Şimdi Ara

Apple kulaklık ve güç adaptörleri indirime giriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 50 satır yazmış, ulan bu kadar mı işsiz ve bi markanın şarj aleti ve kulaklık olmaksızın sattığı telefona yükselecek kadar dertsizsin?

Kulaklık çıkmıyor, güç adaptörü de yok. Sana vaatte bulunmuş apple da yerine getirmemiş sanki. Alma kardeşim, uymuyorsa alma. Çok basit.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla kutudan çıkan kulaklığı daha hiç kullanmadım. Daha önce aldığım Samsung kulaklığını da. Bir nevi israf. Telefonun fiyatını etkiliyorsa, ki muhtemelen etkilemiştir, mantıklı bir hareket bence

• İphondo beyciğim bu konuda çok güzel açıklamalarda bulundu. İzleyin belki kendinize değer katarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o dandik ve rahatsız kulaklık en fazla 50tl eder.ayıp

• Ne kadar normal karşılanmış kulaklığın kaldırılması. Yazık. Yolunmayı kendiniz istiyorsunuz belli ki :)

Bu işin hesabı çok basit. Geçmiş yıllarda, o yılların teknolojisine göre olan telefonların kutusundan ne çıkıyordu, fiyatı neydi diye bakılır. Son yıllara baktığımızda fiyatlar yükseliyor, elimize geçenler azalıyor. Tepkiyi son kullanıcının göstermesi lazım. Umarım büyük çoğunluk burada yazanların aksini düşünüyordur yoksa ileride aynı fiyata kendin-yap telefonları bile görebiliriz.

En yakın örnek 3.5mm girişi. 1000 dolarlık telefonda 3.5mm girişin olmaması rezillik. Kullanılmıyor edilmiyor demeyin, bal gibi de kullanılıyor. Kullanılmıyorsa 3.5mm dönüştürücüleri satmasınlar göreyim :) Hadi 3.5mm anlarım, dinleyeceğin şeyi hoparlörden dinleyip kısmen çözersin olayı ancak şarj aleti çıkmamasını müşteri nasıl çözer bilemem.

• kalitesi ve teknolojisi 5 eurodan fazla etmeyecek kulaklıkların fiyatlarına bak gördükçe gülesim geliyor, bir yandan da alana acıyorum. değişik duygular yaşatıyor apple :D

• quote:

Orijinalden alıntı: canibeyaz

İphondo beyciğim bu konuda çok güzel açıklamalarda bulundu. İzleyin belki kendinize değer katarsınız.
    Tam anlatılmak istenenleri anlatmış. Her şeyi bildiğini sanan büyük oyunu gördümcüler gerçekten büyük sorun oluşturuyor.

Kutudan aksesuar çıkmamasının hem kâr odaklı hem çevre odaklı olduğunu anlamamak zor değil. Fiyatta indirim bekleyenler de ayrı acayip. Samsung gibi 5G için 200 dolar bindirim yapmamışlar. 160 dolar indirim, yemez Anadolu çocuğu tabii bunu da

• Geçen sam sung f/p telefon yapmış dedikleri
    haberde o f f.ck olabilir demiştim onunki hiç sayılır.
    (kullanılan kelime için özür diliyorum . ancak türkçede bişeyi
    net anlatmak için bazen argo gerekiyor.)

• Piyasa artık hacim düşür fiyat bandını aynı tutta. Yerse millet zam yok işte. Eskiden 750 ml 10,90 şampuanlar 675 e 10,90 sonra 600 e çaktırmadan çekildi 12,90😂yeni sistem yakında makarnalar da 350 gr. Ve fiyat 3 tl, patatese devam oda bu arada 10 tl bandını bekleyiniz 😂😂😂

• j.sahin kullanıcısına yanıt
    Yanlış. Geçen seneki iphone 11 ile bu seneki iphone 12 yi karşılaştırmak yanlış. Ekranı tamamen değişti oled e geçildi. ve 5g desteği geldi.

• Hocam insanlar marsa çıkıyor teknoloji yenileniyor aynı zamanda üretim arttıkça maliyet düşüyor. Başlangıçta ar ge vs var gibi gibi.

Öte yandan öyle bunların düşünmeden bile tüketicinin firmayı aklamaya çalışması yanlış. Bizler tüketiciyiz onu ekledi şu geldi diye tamam artsın fiyat dememeliyiz. Artar bize de uygun gelirse alırız tabiki almama hakkımız var ama sürekli olarak daha çok sömürülüyoruz. Sadece apple değil hepsi bu şekilde ve tüketici doğru karar vermezse birinin yaptığını diğerleri takip ediyor. Bakın ben apple ürünlerini seviyorum eski bir macbook air, ve yeni sipariş ettiğim bir ipad pro var ama iphone sıcak bakmıyorum. Çünkü en çok iphone dan vuruyor kırbacı bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.