Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.102.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan en acilinden kılıf ve ekran koruyucusu önerisi varmıdır şunu al geç diyebileceğiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İremfb86 İ kullanıcısına yanıt
    Baseus ve Spigen tam ekran koruyucular çok kaliteli, tam ekran olmayanlar 4 kenarda 1-2 mm açıklık bırakır ki düşme anında kenarlardan ekranınızı korumasız bırakır.

En iyi kılıf ise Apple Deri kılıf ama biraz pahalı... Spigen kılıflara bakabilirsiniz oldukça kaliteli ve zariftir...

Ben deri kılıf ve Baseus tam ekran koruyucu kullanıyorum, gayet memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 22 Ocak 2020; 13:11:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İremfb86 İ kullanıcısına yanıt
    Apple deri kılıfının bire bir imitasyonunu aldım forumdan. Memnunum. Çakması böyle ise gerçeği harikadır

• quote:

Orijinalden alıntı: İremfb86

Turkcell'de 6.299'a Uzay Grisi rengi stokta bu sefer kaçırmadım
    Ben de sabah satın aldım ama iptal ettim siparişimi. Turkcellin sayfasında ürünün garanti çeşidi yazmıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım, ürünün KVK veya Genpa garantisi altında olacağını söylediler. Bunun üzerine siparişi iptal edip Media marktdan aldım.

Turkcellin apple türkiye ile çalışmamasına ise şaşırdım.
  • ABATE kullanıcısına yanıt
    Turkcell’de satılan iPhone modelleri Apple Türkiye garantilidir.

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz?

Ben bugün müşteri hizmetlerini aradım, 2 ayrı müşteri hizmetleri de ürünlerin KVK/Genpa distribütörlerinin garantisi altında olduğunu söylediler.
    Turkcell de çalıştım , kvk genpa zaten dağıtıcı firmalar. Apple Türkiye ile çalışıyorlar. Zorlu ve Akasya servislerinden de destek alınabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Turkcell de çalıştım , kvk genpa zaten dağıtıcı firmalar. Apple Türkiye ile çalışıyorlar. Zorlu ve Akasya servislerinden de destek alınabiliyor.
    Olay dağıtıcının kim olmasında değil bence. Garanti sağlayıcıda. Çok açık bir şekilde sordum müşteri hizmetlerine, Apple Servislerinden yararlanabiliyoruz evet ama değişim durumlarında uygulama değişiyor.

-Türkiye Garantili Ürünler: Servis kaydı, telefonda destek, orjinal parçalarıyla tamir, birebir ürün değişimi vb hizmetlerin tamamından yararlanabilirsiniz.

-İthalatçı Garantili Ürünler:İthalatçı firma Türkiye çapında güvenilir bir teknik servisle [[Örn: KVK, Genpa, Telpa, Başarı vb] anlaştıysa servis kaydı ve orjinal parça değişim hizmeti sunulur. 3 kez ürün sorunu giderilmediğinde değişim İthalatçı Firma insiyatifindedir.

-Paralel İthalat Ürünler: Bu ürünlerde işiniz tamamen şans. Hiçbir garanti hizmeti ve teknik servis desteği yoktur.

Dağıtıcı paralel bilmem ben :) sorunun cevabı net, teyit etmek size kalmış...

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Telefon geldiğinde boşta kalmayım diye Baseustan kılıf siparişi verdim Glitter serisinden :)

Ekran koruyucu için dediğiniz gibi tam koruyuculardan spigen tercih edicem saolun :)

Turkcell sitesinde de Dağıtıcı Garantili olduğu belirtilmiş teşekkür ederim yıllardır ithalatçı garantili telefon kullanan biri olarak bence sıkıntı yok saolun yine de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İremfb86

Turkcell sitesinde de Dağıtıcı Garantili olduğu belirtilmiş teşekkür ederim yıllardır ithalatçı garantili telefon kullanan biri olarak bence sıkıntı yok saolun yine de :)
    Dağıtıcı garantili olduğu nereye yazıyor aceba?
  • Ben vatan’dan almıştım. Apple Türkiye garantili olarak geçiyor internet sitelerinde. Gerçi ben mağazadan aldım ama orası da aynıdır

Buyrun;
    https://www.turkcell.com.tr/yardim/online-alisveris/iade/satin-aldigim-urun-bozuldugunda-ne-yapmaliyim :)

Buarada sabah verdiğim sipariş 1 saat önce kargoyada verilmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İremfb86 -- 22 Ocak 2020; 15:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABATE

Olay dağıtıcının kim olmasında değil bence. Garanti sağlayıcıda. Çok açık bir şekilde sordum müşteri hizmetlerine, Apple Servislerinden yararlanabiliyoruz evet ama değişim durumlarında uygulama değişiyor.

-Türkiye Garantili Ürünler: Servis kaydı, telefonda destek, orjinal parçalarıyla tamir, birebir ürün değişimi vb hizmetlerin tamamından yararlanabilirsiniz.

-İthalatçı Garantili Ürünler:İthalatçı firma Türkiye çapında güvenilir bir teknik servisle [[Örn: KVK, Genpa, Telpa, Başarı vb] anlaştıysa servis kaydı ve orjinal parça değişim hizmeti sunulur. 3 kez ürün sorunu giderilmediğinde değişim İthalatçı Firma insiyatifindedir.

-Paralel İthalat Ürünler: Bu ürünlerde işiniz tamamen şans. Hiçbir garanti hizmeti ve teknik servis desteği yoktur.

Alıntıları Göster
    Yurtdisindan resmi ithalat ile getirilen bir ürünün 2 yıl garantili olması ve teknik servis verilebilmesi zorunludur. Apple dan konuşuyorsak resmi Apple garantili olan, dist. ürünü olan cihazlar hariç, gelen tüm ürünler paralel ithalattir. Eğer size bu ürünü garanti için Apple a götüremezsiniz bunu sadece kvk yada genpa ya götürebilirsiniz diyorlarsa bu paralel ithalattir. Paralel ithalat cihaz alacaksanız en azından kvk, genpa ile anlaşmalı olup olmadığına dikkat edin diğer paralel ithalatla gelen ürünler evet teknik servis vermek zorunlu yasal olarak ama hizmet kalitesi yerlerde. Buna dikkat edin.

• xs max a xs gibi damping indirim gelmeyecek sanırım ?

hiç ses seda yok
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Xs max zaten satacağını sattı niye gelsin ki,başından beri hiç satmayan xs idi zaten.Elde kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xs max a2102 modeli var elimde ama, bataryasını yenilemek istesem nerede yenileyebilirim bilen var mı? ilk defa yurtdışından aldığım için apple center'da değiştiremeyecek olunca ne yapılır bilemedim
  • Turkcell den Xs Alan arkadaşlar garanti firması ne ya da cihazın ülke kodu nedir

• İPhone XS imde dokunmatik sorunu yaşıyorum algılama sıkıntısı var bazan bir tıklamada oluyor bazan iki üç defa sert basmam gerekiyor üzerinde vatandan almış olduğum kırılmaz tam ekran cam var camı çıkarıp denesim var ama cam çöp olur vatandaki elemana sordum şuana kadar cam ile ilgili şikayet gelmedi dedi ne yapmalıyım servisemi vereyim yada bir ayarımı var arkadaşlar yardım.

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.