Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OPM

TIDAL'dan gelen mail.zamanlama manidar.mail'e korkmayın sizdeyim diye cevap vericektim

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

Apple music bana hiç 256kpbs aac stream yapıyor gibi gelmedi o şekilde indiriyor olabilir ancak stream kalitesi daha düşük . Mobil internet falan da değil wifi üzerinden.

• Görüşme noldu, ne konuşuldu, kat tl den giydirecekler belli değil.

ajanslara düşen haber de yok, açıklama da yok.
  • us hesabı olarak kalmasında ne gibi bir sakınca var? içerik aynı herşey aynı..sadece mağaza dili ingilizce oldu o kadar
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    kart tanımlayamazsın fiyatlar bizim mağazada daha ucuz bazı uygulamaları bulamama ihtimali olabilir nasıl biz de bulunmuyorsa misal enpara bağlayamadın indirimlerden yararlanamazsın...
  • Tekin G. kullanıcısına yanıt
    doğrudur ben enpara tarzı indirimlerden haberdar olmadığım için US mağazasında kullanamazsın. o zaman bu gift card bakiyesini komple tüketmek gerek 1 cent bile kalsa bölge değişimi olmuyor. doğru mudur?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Fazla fazla harcayın borç takın hocam :) çok net bilmiyorum sürecin nasıl işlediğini belki belli bir bakiyenin altına izin veriyordur tecrübe ederek öğreneceksiniz hocam maalesef.
  • neden tr de aktif değil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu soruyu bende merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telif hakkı kurumları ile apple arasındaki anlaşmazlıktan dolayı
    Anladım hocam teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ne yapalım olan oldu :) baktık türkiye yapamıyoruz konumu bi hesabım daha var onu kullanırım. birkaç ay sonra anlayacağız çevrilip çevrilmediğini
  • Sonuç ne açsınlar artık

• MediumMaka kullanıcısına yanıt
    eğer bugün anlaşma sağlandıysa hafta sonuna kadar açılır.
  • Tidal'e üye olucaktım bıktım flac aramaktan ama 20 ₺ yerine 20 $ gözüküyor sahip olamayacağım albümlere bu kadar para vermek istemiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celaldk -- 8 Temmuz 2015; 0:37:29 >
  • celaldk kullanıcısına yanıt
    Öyle yazar da ödeme aşamasına geldiğinde bölgeyi falan seçtiğiniz de tl ye dönüyormuş o, kendi sitesinde öyle okudum ayrıca ilk ay ücretsiz zaten deneyin bence . Ben itunes üzerinden aldım enpara ile 14tl ye maloluyor aylık abonelik. Ayrıca aboneliği yönetmek de daha kolay oluyor böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celaldk

Tidal'e üye olucaktım bıktım flac aramaktan ama 20 ₺ yerine 20 $ gözüküyor sahip olamayacağım albümlere bu kadar para vermek istemiyorum .

bende 19.99 TL olarak gözüküyor her ay ve ücrette o şekilde çekiliyor.bu ara türkçe arşivide iyice genişlettiler son albümlerin hepsi eklendi nerdeyse.kesinlikle tavsiye ederim zaten flac arşivi yapmak anlamsız çok fazla depolama alanı gerektiriyor ayrıca netteki dosyalarada güvenmeyin çoğu 320 kbps aac'den flac'a çevrilmiş dosyalar.

Bu arkadaş arkadaş deneme süresi 1 ay demiş ama 15 gün bilginiz olsun.ayrıca TİDAL'ın 320 Kpbs AAC formatıda itunes ve spotify'i çok rahat geride bırakıyor.1411 Kpbs'yi zaten anlatmama gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Temmuz 2015; 10:27:49 >
  • Merhaba arkadaşlar 8.4 geçmiştim fakat 8.3 kullananlar için app store dan indirilebileceğini okumuştum bu yüzden tekrar 8.3 e döndüm mağzayı usa yaptım fakat apple music çıkmadı boşuna mı döndüm şimdi ben? müziğin içine entegre edilmiş apple music kullanmak istemiyorum ayrı bir uygulamada kullanmak istiyorum?
  • Arkadaşlar yok mu yeni bir haber ?
  • Never:SayDie kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece iOS 8.4'te Apple Music var ve o da Müzik uygulamasına entegre. Apple Music için ayrı bir uygulama veya iOS 8.3 desteği gelmeyecek hocam.

• Ses seda yok ne zaman aktif olacak ki?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.