Şimdi Ara

Apple ödeme seçenekleri ve ipad pro 10.5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Appleib eğitim kampanyası bitmeden ipad pro 10.5 almak istiyordum bir de havale indiriminden faydalanmk için ödeme seçeneklerine göz attım fakat havale ile ödeme yi göremedim apple artık havale ile ödeme almıyor mu ayrıyeten taksitli ödeme için şuanlık ziraat ve finansbank/enpara kartlarım var bunlar ile taksit seçeneği var mı? Son olarak ipad pro 10.5 kullananlar memnun mu herhangi bir genel sorun var mı cihazda? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple mağazalarına gidip peşin ödeme yapabilirsiniz. O zaman %4 daha indirim yapıyorlar. Ama İnternetten satışta havale olayı kalmkış.

Sadece maximum, world, axess ve bonus kartlara taksit var diye biliyorum.

Tablet güzel memnun kalırsınız. Kulaklık hediyesi bitmeden alın alacaksanız.
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Mağazadan alırsan yuzde 4 indirim devam ediyor mu gerçekten kalktı diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coke019 C kullanıcısına yanıt
    Ben o şekilde aldım hocam. iPad 10.5" ile beats X kulaklığıda aldım.
  • Tamamen senle ayni amacla 2 haftadir enpara ziraat kartlarimla bahsi gecen cihazi almaya calisiyordum. Sonunda akrabamin arkadasinin kredi karti ile alisverisimi gerceklestirdim. Enpara ve ziraat kart ile bosuna zamanini kaybetme ise yaramiyorlar. Fiziksel olarak gitme imkanin yoksa acilen kredi karti olan birini bulmalisin. Son gun 2 Ekim.

Ben aldim almasina tableti de 4 tane olu piksel vardi cihazda geri yolladim bakalim degisim icin. Beats X de geldi, 1.5 haftadir letgoda 499tl ye satista tuttum sonra dedimki amaaan satilacagi yok anca bakiyorlar simdi actim kullaniyorum. Birdaha mi gelecez dunyaya.
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ölü pixelli göndermeleri kötü olmuş siz ürün için beklemek zorunda kalıyorsunuz bu sefer erkenden kullanmak varken ayrıca siz laserle isim yazdırdınız mı sonuçta paketi açıp göndermeleri gerekiyor ya da yanlış mı biliyorum?. Birkaç arkadaşa sordum ben de buray yazmadan önce onlarda da o banka kartları yokmuş en son çare olarak enpara en az 1000 tl olmak üzere internet şubesinden kredi veriyormuş ona başvuru yapmayı düşünüyorum bugün. Çektiğiniz krediyi vadesiz hesabınıza ekliyorlar oradsn tek çekimle alıp krediyi taksitle ödeyebilirim. Aylık ödemesi böylelikle daha az oluyor biraz da birikmiş param olduğundan. Siz ne dersiniz acaba kart bulamazsam bu yöntem mantıklı olur mu?

Son olarak diğer ipad konusu altında enpara ödeme yaparken sıkıntı çıkarıyor demişsiniz hocam ne tür bi sıkıntı müşteri hizmetlerini arayıp sordunuz mu?

• Lazerle isim yazdırtmadım ilerde olurda satmak istersem sorun olmasın diye.

Enpara sıkıntısı şu, ben hiçbirşekilde enpara ile alamadım cihazı. Her deneyişimde ödeme yöntemi reddedildi. Aynı şey ziraat için de geçerli. Limitini de arttırsam fayda etmedi. Yani enpara ve ziraat ile tek çekim de yapsanız başka bir şey de yapsanız alınmıyor o cihaz. Zaten internete biraz araştırma yaptıktan sonra eski konuları gördüm, Apple Mağazasından enpara ile alışveriş yapamayan birkaç kişi vardı bizle aynı durumda.

Daha sonra zaman kaybetmeden kart arayışına koyuldum.

Müşteri hizmetlerinin dediği ise, alabiliyor olmanız gerek herşeyiniz tam demişti. (İnternet alışverişine açıklık, limit)

Az önce apple satış elemanıyla da görüştüm ya mağazadan parayı verip ya da kredi kartıyla online alacaksın dedi. Çok saçma bir sistem olmuş. Bari havale yi kaldırmasaydılar. Çevremde kredi kartı kullanan çok kişi de yok o kadar yüksek limitli. Bir sonraki kampanyayı sordum Ağustos gibi gelebilir dedi kesin değil o da. Kısacası iPad maceramız başlamadan sona erdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet keske havale kalkmasaydi. Cok guzel ve etkili bir odeme yoluydu. Gecmis olsun..
  • Apple kredi kartı ile satış yapan bankaların itirazı nedeniyle havaleyi kaldırmak zorunda kaldı.çok kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 3 Ekim 2017; 0:39:05 >
  • Beats x’i seçiyor muyuz? Nasıl ekleniyor ben anlamadım. Açıklamada felan görmedim.

• omondoles O kullanıcısına yanıt
    Eğitim kulaklık promosyonu 2 ekim son tarih diye biliyorum.

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Hocam hala kulaklık meselesi devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Hocam hala kulaklık meselesi devam ediyor mu?

Yok hocam. Hatta peşin ödemede indirim de kaldırılmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.