Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelince deezerden geçiş yapacaklardanım.Tek isteğim müzik arşivini geniş tutsunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar bazı arkadaşlar en para ile anlaşsın demiş ama daha kolayı var itunes mağazaya gir en altta hediye gönder var tıkla sonraki sayfada 50 tl lik itunes hediye kartını seç orda kime diye bir yer war oraya kendi applestoreda kullandığın kimlik bilgini gir kendi hesabına bakiye yüklemiş oluyorsun en paradan 25 tl iadeni alırsın o bakiye ile 5 ay apple music kullan ben gecen yıl böyle 300 tl bakiye yükledim 150 iade aldım itunes match üyeliğim var yıllık 40 tl bakiyeden düşüyor
  • Bunu bende alacağım. Spofy hıc almadım sewmıyorum. Bu apple ın kendı servısı ve telefonla tam uyumlu super bır sey olacak.
  • tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermeyin, Sonbaharda Android içinde kullanılır halde olacak http://www.apple.com/tr/music/membership/

• quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Enpara ile anlaşsınlar gecelim apple a

Uygulama içi satın alma olarak görüneceği için enpara çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Yanlış bilgi vermeyin, Sonbaharda Android içinde kullanılır halde olacak http://www.apple.com/tr/music/membership/

Bilgi için teşekkürler hocam yeni farkettim bende bilmiyordum daha doğrusu appledan beklemiyordum böyle bişey :)

• Bu enpara nedir arkadaşlar çok mu uzak kaldık?

• Spotify ı bırakmam kesinlikle,playstation a destek verirse ki zannetmiyorum,belki düşünürüm.
    Türkçe arşivininde spotify kadar geniş olacağını düşünmüyorum.

• Spotify'in en Sevdiğim yönü cok Hoşuma giden çalma listeleri olması. Modumu tam olarak yansıtıyor.

Özellikle happy hipster, 70's road trip.

• yenileme periyodunun 3 aylık olmasını bekliyordum
  • Bence bir düşün,itunesi bi dene tecrübe ile sabit.
  • itunes'ında Türkçe müzik arşivi oldukça iyi,Apple Music'in android e gelmeside cazip olucaktır.
    Spotify uygulaması her platformda sorunsuz kullanılıyor fakat Türkçe albümlerin tanıtımını pek göremiyorum.
    Apple Music'i deneyip göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akke4323 kullanıcısına yanıt
    Bence ayrı bir uygulama olarak görünür ama üst arkadaşın dediği gibi olabilir hediye kartı ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tidal varken diğer steaming muzik servislerine 5 kuruş vermem.
  • Tidal Hifi kayıpsız format olduğu için ses kalitesi gerçekten iyi fakat Türkçe albümlerde eksiklik var,
    Örnek olarak Sıla'nın albümleri tam iken,Murat Dalkılıç ve Funda Arar'ın bazı albümleri eksik.
    nadirde olsa bazı albümlerde Hifi özelliği çalışmıyor.
    Sanırım lisanslamalarla ilgili bir sıkıntı var umarım Türkçe içeriğe gereken ilgiyi gösterirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
  • Yerimizi alalım Elveda Spotify diyeceğiz sanırım.
  • mükemmel olmuş bu özellik. itunes daki şarkıların ses kalitesi mükemmel oluyor zaten.
  • 3 aylık deneme den sonra otomatıkmı para cekıyo yoksa ben alırsammı yansıyo

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.