Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi 30 an sonra dene açmayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Telefon geç kapanıyor. Biraz bekledikten sonra açmayı dene. Direk kapanmadığı için güç tuşuyla açamıyorsun

• Arkadaşlar cihazım iPhone XS daha önceden 13.4 sürümü kullanıyordum tavsiyeler üzerine 13.5 yükledim ama sanki ekran süresi düşmüş gibi geldi bana sizde durumlar nedir ? Bu arada köyde olduğum için 3G kullanıyorum hat Turkcell Buda bataryaya etki ediyor olabilir yada pil performansını arttırmak için tavsiyeleriniz nedir ? Şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar xs max’in kutusundan çıkan lightning kablosu hızlı şarjı destekliyor mu?

• fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Ben ekran suresinde artis oldugunu dusunuyorum. Forumdan bazi arkadaslar da belirtmisti bunu. Buyuk ihtimal hat zor cektigi icin telefonunuz daha fazla pil harciyor.

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Ben de dün yükledim. XS icin bana da pil daha iyi gibi geldi. Uygulama gecisleri de daha iyi

Evet hocam olabilir hat biraz yoğun burda birde Turkcell 3G de fazla güç harcıyor birde normal şehir merkezinde denemek lazım :)

• EknCn kullanıcısına yanıt
    iOS 13.3.1 yüklü XS cihazımda aynı problemleri yaşıyorum, tek fark bende Sahibinden uygulamasını kullanırken yaşanıyor bunlar. Fotoğraflar yüklenmiyor ya da bir kısmı yüklenmiyor.

Ve evet, Superonline Fiber kullanıyorum.

Problem bence kesinlikle Superonline’dan kaynaklı çünkü uzun zamandır aynı iOS sürümünü kullanmama rağmen bu sorunları son 2 haftada yaşamaya başladım.

• qweto kullanıcısına yanıt
    Benzer sorunları yaşıyorum, sorunun Superonline kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Burada da benzer şeyleri görünce müşteri hizmetlerine bi başvurmaya karar verdim. Bunların müşteri hizmetlerinden destek almak da mafyaya bulaşmak gibi ya hayırlısı bakalım. :))

• serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Ben ttnet fiber kullaniyorum fakat bu sorun bende de var. WiFi off-on yapinca duzeliyor. Bazi fotolar yuklenmiyor, lte baglantiya gecince duzeliyor. Servis saglayicidan ziyade telefon ile ilgili oldugunu dusunuyorum cunku yeni bir asus router ile kullaniyorum ama sorun devam ediyor ara ara.

• Arkadaşlar xs max in kutusundan çıkan kablo hızlı şarjı destekliyor mu?

• slacker001 S kullanıcısına yanıt
    Hayir ayri sarj almaniz lazim. Kutudan cikan standart iphone sarji

Hocam kablodan bahsetmiştim adaptörden değil, kablo da mi desteklemiyor?

Hızlı şarj için bildiğim kadarıyla type-c çıkşlı PD adaptör kullanmanız lazım. Dolayısıyla bir ucu normal usb olan kabloyu kullanamazsınız. Normal usb çıkışlı hızlı şarj adaptörlerinin iPhone'ları type-c çıkışlılar kadar hızlı şarj etmediğini okumuştum.

Hocam ne kablo ne adaptör hızlı şarjı desteklemiyor
    Kablo ve adaptör almanız gerekiyor ben spigenin 27w hızlı şarj adaptörü ve kablosunu aldım typce olanı çok memnunum ben indirimli 170 almıştım suan 200 TL ve üstü duruyor

• bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    alıntı yaptığınız mesajda değil de bi üstteki mesajımda cihazı uzun süre 13.3.1’de kullandığımı söylemiştim. burada yazılanları da okuyunca superonline’dan iyice işkillendim. neyse akşam cihazı 13.5’e güncellemeyi düşünüyorum, düzelip düzelmeyeceğini görücez artıkın.

• Arkadaşlar iphone 11 konusundan geliyorum turkcelden iphone 11 almıştım lakin telefonda maalesef sarı ekran sorunu var iade edeceğim, gerçi hat takıldı maalesef ama umarım beni THH ile ugraştırmazlar iade alırlar. Ayrıca telefonun video oynatma kalitesini de maalesef hiç beyenmedim.
    Bende iphone xs max niyetine girdim, siz ne dersiniz iphone 11 yerine xs max tercih etsem memnun kalır mıyım

• serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    Ben 13.5’teyim ama bu sorun her nereden kaynaklaniyorsa devam ediyor, tek yapmadigim sey 2018 Kasim’dan beri yani aldigim ilk gunden beri hic format atmadim, onu da denemek istemiyorum. :) Bir cozum bulursaniz buyuk dertten kurtulacagiz.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 den geçme niyetin multimedya ise hem daha büyük bir ekranın bulunması hem de ekran kalitesinin seni gayet tatmin edeceğini düşünüyorum. Kamera ve işlemci deki normal kullanımda hissetmeyeceğim farklar dışında eksiği yok. Fazlası ekran ve tasarım.

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.