşleniyor:
    Şu anda siparişinizi işliyoruz. Sipariş ayrıntılarınızı çevrimiçi Sipariş Durumu'ndan veya Apple Online Store Müşteri Hizmetleri ile görüşerek değiştirebilirsiniz.
    Gönderim Hazırlığı:
    Ürünlerinizi gönderime hazırlıyoruz. Siparişiniz hazırlanırken sipariş ayrıntılarınızı değiştiremiyoruz. Siparişiniz depomuzdan ayrıldığında e-posta yoluyla size tam sipariş ayrıntılarını içeren bir Gönderim Bildirimi yollayacağız.
    Gönderildi:
    Siparişiniz gönderildi! 24 saat içinde Siparişler sayfasında bir “Teslimatı Takip Et” düğmesi göreceksiniz. Yolda birleştirilen ürünlere yönelik 48 saate kadar takip bilgisi sağlayamıyoruz. Posta siparişleri için takip bilgisi sağlayamıyoruz.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 1 Kasım 2013; 19:36:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Musfel

Merhaba store dan veya türkcell,avea,vodafone dan aldığımız apple garantili cihazların garanti süresi kaç ay?

Cihaz etkinleştirildikten sonra 1 yıl geçerli olması lazım garanti süresi.

hayır 2 yıl
  • yeni çıktıgında indirip denemiştim ama benim müzik tarzıma hitap eden şarkıları bulamamıştık
    türkçe 90lar dinliyorum
    belki yeniydi diye yoktu biara bakarım bidaha
    itunes match kullanmıyorum cok fazla
    fizy ile idare ediyorum
  • storedan aldıgımız garanti turkiyede nerelerde geçiyor yani servis noktası filan nasıl
  • siparişim gönderilmiş
    salı gününe tarih vermişlerdi
  • Hocam siz dün kacta sipariş verdiniz bide ne sipariş verdiniz ben 00:11 de vermiştim sipariş hala ürünler işleniyor gozukuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

apple store acilinca fiyatlar duser 1400-1600 e aliriz diyenler nerde ?

Aldiniz mi ?

• arkadaslar sabah apple onlıne store dan sıparıs verdım saat 18:00 gıbı aradılar 353 lu bır numaradan ev adresını teyıt ıcın tekrar sordular sonra kredı kartının son 4 hanesını sordular ama kart yanımda yok dedım vermedım.bıde maıl adresını tekrar sordular soyledım sıparısıınız onaylandı dedı maıl gelcek dedı gelmedı.sızıde aradılarmı ben suphelendım yaa :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

arkadaslar sabah apple onlıne store dan sıparıs verdım saat 18:00 gıbı aradılar 353 lu bır numaradan ev adresını teyıt ıcın tekrar sordular sonra kredı kartının son 4 hanesını sordular ama kart yanımda yok dedım vermedım.bıde maıl adresını tekrar sordular soyledım sıparısıınız onaylandı dedı maıl gelcek dedı gelmedı.sızıde aradılarmı ben suphelendım yaa :(

+353 21 238 0596 aradıkları numara bu. Ben günün ilk saatlerinde sipariş vermeme rağmen aranmadım. Kartınızın son 4 hanesini sorma nedenleri doğru kişi olup olmadığınızı anlamaları için. Eğer cep numaranızı yanlış verseydiniz ve Apple o numarayı aradığında, aranan kişi yok benim adresim o değil diyebilir ve kendi adresini verebilirdi. Bu nedenle sormuş olmalılar ama onaylandığını söylemeleri garip. Yani 00:30'da siparişi geçmeme rağmen bana gelmedi herhangi bir onay ya da arama. Siz ne siparişi verdiniz ? 5C mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hazarkaratas

arkadaslar sabah apple onlıne store dan sıparıs verdım saat 18:00 gıbı aradılar 353 lu bır numaradan ev adresını teyıt ıcın tekrar sordular sonra kredı kartının son 4 hanesını sordular ama kart yanımda yok dedım vermedım.bıde maıl adresını tekrar sordular soyledım sıparısıınız onaylandı dedı maıl gelcek dedı gelmedı.sızıde aradılarmı ben suphelendım yaa :(

+353 21 238 0596 aradıkları numara bu. Ben günün ilk saatlerinde sipariş vermeme rağmen aranmadım. Kartınızın son 4 hanesini sorma nedenleri doğru kişi olup olmadığınızı anlamaları için. Eğer cep numaranızı yanlış verseydiniz ve Apple o numarayı aradığında, aranan kişi yok benim adresim o değil diyebilir ve kendi adresini verebilirdi. Bu nedenle sormuş olmalılar ama onaylandığını söylemeleri garip. Yani 00:30'da siparişi geçmeme rağmen bana gelmedi herhangi bir onay ya da arama. Siz ne siparişi verdiniz ? 5C mi ?

evet numara oydu. hatta hangı urunu sıparıs verdınız ve hangı banka kartı ıle urunu aldınız dedı bnde soylrdım. 5s 16gb sıparısı verdım

• Arkadaşlar benim ilk siparişim bu gün kargolanmış az önce mail geldi. Ayrıca iPhone 5s Gold aldım bu gün bir tane de bakalım süreç nasıl işleyecek haber edin diyordunuz =) Ekran görüntüsü koydum

Ayrıca kaygo takibinde: "Şu anda bu nakliye için takip bilgileri mevcut değil. Bu sorun için özür dileriz. Lütfen daha sonra yeniden deneyin." diyor.

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 1 Kasım 2013; 20:56:09 >

• Arkadaslar vermis oldugum siparisi arayip sirket adina degistirebilirmiyim faturalandirmasini? Bu vergi olayindan yararlanma icin?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.