Şimdi Ara

Apple, iTunes App Store satış rakamlarını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
6.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ortalıkta bu kadar akıllı insan varken apple batmaz
  • Samsung iTunes'u kopyalayamadığı için çok üzülmüştür.
  • sony mi kaldı artık yuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu bebelerin samsung-sony sidik yarışına dönmüş.
    Adamlar yapıyor ki satıyor ve kar ediyor. Madem Sony-Samsung vs. o kadar akıllı, zengin veya başarılı neden aynı başarıyı yakalayamıyor acaba, bunu cevabını arayın bence.

• Şu haberleri gördükçe işi gücü bırakıp uygulama geliştirici olmak istiyorum, ama yemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar üstlerden birisi ''Davulun sesi uzaktan hoş gelir'' diye bir atasözü kullanmış. Çok yerinde ve doğru kullanmış. Akıttıkları ter miktarında para kazanan bir firma Apple. Her ne kadar para kazansalarda dünya üzerindeki en iyi bilgisayar mühendisleri, yazılım mühendisleri, grafikerler onlarda. Böyle uzman kişileri çalıştırmak kolay olmuyordur eminimki. Ha tabiki cirodan bütçeyi çıkardıktan sonra kalan para yine müthiş bir rakam ama dediğim gibi emeklerinin karşılığını alıyorlar :)

Bir diğer bakımdan da ''Zenginin malı züğürdün çenesini yorar'' diye bir atasözümüz daha var. İlgili yerlere... :)

Herkese iyi forumlar :))
  • Ne yalan söyleyeyim aynı şey benim aklımdanda geçiyor ama ben henüz 17 yaşındayım doğal olarak benim içinde yemiyor :)) @doctor_bey
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.