Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birazcık fark varmış ama önemli değil bence ben xr ekranını da çok sevdim hatta sanki gözü daha az yoruyor gibi geldi

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 4 Ocak 2019; 23:27:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Kendi kullanımıma göre ortalama 2 gün. LTE sürekli açıksa 1 gün civarı. Full Wifi'de 3-4 güne yakın. Note 9'dan sonra su serpti yüreğime...

Benim ilk tam şarj gün full lte açık, yaklaşık 6 saat aktif internet kullanımı ile 1gün gitti , batarya bir süre sonra daha iyi performans gösterir gibi , eşimin iPhone 8 Plus da öyle olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Birazcık fark varmış ama önemli değil bence ben xr ekranını da çok sevdim hatta sanki gözü daha az yoruyor gibi geldi

Teşekkürler

• yurtdışında bu modeller ülkemize göre çok çok daha uygun fiyatlara satılıyor... dolar ve euro nun yükselişi çok etkilemişti, eskiden vergiler gümrük vs kafa kafaya gelirken şu an neredeyse en az 2bin liralık farklar var avrupa ile... arap ülkelerini hiç söylemeyeyim
  • XS ve XS maxte çerçeve çok daha ince. Ön taraf tamamen ekran gibi çok ince bir çerçeve var ve bu çok güzel hissettiriyor. XR'da çerçeve kalın olduğu gibi panelin LCD olması siyahlarda ve özellikle canlılıkta XS max'e göre çok geri kalıyor bence. Bunu burada fotoğraftan değilde iki cihazı incelediğiniz zaman çok rahat anlarsınız zaten.
  • Arkadaşlar powerbank in iphone un piline zararı olur mu malum pil çok yavaş doluyor önerebileceğiniz powerbank var mı?
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Çok kaliteli bir ürün alsanız dahi sık kullanımda batarya ömründen bir miktar harcarsınız. Powerbank kullanacaksanız tek çıkarınız kaliteli bir ürünle zararı minimuma indirmek olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Çok kaliteli bir ürün alsanız dahi sık kullanımda batarya ömründen bir miktar harcarsınız. Powerbank kullanacaksanız tek çıkarınız kaliteli bir ürünle zararı minimuma indirmek olur.
    Zaten dandik bişi almamda bazıları sorun olmaz diyor bazıları sizin gibi olur diyor bilemedim sizin tavsiye edeceğiniz ürün var mı?
  • arkadaşlar merhaba,

malum iphone x lerin beyaz olan modelinde metal olan kısımlar kolay çizilebiliyor

sırf bu sebepten açık renk telefon sevmeme rağmen siyah olan modelini alıp kullandım

şimdi xs max e geçmeyi düşünüyorum

kafamda gold rengi var ama acaba gold rengi de beyaz metalde olduğu gibi kolay çiziliyor mu

tecrübe eden arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi

gold rengi oldukça hoş duruyor

yoksa iş garanti olsun diye siyah rengini mi alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Arkadas Firma Telefonu olarak iPhone XR aldi. Gördügüm en berbat ve cirkin iPhone XR dir diyebilirim. Elkde durusu olsun tipi olsun cok berbat duruyor, ne ele avuca geliyor en boy ortalamasi, malzeme kalitesi, tipi ve kalinlig agirligi herseyiyle berbat bir telefon. Buna verilecek paraya gercekten yazik derim. X alin XS alin hatta iPhone 7, 8 alin ama XR den uzak durun yazik etmeyin paraniza...
    Zevk meselesi :)
    Ben 2 kat fark verecek bir fark görmedim,
    2 gündür memnunum.
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    evde hem x hemde xr var

bi süre xr ı kullandım sonra reng kırmızı olduğu için eşime verdim

şu an x i kullanıyorum

ikisi arasında bence hiç fark yok

benim oyun merakım yok ancak oyun hastası bir arkadaş pupg kurup denemişti xr da oldukça hoşuna gitti

bence insan gözünün fark edebileceği kadar bir fark yok

xr da beni rahatsiz eden 2 şey oldu açıkçası

1-3d touch un olmaması ki ben oldukça yoğun kullanıyorum

2-arka kamera ile portre çekerken mutlaka insan seçmesi

bu iki handikap dışında xr fiyatına göre çok güzel cihaz (tabi ben yurtdışı aldım 4500-4750 arasında bulunuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yogun54 -- 5 Ocak 2019; 10:56:46 >
  • Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum.Telefon kapalı iken şarja taktığınızda pil şarj olma işareti ve pil şarj olma ibresi geliyor'mu ekrana telefon tamamen kapalı iken.
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Bütçe sorun değilse mophie öneririm hocam. Biraz daha hesaplı olsun ama yine de apple onaylı olsun derseniz belkin öneririm. Harici markalarda da çok iyi ürünler bulabilirsiniz fakat bunlar apple'ın onayladığı ürünlerdir.
  • Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum.Telefon kapalı iken şarja taktığınızda pil şarj olma işareti ve pil şarj olma ibresi geliyor'mu ekrana telefon tamamen kapalı iken.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Bende note 9 dan geçtim en ufak fark yok pil konusunda. Yoğun kullanımda 2 side 1 gün gidiyor insanları yanlış yönlendirmeyelim lütfen. Hatta oyun falan oynayan biriyseniz note 9 çok daha iyi bu konuda max a göre. Hem ısınma problemi yok hem şarjı maxdan daha yavaş tükeniyor zaten intermette birçok test mevcut note 9 daha iyi sizin yüklediğiniz bir uygulama veya arka planda güç tüketen bir uygulamanız note 9 da sıkıntı yapmış olabilir. Ama şurası doğru telefonu kullanmıyorken şarj tüketimi note 9 da daha fazla. Ben aynı zamanda xr kullanıyorum onun pili ikisini de eziyor gerçi yoğun kullanım yapmıyorum onda ama resmen nerdeyse 3 günde 1 şarj ediyorum. Tasarım anlamında max çok çok iyi note 9 un esamesi okunmaz

Alıntıları Göster
    Benim kimseyi yanlış yönlendirdiğim falan yok. Kendi kullanımıma göre bir kıyaslama yaptım sadece. Ki Note 9'un pilinden memnun olmayan tek ben değilim. Videolar da gerçeği yansıtmaz, kullanıcı yorumları önemlidir. Ben telefon sürekli elimde oyun oynayan elimden düşürmeyen biri değilim. 2 3 saat instagram da takılırım bırakırım Whatsapp mesjaları okurum vs. Bu kullanımımla Note 9'a 10 milyon basar yani çünkü Note 9 1 günde ölüyor...

• Sıfır apple xr için 6150 şuan amazonda fiyat. Alınır mı bunun daha altı görülür mü beklemeli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Benim kimseyi yanlış yönlendirdiğim falan yok. Kendi kullanımıma göre bir kıyaslama yaptım sadece. Ki Note 9'un pilinden memnun olmayan tek ben değilim. Videolar da gerçeği yansıtmaz, kullanıcı yorumları önemlidir. Ben telefon sürekli elimde oyun oynayan elimden düşürmeyen biri değilim. 2 3 saat instagram da takılırım bırakırım Whatsapp mesjaları okurum vs. Bu kullanımımla Note 9'a 10 milyon basar yani çünkü Note 9 1 günde ölüyor...

Alıntıları Göster
    Evet yanlış yönlendiriyorsunuz. Daha önce uzunca bir mesaj attım bunun hakkında ama artık mevzu anlaşıldı.

Durum bence şu: XSMax aldığınıza da pişmansınız. İçin için keşke almasaydım diyorsunuz. Attığınız pek çok şikayet mesajından bu anlaşılıyor. Tek memnun olduğunuz yer “Eğer dokunmazsam pili 3 gün gider” Buna yorum yapmıyorum. Tabiii artık bu saatten sonra bu kadar para verdikten sonra vicdanı kafayı da yatıştırmak lazım. Peki kafa nasıl yatışacak. Note 9’u gömerek.

Note 9 forumunda sizden başka pilden şikayet eden “bir” evet sadece “bir” arkadaş daha vardı. Siz de gayet iyi hatırlıyorsunuz. Başka bir Allah’ın kulu yoktu. Geri kalan herkes gayette memnundu. Memnundu derken herkesin zaman zaman her konudan şikayeti olur. Ama genel olarak çok memnundur. Note 9’un pilinden genel olarak herkes memnun. Yoksa şimdi falanca da şöyle demişti demeyin. O başlıkta pil pil diye feryat figan eden toplam 2 kişiydiniz.

Kendi başlığımız burası atarız tutarız olmaz. Gelir işin aslını birisi yazar. Almışsınız bir XSMax hayırlı olsun güle güle kullanın. Ama kendimi kandıracam diye başkasını da yanlış yönlendirmeyin.

• cakitay C kullanıcısına yanıt
    dolar ve euro belirsiz.
    cihazın almanya fiyatı vergiler hariç 850 € 5185 tl yapıyor. 500de kayıt ücretiyle birlikte çok fark yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.