Şimdi Ara

Apple Mac Mini MGEM2TU/A Intel Core i5 4260U 1.4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, evde yer kaplamayan photoshop ve final cut kullanabileceğim uygun yollu bir şey aramaktayım, o sırada imac mini gözüme ilişti. Fiyatlarından dolayı diğer versiyonlarını alamadım. Forumda aramama rağmen çok detaylı bir bilgide bulamadım. Belki aranızda kullanan vardır görüşlerini alayım dedim. İ5 1,4 işlemcili 4gb ram olan bu minik alette photoshop ve final cut'ta rahat çalışabilirmiyim yoksa hiç bulaşmayayım mı...

http://www.istanbulbilisim.com.tr/apple-mac-mini-mgem2tu-a-mini-pc-fiyati,151778.html

• Çalışırsın ama rahat değil. arada sıkıntı yaratabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bakalım netten, bir göreceğiz nasıl olduğunu... Kullanan arkadaşım kullanırsın dedi... şu anda merak ettiğim herhangi bir klavye veya mouse bu cihaza takabiliyor muyuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: varolmayansehir

Aldım bakalım netten, bir göreceğiz nasıl olduğunu... Kullanan arkadaşım kullanırsın dedi... şu anda merak ettiğim herhangi bir klavye veya mouse bu cihaza takabiliyor muyuz...

deneme şansınız oldu mu, rahat kullanılıyor mu acaba?
  • ram az ve upgrade yapılmıyor bunda
  • Merhaba ürünü kullandım çok tatmin olmadım. Ancak standart işler için kullanılır. Bimekste webden aldığım için koşulsuz iade vardı, iade ettim. Şu an iadenin sonucunu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: varolmayansehir

Merhaba ürünü kullandım çok tatmin olmadım. Ancak standart işler için kullanılır. Bimekste webden aldığım için koşulsuz iade vardı, iade ettim. Şu an iadenin sonucunu bekliyorum.

sonuç ne oldu hocam si ne önerirsiniz ram leri uprage olan bir model arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2013 model bir macbookpro aldım... onunla yoluma devam ediyorum... Ondada windowsuda kurdum... hem windows hem de mac olarak kullanıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.