Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MertBurak Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.943
Cevap
898
Favori
1.751.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mcp hep şarjda olduğu için hiç farketmedim. ama şarjdan çıkarttığım zamanda ve mcp kapağını ekranı kapattığım ssd bin ışığı sönüyor bir süre sonra. uyku modundayken enerji tüketeceğini sanmam. hiç kontrol etmedim ama özellikle dikkat edeyim bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbakalimero

mcp hep şarjda olduğu için hiç farketmedim. ama şarjdan çıkarttığım zamanda ve mcp kapağını ekranı kapattığım ssd bin ışığı sönüyor bir süre sonra. uyku modundayken enerji tüketeceğini sanmam. hiç kontrol etmedim ama özellikle dikkat edeyim bir.

uykuda guc harcamayacaktir benim kasdettigim pile bagli calisilmamasi esnasinda harcadigi guc

• DemBabus D kullanıcısına yanıt

hocam güle güle kullan. boşver olmasın yanında birşeyler minimalizm iyidir. hatta kutusu bile olmasa keşke. ilerde satarım vs die kutu bile yük oluyor atamıyorsun. ülkemizde dürüst insan çok nadir kaldığı için kutusunu gösterince güvenilir oluyorsunuz böyle tuhaf bi coğrafyadayız :(

fiyat konusun gelince bence çok ucuz apple ürünleri özellikle macbooklar. neden derseniz;

şu açıdan bakınca 20 mcp pro 300k eder bir ev parası. Way be diorsun ne pahalı.

ama şu açıdan bakınca ; 300k sık evin kira getirisi 1000 tl civarlarında olacak en fazla. ama akıllı bir insan sadece internet ve 1 tane mcp ile 1000 tl parayı bence çok kolay kazanabilir.

sonuç maalesef pahalı olan mcp değil. fakir olan bizim ülkemiz. çünkü üretmeyen bir toplumuz.

• zorbakalimero Z kullanıcısına yanıt

hatta şunu söyleyim. devlet diyorki şimdi 1 tl bile hesabına para girse şirket açmalısın. ee ok açayım bunun maliyeti ? 1500 tl (Bağkur, sigorta, stopaj vs ile )

ben şu an you tube kanalım için ciddi emek veriyorum 4 dk için 4 gün uğraştığım oluyor. bir hafta da 1 video paylaşmakta zorlanıyorum. yaptıklarımda şu anki temel amacım öncelikle paylaşmak insanlarla. ama ilerde en azından kendime drone alacak vs bu parayı kazanırmışım gibi hayallerim vardı ayda 100-500 tl gelse diye düşünüyordum . şu an ise hiçbir şekilde o parayı açmayı düşünmüyorum. hatta yarın ne olacağı belli olmaz diye kanalı bile kapatmayı düşündüm.

sonuçta bedava you tube a hizmet edicem. o kadar zengin bir ülkeyiz ki!

işte bunun için fakiriz.

https://www.youtube.com/user/zorbakalimero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbakalimero -- 28 Ocak 2021; 14:3:8 >

• feyzullahceylan F kullanıcısına yanıt
    Ben bununla ilgili yabanci bir kiyaslama videosu incelemistim hub almadan once, Kingston Nucleum ile benzer performas çıkıyordu kullanımda ama videoda nucleumdan ucuz ve ethernet portu olmasi avantaj demisti inceleme videosunda.

Bugune kadar hic ethernet ihtiyacim olmadığı icin ve Anker bizde daha pahali oldugu icin tercihim Nucleum'dan yana oldu.

--------

@Signum Yalniz gecen hafta Nucleum'da internet kesintisi problemi yasadim, hub ve makine ardarda duruyordu, bir baktim wifi baglanmaya calisiyor surekli. Once hub akima gelmedi, wifi ac kapa yaptim bi kac kere, sonra izledigim videolar aklima gelince araya biraz mesafe koydum, daha dogrusu kabloyu düzlestirecek sekilde ileri aldim hubi sorun cozuldu.

---------

@Mixenon Uzay grisi aldim ben de. Kasimda esim MBP alirken ona da uzay grisi teklif ettim ama istemedi, alistigim gibi olsun dedi. Ben de 2012den beri ayni rengi kullanıyorum, degisiklik olsun diyerek uzay grisi tercih ettim. Ikimiz de pisman degiliz. Bir de incelik disinda boyutlar ayni. Iki makine beraber dururken karistirma ihtimali de ortadan kalkmis oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fahrenheit -- 28 Ocak 2021; 14:32:48 >

• 6 fanli pc'mden sonra yalniz sessizlik biraz korkunc geldi , ben iade ederim gozuyle bakarken suan iyice sevdim , lightroom classic rosetta uzerinden calisiyor ama benim eski pcm den daha verimli caliisiyor :D eski 2019 macbook prom suan ucak sesi cikariyordu ayni islemi yapsaydim ; bunda ellerim usuyor.. 1 yilda nerden nereye.. bana hicbi guc macbook air aldiramaz diyordum bu hayatta gercekten buyuk konusmamak gerekiyormus :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Signum

6 fanli pc'mden sonra yalniz sessizlik biraz korkunc geldi , ben iade ederim gozuyle bakarken suan iyice sevdim , lightroom classic rosetta uzerinden calisiyor ama benim eski pcm den daha verimli caliisiyor :D eski 2019 macbook prom suan ucak sesi cikariyordu ayni islemi yapsaydim ; bunda ellerim usuyor.. 1 yilda nerden nereye.. bana hicbi guc macbook air aldiramaz diyordum bu hayatta gercekten buyuk konusmamak gerekiyormus :d

Bu rosetta ile çalışan programların çalışma şekli nedir, önce rosetta yı çalıştırıp, sonra programımı çalıştırıyoruz.Yani rosetta dan çalışan programlar ayrı bir pencere de mi çalışıyor. Özetle, M1 e uyumlu program ile rosetta dan çalışan program açılma ve çalışma şeklinde kullanımda bir farklılık hissediliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Bu rosetta ile çalışan programların çalışma şekli nedir, önce rosetta yı çalıştırıp, sonra programımı çalıştırıyoruz.Yani rosetta dan çalışan programlar ayrı bir pencere de mi çalışıyor. Özetle, M1 e uyumlu program ile rosetta dan çalışan program açılma ve çalışma şeklinde kullanımda bir farklılık hissediliyor mu?

Alıntıları Göster

sadece programi kurarken bir pencere aciliyor , bu program m1 uyumlu degil rosetta ile calisacak diye bu kadar

• quote:

izledim ama goremedim kopma testini hangi dk da yapiyor ?

Alıntıları Göster

Yanlış video kusura bakma 6.30 dk basliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Yanlış video kusura bakma 6.30 dk basliyor.

Alıntıları Göster

google'a ping atma olayini denedim benim hub ile bir baglanti kopmasi olmadi , hayret halbuki benim modemim de baya kotu 5ghz destekli degil , sanirim bunu bazi hublar yapiyor , hub neden 2.4 luk bir frekans uretir o konuyu da anlayamadim gerci :D

• cormen kullanıcısına yanıt

Hepsiburada'da gördüm, satan kişi de Xiaomi ve Anker ürünlerini satıyordu sadece.

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    Ben gümüş aldım.
  • HDmi ve USB hdd için hangi marka Hub öneriyorsunuz nucleum mu
  • Ağustosta ipad pro 11 inch aldıktan sonra bugün de MBA base model aldım ptden. 4 yıldır kullandığım msi gaming pc vardı, bugünlerde çok verimsiz olduğu için bırakmaya karar verdim. Bakalım nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Apple.com.tr den sipariş vermek ızdırap gerçekten.

11.01.2021 de sipariş son 5 gündür gümrükte bekliyor

Bende aynı durumdayım bir haftadır gümrükte

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan91

Bende aynı durumdayım bir haftadır gümrükte

Alıntıları Göster

Ne aldiniz?

• Mbp actim. Inanilmaz premium yillarca bosuna windowsla ugrasmisiz. Pil sifirlanana kadar kullanayimmi sarj etmelimiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Mbp actim. Inanilmaz premium yillarca bosuna windowsla ugrasmisiz. Pil sifirlanana kadar kullanayimmi sarj etmelimiyim?

noldu pasinyan ; surface pro ve windows guzel cihaz diyodun  

• quote:

noldu pasinyan ; surface pro ve windows guzel cihaz diyodun  

Alıntıları Göster

yaş 52 amma öğrenmenin yaşı yok:)

• Gerek yok, dilediğiniz gibi kullanın. Birkaç gün sürer pilin oturması.
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.