Şimdi Ara

APPLE MacBookAir Core İ5 1.6Ghz-2GB DDR3-64GB SSD (Kampanya BİTTİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok büyük artı yok dediğiniz cihazda adamlar 22 nm üretim sürecine girdi. Bu daha az enerji ve daha çok performans demek. Ayrıca harici depolama cihazlarında USB 3.0 kullanımı çok çok verimli. Intel HD4000 ekran kartı da güncel oyunları bile düşük/orta düzeyde oynatabilecek kadar iyi..

Bence bunlar yeterince artı.. Ama tabi dediğiniz gibi bu fiyata çok çok iyi.. Böyle kaliteli bir cihazı bu fiyata, isteklerini karşılayacak kişilerin almasını bende kesinlikle öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

quote:

Orijinalden alıntı: quartiNo

DİKKAT !!!

Bu üründe ne ethernet portu ne 3G ne de Wireless var ona göre alın internete biraz zor girersiniz. Wireless adaptörü almanız lazım yada telefondan vs. usb kabloyla gireceksiniz

İnsanları yanıltacak mesajlar yazmamaya özen gösterin. Şu anda satışta olup da wireless olmayan herhangi bir macbook yoktur.

Bırak macbook'u piyasada wireless olmayan herhangi bir notebook, netbook, tablet, hatta neredeyse telefon yoktur. Hayatımda gördüğüm en saçma mesajlardan biri olmuş arkadaşın mesajı.
  • Az once aldim bende magazada 1713 TL cikti aradaki 14 tl cok onemli degil ama vatana yakismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Az once aldim bende magazada 1713 TL cikti aradaki 14 tl cok onemli degil ama vatana yakismiyor

bitti galiba . 2500 küsür olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Az once aldim bende magazada 1713 TL cikti aradaki 14 tl cok onemli degil ama vatana yakismiyor

bitti galiba . 2500 küsür olmuş

Evet bitmiş gözüküyor ama vatan bence en kısa zamanda tekrar indirir cunki hep yapıyor bunu 1 kere indirime girdikten sonra hep devamını getiriyor..
  • Alan arkadaşlar güle güle kullansınlar şahane bir markanın şahane ürünlerinden başlangıç seviyesinde olan bir cihazı aldılar, bir çok kişi için 2 gb ram ve 64gb ssd yetmeyecektir bu nedenle vatan fiyatlarda güzel bir indirim yapmış aslında. yakın bir zamanda 4gb'lık modelininde güzel fiyatlara ineceğini umut ediyorum. Pro'lar bu kadar inmez gibime geliyor ama air'in 4gb ram ekli hali çok geçmez bu fiyatlara yaklaşır bizlerde alırız kısmetse ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdilek

Alan arkadaşlar güle güle kullansınlar şahane bir markanın şahane ürünlerinden başlangıç seviyesinde olan bir cihazı aldılar, bir çok kişi için 2 gb ram ve 64gb ssd yetmeyecektir bu nedenle vatan fiyatlarda güzel bir indirim yapmış aslında. yakın bir zamanda 4gb'lık modelininde güzel fiyatlara ineceğini umut ediyorum. Pro'lar bu kadar inmez gibime geliyor ama air'in 4gb ram ekli hali çok geçmez bu fiyatlara yaklaşır bizlerde alırız kısmetse ;)

Savaş çığlıklarının yükseldiği şu dönemde biraz daha beklenince şok indirimlerin peşpeşe geleceğini göreceksiniz.
    Gemiyi terkeden fareler misali yabancı firmalar stokları biran önce eritip kaçma derdine düşecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Alan arkadaşlar güle güle kullansınlar şahane bir markanın şahane ürünlerinden başlangıç seviyesinde olan bir cihazı aldılar, bir çok kişi için 2 gb ram ve 64gb ssd yetmeyecektir bu nedenle vatan fiyatlarda güzel bir indirim yapmış aslında. yakın bir zamanda 4gb'lık modelininde güzel fiyatlara ineceğini umut ediyorum. Pro'lar bu kadar inmez gibime geliyor ama air'in 4gb ram ekli hali çok geçmez bu fiyatlara yaklaşır bizlerde alırız kısmetse ;)

Savaş çığlıklarının yükseldiği şu dönemde biraz daha beklenince şok indirimlerin peşpeşe geleceğini göreceksiniz.
    Gemiyi terkeden fareler misali yabancı firmalar stokları biran önce eritip kaçma derdine düşecekler.

bu forum artik size dar geliyor. baska forumlara girseniz biraz siz de biz de rahat etsek. gelecekten o kadar emin konusuyorsunuz ki bu kadar eminseniz borsa yada altin doviz vs yatirimi yapin. yorumlariniz 3-5 gazetenin kolaji gibi oluyor. desteksiz bilgiler. tek cumleyle butun dunyayi ozetler haliniz var. insallah hayatinizi da burada yazdiklariniza gore yasamiyorsunuzdur...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nevz@t

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

bu forum artik size dar geliyor. baska forumlara girseniz biraz siz de biz de rahat etsek. gelecekten o kadar emin konusuyorsunuz ki bu kadar eminseniz borsa yada altin doviz vs yatirimi yapin. yorumlariniz 3-5 gazetenin kolaji gibi oluyor. desteksiz bilgiler. tek cumleyle butun dunyayi ozetler haliniz var. insallah hayatinizi da burada yazdiklariniza gore yasamiyorsunuzdur...

Bir zamanlar fal bakardım

• Valla SONY nin makinelerini ben seviyorum asil, daha piyasada macbook air yada netbooklar bile yokken adamlar ultra tasinabilir serisine ciddi onem vermislerdi. tek problem fiyatlari oluyordu, ancak yakin zamanda SZ21 serisinde bir indirim yapilmis sanirim, sony magazalarinda bulabilir iseniz degerlendirin.

urun sudur :
    http://www.buroteknik.com/Sony-Vaio-Intel-Core-i7-2620-4GB-256GB-SSD-13-1-W7Pro-Dizustu-Bilgisayar-VPCZ21S9E-B_9766.html?ref=akakce&v=1.79.2#0

• İlk başlık açıldığında fiyat neydi acaba ?
  • 1.699 TL idi
  • Teşekkürler
  • Cok az kullanilmis mac mini ve macbook air satiyorum, ilgilenenler pm ile iletisime gecebilirler.
  • Ben 13" i5 128ssd 4gb ram 13" sifir 1 sene garantiliye 2100tl istiyorm taksit var diyemi sicak firsat oluyor :) bende 12 taksit yaparim ragbet taksite ise :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

fiyat güzel, 2.eli bile daha pahalıya satılıyor , emme

şu makinaya 7200 lira verilir mi yav
    http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/apple-z0ngq-macbookpro-core-i7-24ghz-4gb-750gb-17-1024mb-hd6770m-dvdrw-cam-bt-snowleopar/productdetails.aspx?I_ID=58710

nerdeyse aynı özellikler , dell marka 4000 tl
    http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7779&name=dell-xps-702-s67pg2-notebook&ref=akakce&v=1.50.8

Bilgisayar mühendisinin yaptığı yoruma bak

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/apple-z0ngq-macbookpro-core-i7-24ghz-4gb-750gb-17-1024mb-hd6770m-dvdrw-cam-bt-snowleopar/productdetails.aspx?I_ID=58710

http://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7779&name=dell-xps-702-s67pg2-notebook&ref=akakce&v=1.50.8

Ben de okuyorum ama utandım. Dell'in argesiyle apple'ın argesini kıyaslamasak daha iyi olur her halde.
    apple'ın hangi kesime diğer dizüstülerin hangi kesime hitap ettiğini biliyoruz sanırım ?

• quote:

quote:

ne varmış la yorumda elektrikçi
    ne özelliği var bu makınanın ,abartılmış marka değeri dışında,
    hadi amarikada yaşasan neyse, orda makul fiyattan alabilirsin,
    bu makinaya araba parası verenler utansın

@Nikola Tesla
    sen hangi ar-ge'desin...
    baksana, dell -apple argelerini karşılaştırdığına göre
    dell firması sunucu servislerinden ,askeri alanda kullanılan görüntüleme - server teknolojilerine kadar her alanda var , next&nextstar mı zannettin bu firmayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 30 Haziran 2012; 17:17:50 >

• quote:

quote:

quote:

ne varmış la yorumda elektrikçi
    ne özelliği var bu makınanın ,abartılmış marka değeri dışında,
    hadi amarikada yaşasan neyse, orda makul fiyattan alabilirsin,
    bu makinaya araba parası verenler utansın

@Nikola Tesla
    sen hangi ar-ge'desin...
    baksana, dell -apple argelerini karşılaştırdığına göre
    dell firması sunucu servislerinden ,askeri alanda kullanılan görüntüleme - server teknolojilerine kadar her alanda var , next&nextstar mı zannettin bu firmayı

Yazık, zihniyete bak. Bilmiyorsanız araştırın bari, tam forumundasınız ama o da yok. Soruyorum size: yazılım, işletim sistemi... Bu kavramları duydunuz mu hiç? Duymadıysanız araştırmaya başlayın. Bir bilgisayar mühendisinin böyle yorum yapması gerçekten ayıp.

Ha geçerkende grafikerlerin bölümüne uğrayın.

• @AurorAbeam
    asıl senin zihniyete yazık, işletim sistemi duydunuz mu ne demek, o kadar dersini görüyoruz,amacın belli zaten senin
    sana bi ipucu vereyim o zaman, dell makınelere de apple işletim sistemleri leopard yükleyebilirsin
    ha geçerken de bi banyoya uğra ,yüzünü yıka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 30 Haziran 2012; 20:03:28 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.