Şimdi Ara

Apple iPod Arızaları Genel Başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lightning denen zımbırtıdan kablo bozuldu.

Daha önce iPod için uluslararası garantiden faydalanan oldu mu, tecrübesini aktarabilir mi?

Kabloda herhangi bir kırık yok; ancak temassızlık var bir yerinde. Bunu garanti kapsamında yaptırabilmek/değiştirebilmek için Bilkom'a bir mail attım bakalım ne diyecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Lightning denen zımbırtıdan kablo bozuldu.

Daha önce iPod için uluslararası garantiden faydalanan oldu mu, tecrübesini aktarabilir mi?

Kabloda herhangi bir kırık yok; ancak temassızlık var bir yerinde. Bunu garanti kapsamında yaptırabilmek/değiştirebilmek için Bilkom'a bir mail attım bakalım ne diyecekler?

Benimkini verdim, tanıdık orada çalışıyor, değiştirler dediler. Sadece kablomu değil, cihazı da değiştirseler ne güzel olur
  • iPod Classic, yurt dışından 1,5 yıl oldu alalı, büyük kırmızı (X) var ekranda, açılmıyor.

Center+menü ile reset atmaya çalıştım, olmadı.

Disk moda almaya çalıştım, önce Center+menü, apple logo görününce center+play/pause, gene olmadı.

Diagnostic mod için de önce center+menü, logodan sonra center+sol tuş yaptım, moda girdi. Manuel'den harddrive kısmına girdim, Can't open device diyor, Error Diag Halt uyarısı veriyor.

Hardisk mi göçtü yoksa içinde bağlantı kablosu mu çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Italoman

iPod Classic, yurt dışından 1,5 yıl oldu alalı, büyük kırmızı (X) var ekranda, açılmıyor.

Disk moda almaya çalıştım, önce Center+menü, apple logo görününce center+play/pause, gene olmadı.

Diagnostic mod için de önce center+menü, logodan sonra center+sol tuş yaptım, moda girdi. Manuel'den harddrive kısmına girdim, Can't open device diyor, Error Diag Halt uyarısı veriyor.

harddiskinizden sesler geliyor muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

iPod Classic, yurt dışından 1,5 yıl oldu alalı, büyük kırmızı (X) var ekranda, açılmıyor.

Evet çatır çutur ses gelip kapanıyordu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Evet çatır çutur ses gelip kapanıyordu...

harddiskinize elveda demenin vakti gelmiş demek ki :) Artık ssd mantığını veya flaş bellekli mp3lerin mantığını daha iyi kavrıyorum :)

• Ben de öyle düşündüm, servise vermeye gerek görmedim. Ancak bozulmasına anlam veremedim. Herhangi bir darbe almadı, düşmedi, temiz kullanmıştım. Ebay'dan hardisk siparişi verdim. Ssd harddiskler pahalı. Belki yeni çıkacak modelde olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar İpod Classic'i Pcye taktım içinden bir kaç fotoğrafı aldım fiş çektim sonra bütün müzikler gitti içinden gözükmedi itunesi takıncada ipod kurtarma modu diye bir şey çıkıyor ama ben müzklerin gitmesini istemiyorum reset falanda attım ama geri gelmedi müzikler ne yapabilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakToksoy

Arkadaşlar İpod Classic'i Pcye taktım içinden bir kaç fotoğrafı aldım fiş çektim sonra bütün müzikler gitti içinden gözükmedi itunesi takıncada ipod kurtarma modu diye bir şey çıkıyor ama ben müzklerin gitmesini istemiyorum reset falanda attım ama geri gelmedi müzikler ne yapabilirim acaba ?

disk mode falanda açıp müzikleri kurtarmaya çalış. Sharepod falan yükle. Biraz uğraştıracak. Aynı durum bana da olmuştu harddiskin gidiyor olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurakToksoy

Arkadaşlar İpod Classic'i Pcye taktım içinden bir kaç fotoğrafı aldım fiş çektim sonra bütün müzikler gitti içinden gözükmedi itunesi takıncada ipod kurtarma modu diye bir şey çıkıyor ama ben müzklerin gitmesini istemiyorum reset falanda attım ama geri gelmedi müzikler ne yapabilirim acaba ?

disk mode falanda açıp müzikleri kurtarmaya çalış. Sharepod falan yükle. Biraz uğraştıracak. Aynı durum bana da olmuştu harddiskin gidiyor olabilir

Benim İpod 8 yıllık neredeyse usb kablosu ile bilgisayara taktım bilgisayarda müzikler gözüktü ordan hepsini çıkardım tabi her müzik için ipod bir klasör oluşturmuş biraz uğraştırdı ama olsun yaptım sonuçta yinede saolun.

• Selam..sizin bu eski mesajdaki bilgiler hala gecerlimi ?
    Evet ise görüsmek isterim..
    sagolun

kazim
    0533 5148716
  • birti yardimci olsun lütfen iPod nano 4g var apple logusunda takili kaliyor disk mode gelip itunesten fabrika ayarlarina dönderiyorum ve yine apple logsunda kaliyor
    yardimci olursaniz cok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.