Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Bütçe sorun değilse mophie öneririm hocam. Biraz daha hesaplı olsun ama yine de apple onaylı olsun derseniz belkin öneririm. Harici markalarda da çok iyi ürünler bulabilirsiniz fakat bunlar apple'ın onayladığı ürünlerdir.
    Belkin aldım teşwkkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

Sıfır apple xr için 6150 şuan amazonda fiyat. Alınır mı bunun daha altı görülür mü beklemeli mi
    Hepsiburada da demo var daha uyguna, onu da düşünebilirsiniz ben hafta içi demo almayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Hepsiburada da demo var daha uyguna, onu da düşünebilirsiniz ben hafta içi demo almayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    Çizik çıkma ihtimali var mı bu demo ürünlerin

• feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    demo ürünleri ayrı teşhir ürünleri ayrı. Bir arkadaşımız uzun uzun anlatmıştı geçenlerde. Demo'nun jelatinini ilk siz açacağınız için çizik çıkma ihtimali yok gibi diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

demo ürünleri ayrı teşhir ürünleri ayrı. Bir arkadaşımız uzun uzun anlatmıştı geçenlerde. Demo'nun jelatinini ilk siz açacağınız için çizik çıkma ihtimali yok gibi diyelim.
    O zaman mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

Sıfır apple xr için 6150 şuan amazonda fiyat. Alınır mı bunun daha altı görülür mü beklemeli mi

Hepsiburada'da demo var fakat siyah renk için arada değecek bir fark yok.Kulaklık da olmaz o açıdan Amazondaki fiyattan alabilirsiniz dolar yukarı yönde gidecek gibi duruyor
    Fakat product red renk için arada ciddi fark var,o açıdan Hepsiburada'daki red demoyu değerlendirebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Henüz note 4 kullanıyorum..
  • Hepsiburada'dan demo iphone için gelen cevap:

Ürünün sitemizdeki açıklama bölümünde belirtilen kutu aparatları dışında farkı bulunmamaktadır.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC0D30F7C

Hepsiburada'dan demo iphone için gelen cevap:

Ürünün sitemizdeki açıklama bölümünde belirtilen kutu aparatları dışında farkı bulunmamaktadır.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
    Alan yokmu ya yorum yapacak ben niyetliyim ama cesaret edemedim

• Aldım ama daha gelmedi, haftaya teslim edilecek. Ben yazılımını sormuştum normal cihazdan bir farkı var mı diye. Hiçbir farkının olmadığını sadece kutu içeriğinin farklı olduğu cevabını verdiler.

• Bugün XS Max için Spigen Crystal Liquid kılıf siparişim elime ulaştı. Uzun bir süre kılıf arayışından sonra gerçekten bu kılıftan çok memnun kaldım. Baseusmuş falan hepsi spigenin yanında hikaye bence. Cihazı çok fazla kabalaştırmamasının yanında çokta iyi koruyan bir kılıf. Kamera içerde kalıyo ve çizilme şansı çok zor yine ekran olası bir düşmede içerde kalıyo yani çerçeve kısmı yükseltilmiş. En yakında cihazda ki dandik ekran koruyucuyu çıkartıp spigen'in ekran koruyucusunu alıcam. Kılıf arayışı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Hemde cihazı tamamen gösteren bir kılıf. Fiyat olarakta uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 5 Ocak 2019; 20:53:23 >
    hangi modeli aldiniz acaba ve nereden aldiniz ? paylasabilir misiniz mumkunse ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aldım ama daha gelmedi, haftaya teslim edilecek. Ben yazılımını sormuştum normal cihazdan bir farkı var mı diye. Hiçbir farkının olmadığını sadece kutu içeriğinin farklı olduğu cevabını verdiler.
    Teşekkür ederim Bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2573B355F

Bugün XS Max için Spigen Crystal Liquid kılıf siparişim elime ulaştı. Uzun bir süre kılıf arayışından sonra gerçekten bu kılıftan çok memnun kaldım. Baseusmuş falan hepsi spigenin yanında hikaye bence. Cihazı çok fazla kabalaştırmamasının yanında çokta iyi koruyan bir kılıf. Kamera içerde kalıyo ve çizilme şansı çok zor yine ekran olası bir düşmede içerde kalıyo yani çerçeve kısmı yükseltilmiş. En yakında cihazda ki dandik ekran koruyucuyu çıkartıp spigen'in ekran koruyucusunu alıcam. Kılıf arayışı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Hemde cihazı tamamen gösteren bir kılıf. Fiyat olarakta uygun.
    Resim atabilirmisiniz

powerbanki sormustum aslinda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Tamam gelsin yazarım tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

powerbanki sormustum aslinda :)
    Yine amazon 10000 mah belkin 99 tl :)

• quote:

Tamam gelsin yazarım tekrar.
    Bende alicam ilginç bir şekilde FIBA bank krediyi onaylamadı Pazartesi şubeye gidicemm

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.