Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık fiyatlar düşmeye başlar bu çok iyi oldu fiyatlarda oldukça iyi geldi biraz daha düşer bence acele etmeyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: knnolg

artık fiyatlar düşmeye başlar bu çok iyi oldu fiyatlarda oldukça iyi geldi biraz daha düşer bence acele etmeyin derim

Düşmez,yeni cihaz çıkana kadar değişmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

artık fiyatlar düşmeye başlar bu çok iyi oldu fiyatlarda oldukça iyi geldi biraz daha düşer bence acele etmeyin derim

Fiyatlar daha düşmeyecek.

• quote:

Apple Store'da fiyatlar düşmez, sabit. Ama AppleStore yüzünden operatörlerde ve elden satışlarda fiyatlar kesinlikle düşecektir. Özellikle 2.el forumu yurtdışı cihaz satan kişilerle dalga geçenlerle dolu şuan. Fakat yine de Apple garantisi ve hizmeti gibisi yok, bunu söylemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: enc4
    Ayrıca açıklama kısmı için sadece worldpay numarasını yazmamız da yeterli oluyormuş.

Bu kesin bilgi mi hocam? Açıklama kısmına sadece o verilen numarayı yazdım ben de. Hani özel olarak "WordlPay Referans No" gibi bi ibare de yazmadım, web sipariş no'yu sipariş sırasında farketmedim bile sonradan gördüm. Bu arada müşteri hizmetleriyle nasıl görüştünüz? Cepten arıyorum yanlış no diyor, evden arıyorum düşmüyor.

Bana görüştüğüm müşteri temsilcisi aynen bu şekilde söyledi. Ben hem worldpay hem de sipariş numaramı yazdığımı söyledim, sadece worldpay numarasını yazmanız yeterli dedi. Ancak ben yazarken worldpay numarası diye belirterek yazdım. Yazmadığımız durumlarda da sıkıntı olacağını sanmıyorum. Sadece siparişiniz biraz daha geç gelebilir.

Edit: Müşteri Hizmetlerini sabit telefondan aradım ve ilk denemede ulaştım kendilerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enc4 -- 1 Kasım 2013; 15:18:53 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum ama bendeki siyahta yavas yavas cizilmeye deforme olmaya basladi. Cok narin sanki telefon onu koruyor. Nasil kilifsa

• enc4 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam teşekkür ederim, online destek almaya çalışıyorum fakat online destek'te ki arkadaşların çoğu yurtdışında yaşayan gurbetçi Türkler sanırım. Yarım yamalak Türkçe konuşuyorlar, ne demek istediğimi zor anlıyorlar

Bu arada sabit hattan aramama rağmen hala ulaşamadım, tekrar tekrar deniyorum ama meşgul gibi çalıyor.
  • Ben bir 32 bir 16 gold verdim, 64gb 5 kullanıyordum.Cumaya kadar gelsebari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havaleyi gectik bakalim.
    Ne zaman havaleyi onaylicaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Ben bir 32 bir 16 gold verdim, 64gb 5 kullanıyordum.Cumaya kadar gelsebari.

Hey maşallah paraya bak :) Hocam yanınıza eleman lazımsa gelebilirim çalışmaya. Yüksekokul mezunuyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Saolun hocam teşekkür ederim, online destek almaya çalışıyorum fakat online destek'te ki arkadaşların çoğu yurtdışında yaşayan gurbetçi Türkler sanırım. Yarım yamalak Türkçe konuşuyorlar, ne demek istediğimi zor anlıyorlar

Bu arada sabit hattan aramama rağmen hala ulaşamadım, tekrar tekrar deniyorum ama meşgul gibi çalıyor.

Aynen hocam, ben 2 kere aradım. Iıııı Eeeee diye konuşuyorlar. Hatta içimden dedim Apple böylelerini nasıl işe aldı diye.
  • 5s kilifi siparis verdim ve ilk siparisim elime pazar gunu gelmez kargolar kapali guzel oldu apple online store :)

• Arkadaslar havale ile alipta onay maili gelen var mı?
    Süreç 3-5 gun arasında sürüyormuş havale de. Bilginize.

• Sipariş veren arkadaşları anlamıyorum hem pahalıya geliyor hemde 1,2 hafta bekletiyor
  • kargoda kırılıp paran falan yazık olmasın
  • Bende tanıdık vasıtasıyla 32 gb gold u 2250 gibi bir fiyata sipariş ettim haftaya gelecek
  • Golden 5s almayın
    Ben alıcam çünki herkeste olmasın
    Böyle bir cihaz olamaz ya aşık oldum resmen
    Zerafet akıyo heryerinden
    İnceledimde biraz fena ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TALLEX kullanıcısına yanıt
    itunesdaki butun sarkilari clouda atiyo. sen telefonda butun pc sarkilarini gorebiliyosun.diledigini de dinliyosun. ama dedigin gibi netten gidiyo. bide bi sarkiyi indirdigin zaman o sarki telefonda kaliyo bidaha indirmene gerek kalmiyo

• Ürünler direkt fabrikadan (çin) mi yollaniyor yoksa turkiye icinden mi? Bilgisi olan var mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

00800 448 829 873 bu numarayı arıyorum ama sürekli dıt dıt sesi geliyor. cep telefonundan aramıyorum.

Hocam sadece sabit telefonlardan aranıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.