Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakışmayanı yapan müsam mıdır hüdan mıdır neyse telif şirketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 13 Kasım 2015; 10:42:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Beats1 radyo, VPN olmadan da artık kullanılabiliyor, dün denedim. Twitter'da biri, Apple çalışanından aldığı bilgiyi kaynak göstererek 2016'ya girmeden aktif olacağını yazmış. Türkçe müzik arşivinin de arttığını söyleyenler vardı. Herhalde gelmesi yakındır. Çok bekledik, ama değer umarım.

Kaynak rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

mail ayarlarını adres bilgilerini ABD yapsak işe yarar mı acaba, vpn yemedi

US hesap açarsanız VPN olmadan radyoyu dinlersiniz. 1 ay öncesine kadar VPN'siz açılmıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Beats1 radyo, VPN olmadan da artık kullanılabiliyor, dün denedim. Twitter'da biri, Apple çalışanından aldığı bilgiyi kaynak göstererek 2016'ya girmeden aktif olacağını yazmış. Türkçe müzik arşivinin de arttığını söyleyenler vardı. Herhalde gelmesi yakındır. Çok bekledik, ama değer umarım.

Kaynak rica etsem

http://applemusictr.blogspot.com.tr/2015/11/apple-music-turkiye-yaknda.html

Güvenilirliği malum tabi.

• korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    hesap US zaten şu an,denerim sağolasın
  • Kaç aydır Spotify'den geçicem diye bekliyorum yok arkadaş. Geldiği gibi geçiş yapacağım ama nerde.
  • Bahamalar, Burkina Faso, Mozambik, Namibya, Katar, Tayvan ve Türkiye'de yok. Bunların dışında 111 ülkede var

• Flaş flaş flaş!

Sonunda Apple Music Türkiye'ye kısıtlı erişebildim. Tabi ki şarkılar falan çalmıyor ancak çalma listeleri ve arayüze ulaştım.

Listeler biraz eksik gibi, belki listeler üzerinde çalışıyor olabilirler. Mesela küratör listeleri hiç tıklanmıyor bile. Fakat artık az kaldığı belli...

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)
    Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)
    Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)
    Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 17 Kasım 2015; 15:50:00 >

Gelişme var mıdır? Bekliyoruz.

Umarım kısa zamanda açılır.
  • Bu ekran görüntülerine rağmen açılmayabilir. Belli olmaz.
    erişimi nasıl sağladınız acaba?
  • Müzik uygulamasının içinden profil oluşturduğumuz kısma "kodu kullan" eklenmiş , bir takım calışmalar yapıldığı belli umarım yıl sonuna kadar aktif olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 17 Kasım 2015; 14:20:38 >
  • akke4323 kullanıcısına yanıt
    Yani herhangi bir itunes gift card girince kullanabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Yani herhangi bir itunes gift card girince kullanabiliriz?

Sanmıyorum hocam servis aktif değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Müzik uygulamasının içinden profil oluşturduğumuz kısma "kodu kullan" eklenmiş , bir takım calışmalar yapıldığı belli umarım yıl sonuna kadar aktif olur.

O vardı önceden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

erişimi nasıl sağladınız acaba?

Restore sonrası oldu. Bir uygulama TR store'de olmayınca başka store'a geçilsin mi diye soruyor. Öyle bir şey oldu. Haliyle Apple Music ülkesi de değişti (App store girişi yapmamıştım) Ülke olarak ABD'ye geçince biraz kurcaladım. Üye olmaya çalışınca giriş bilgileri istedi. TR hesapla girince de TR sayfalarına yönlendirdi. O ara ABD Apple Music ana sayfası Türkiye'ye döndü. Altta menüler yoktu fakat ana sayfaya girmiş oldum.
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Sizin de bu şekilde geçişle mi geldi?
  • Hiçbir şey yapmadan şu linke telefonunuzdan tıklayarak örnek çalma listelerini görebilirsiniz:https://itunes.apple.com/tr/activity/is-yaparken/id976439524?l=tr

Müzik uygulaması açılacak, 3 sn falan bekleyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 17 Kasım 2015; 18:57:32 >
  • Önce Türkiye mağazasından kurtulmanız gerekiyor. Onun için Türkiye mağazasında olmayan bir uygulamayı açıp mağazamızın ülkesini değiştiriyoruz. Mesela;
    https://itunes.apple.com/us/app/pandora-free-music-radio/id284035177?mt=8

Dil veya Bölge değiştirmemize ve VPN'ye gerek kalmadığını belirteyim. Radyoları bedava dinleyebiliyoruz. Beats1 radyosunda atlama özelliği yok. Ama diğer kategori radyolarında(pop-classic-country) gibi atlayabiliyoruz(üyeliksiz saat başı 6 şarkı atlama). Telefon kilitliyken müziklere kalp atabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 19 Kasım 2015; 2:51:53 >
  • Ne zaman gelecek bu ya

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.