Şimdi Ara

Apple, köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen tasarımın patentini aldı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
7.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spidercenk

kablosuz çalışan telefonun patentini alsaydı da kökünden sorunu halletseydi. gerçi asıl saçmalığı yapan bu patenti verenler. neyse bakalım apple da daha fazla ne kadar antipatik olabilecek merak ediyorum, çünkü baya bir zorluyor.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

intel'in onboard gpulu oyuncaklarından mı söz ediyorsun... ne ram takviyesi olur nede optik sürücü fiyaskolardan iphonedo'da kıyaslamalarını izledim... beğenmedim... kullananlarda sadece kızlara hava atanlar...

Evet o yüzden büyük şirketler macbook kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

intel'in onboard gpulu oyuncaklarından mı söz ediyorsun... ne ram takviyesi olur nede optik sürücü fiyaskolardan iphonedo'da kıyaslamalarını izledim... beğenmedim... kullananlarda sadece kızlara hava atanlar...

Evet o yüzden büyük şirketler macbook kullanıyor.

sadece ofis ile photoshop çalıştırıyorlar... oda Mac versiyonu... Windows saçmalığınıda kullanıyorlarsa yuh onlara...
  • bu patent için nereye başvuruluyordu.
    ota bota patent alınamaz diye patent alacam...

• Yahu arkadaşlar benim anlamadığım şu :
    Apple patent almış , Samsung şunu yapmış bunu demiş bize ne ? Bırakın onlar birbirlerini yesinler , bizlere de bu sayede birbirinden güzel cihazlar üretip biz de tercihlerimiz doğrultusunda telefonlarımızı satın alıp kullanalım. Şu yorum çok saçma sapan bir yorum : "Apple patent alıyor diye uyuz oldum ben Samsung kullanıyorum artık" Böyle bir şey olabilir mi yahu. Gören de burada tepki gösterenlerin bir üretici olduğunu ve Apple'nin kendilerinin önlerini kestiğini sanır. Komiksiniz gerçekten.
    Siz telefonlarınızın tadını çıkarmaya bakın. Üretim ve rekabet kısmı ile bırakın onlar ilgilensin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık umarım apple son olarakta tuvalet ihtiyacının patentini almaz yoksa vay halimize. Allah ın suyunu parayla aldığımız yetmezmiş gibi birde tuvalet ihtiyacı için para ödemeye başlayabiliriz. Aman dikkat!

• Allah'tan ÇİN var. Yakında tüm tablet, telefon pazarını ele geçirecekler.
    Bu sayede Apple gibi insanları kazıklayan çapulcu firmalar kazık fiyatla cihaz satamayacaklar.
    Uygun fiyatlı tabletler, telefonlar artan kaliteleri ile yavaş yavaş pazarı domine edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: temeltahir

quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

apple tasarım ve ekran konusunda samsung'un yanına gelemez, tek bir avantajı diğerlerine göre daha sağlam tabi

Apple tasarım konusunda yanına gelemez mi?

Apple, köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen tasarımın patentini aldı

Apple, köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen tasarımın patentini aldı

Kim kimin yanına gelemiyor?

''apple; tasarım ve ekran konusunda samsung'un yanına gelemez dedim'' dikkatli okuyalım.

Apple tasarımda da ekranda da bana göre zamzungun eline verir

tabi tabi her parçayı kendisi mükemmel şekilde ürettiği için FOXCONN denen TAYVAN'lı şirkete mahkum oldu... ekranı bile SAMSUNG yada LG gibi bu işte uzman şirketlere yaptırıyor... Apple asla üretici olmadı her zaman fason üretici kullandı bu nedenle ciddiye alınacak bir marka değil... ama insanlar pahalı markaları iyi zannetiğinden Apple satıyor... yoksa Apple satıldığı fiyatı asla haketmez...

• yok artık ali sami
  • ne çelişmesi alakası bile yok... ekranı üretiyor o kadar... Apple ancak tasarlamyı bilir... işin pis tarafını yapamaz... köle taciri Apple...
  • Buna göre apple samsungun saat başı ürettiği tv ve telefonlara dava açabilir.

Tv yi biz bulduk da diyebilir.
  • Şaka gibi.

• Çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cceviz

kablosuz çalışan telefonun patentini alsaydı da kökünden sorunu halletseydi. gerçi asıl saçmalığı yapan bu patenti verenler. neyse bakalım apple da daha fazla ne kadar antipatik olabilecek merak ediyorum, çünkü baya bir zorluyor.

O patent motorolada hocam

• O tasarım insanlığın varlığından beri insanlığa patentli değil miydi? Doğadaki tasarımları patentlemek de neyin nesi?

• Bu şekilde patent verilmesi komedidir. Başka bir şey denemez yani.

• Yuh
  • http://www.bolbolucuzluk.com/apple-ipad-air-128gb-wifi-4g-gumus.html arkadaslar kisa bir sureligine kacirmayin hic biyerde bu fiyata bulamazsiniz emin olun

• apple diğer cihazlardan farklılaştıran özellik kenarların düz olmasıydı..hatta diğer tel modellerı düze dönerken apple yuvarlatılmışlığın patentini alarak bundan sonrakı modellere mesaj vermiş oldu..bence kötü oldu..keza almaya gelirse parayı veren düdüğü çalar olmuş.sanırım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.