Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlardan sonra anlaşılan yurt dışı alacağız. Bu işlerle ilgilenen güvenilir sağlam bi yer öneriniz var mıdır ? Xs 256 gb alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Belli bir ucret karsiligi sifiriyla degisiyor. 300-400 euro arasi bir fiyati var.

• Yurt dışından gelen cihazlar için 500 TL resmi gazete de yayınlandı ok. Bir de 45 gün yurt dışında mı kalmış olmak gerekiyor? Kıbrısa gir çık yetmiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hako_55 H kullanıcısına yanıt
    Apple Care araştırmanızı öneririm. Bu ve gelecekteki durumlarda 2 yıl boyunca daha cüzi bir miktara onarım ve değişim alırsınız. Alınmış telefonlar için sitesinden de yaptırılabiliyor.

• 1 günlük çıksanız da kayıt yapılır.

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de Apple Care var mı acaba?
  • Arabistandan alınan cihazın burda 1 yıl garantisi varmı kardeşler

• Merak ettiğim birşey var. Yanlış bilmiyorsam iki çeşit iphone var. Biri e-sim destekli diğeri 2 fiziksel sim kart destekli .

A2101 model telefonların hepsi E-Sim destekli değil mi??

• TuncayVural kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soldier5825

Arabistandan alınan cihazın burda 1 yıl garantisi varmı kardeşler
    Bana apple canlı destek yok dedi. Eğer oradan A2101 modelini bulursan geçerli olabilir. Çünkü A2101 Avrupa modeli

• Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Peki bu modeli nerde yazar nasıl anlarız kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Soldier5825

Peki bu modeli nerde yazar nasıl anlarız kardeşim
    Telefonun arkasında alt kısımda yazıyor. Yanlış bilmiyorsam kutusunda da yazması lazım. Ama kesinlikle telefonun arkasında aşağıda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexaeba -- 13 Kasım 2018; 12:35:15 >
  • Bugun isvicreden 2 tane iphone XR aldim biri 64 digeri 128 gb. imei kayit icin sistemden denedim ancak 2. imei numarasini kabul etmiyor. Simdilik kayit yaptirmiycam e-sim olayı cozulene kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: templier19

Bugun isvicreden 2 tane iphone XR aldim biri 64 digeri 128 gb. imei kayit icin sistemden denedim ancak 2. imei numarasini kabul etmiyor. Simdilik kayit yaptirmiycam e-sim olayı cozulene kadar.
    Bizim ülkeye e-sim gelmesine çok var diye düşünüyorum..
  • Kılıf geldi güzele benziyor.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• Bu vergilendirme ve fiyatlardan sonra ben de Apple store fiyatlarını beklemeyeceğim spot alıp kayıt ettireceğim. İstanbul'da Xr 128 gb alabileceğim güvenilir bir işletme bilen var mı? Var ise buradan veya dm ile yazarsa sevinirim.

Bir kaç sorum var:

1)Doğubank piyasasından alınan telefonlar sorunlu olur mu?

2)Alırken neye dikkat etmem gerekiyor A1984 kodlular Türkiye'de garantisi yok diye biliyorum ama çalışmasında bir sıkıntı olur mu?

3)Alacağım telefonun sim-locked olmadığını nasıl anlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 13 Kasım 2018; 14:18:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Çok büyük ihtimalle doğru. Apple’ın sadece reseller’lar ve çalışanları için açık bir Apple Sales Web portalı var. Arkadaş bir şekilde buraya erişim sağlamış ya da sayfaların kaynak kodlarından fiyatlara ulaşabilmiş. Bu çarşamba açıklanırsa 23 Kasım tarihi kesinleşmiş oluyor.

Aynı kaynak kodlara ve linklere bakarak, henüz daha event olmadan, Ağustos ayında 9to5mac sitesi iPhone Xs Max’i duyurmuştu.

https://9to5mac.com/2018/08/30/2018-iphone-xs-design-larger-version-gold-exclusive/amp/

Elbette kendi iCloud hesaplarımızla giriş yapamıyoruz bu siteye ancak Apple’ın bahsedilen web portalı da bu;

https://asw.apple.com/

Alıntıları Göster
    daha öncede dediğim gibi 10bin liradan aşağı max satışa çıkmaz. imkanı yok.

• diroix kullanıcısına yanıt
    + 1

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Evet, olması beklenen bu, ben de şimdi farkettim. Yanlış bakmışım. 30 Kasım’da çıkıyor o zaman. Bakalım iPadler ne zaman stoklanacak. Onlar da 23 Kasım’da çıkabilir.
    Dün Zorlu'da bi satış görevlisi arkadaş iPad Pro'lar bu cuma geliyor dedi bakalım doğru çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Kılıf geldi güzele benziyor.

Ben 7 Plus'ta bu kılıfı kullanıyordum. Telefondan çıkarırken kırıldı. Dikkat etmek gerekiyor ve çok sert.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.