Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkinight

Benim cihazım hiç ısınmıyordu. Yalnız son 2 haftadır çok fena ısınmaya başladı
    ithink in migroslarda çok güzel kılıfları var lansmanlardan bile daha iyi ekran koruyucuyu teknosa da taktırdım
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Evet. Özellikle 1 aydır uygulamalarda takılma çok. Mesela instagrama girince uygulama logosunda takılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O bende olmuyorda ısınma oluyor bakalım nasıl düzelecek

• hocam sizin attığınız kılıf ilanındaki yorumlar çok kötü. korkuttu biraz beni. kullanan biri varsa kalitesi nasıldır? acaba spigen mi alsam diye düşünüyorum.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xr-kilif-la-manon-c-lin-pale-pink-deri-kilif-064cs25091-p-HBV00000EN83B?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theonur07 T kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben 7 plus için aldım bayağı kullandım memnundum yine de sen bilirsin ben kılıfa o kadar para verilmesine karşıyım

• Arkadaşlar merhaba iphone xr modelini aldım, normalde youtubedan video izlediğimde ses çok net çıkıyor hoparlörde bir sıkıntı yok ancak video çekip videoyu izlediğimde ses kesik kesik ve boğuk geliyor. Jelatini çıkarmadım acaba ondan olabilir mi ? Bu cihazın mikrofonu nerede tam olarak jelatini çıkarmadan mikrofon kısmına bir bakmak istiyorum çünkü sadece video kaydedip videoyu izlerken bu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk5334

Arkadaşlar merhaba iphone xr modelini aldım, normalde youtubedan video izlediğimde ses çok net çıkıyor hoparlörde bir sıkıntı yok ancak video çekip videoyu izlediğimde ses kesik kesik ve boğuk geliyor. Jelatini çıkarmadım acaba ondan olabilir mi ? Bu cihazın mikrofonu nerede tam olarak jelatini çıkarmadan mikrofon kısmına bir bakmak istiyorum çünkü sadece video kaydedip videoyu izlerken bu oluyor.
    Jelatindendir hocam. Mikrofonlar ve hoparlörler jilet gibi maşallah. Alttaki iki ızgaradan sağdaki hoparlör , soldaki mikrofon. Ahize de bir hoparlör. Bir diğer mikrofon da kameranın yanında. Benim bildiklerim bunlar.
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    Kameranın altındaki delik video çekerken kullanılan mikrofon diye biliyorum eğer jelatin onun üzerini kapatıyorsa ondan olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Kırılmaz cam olarak ne tercih ediyorsunuz?

Bende tam kaplayan var ama ön kamerayı ışıklı ortamlarda çok bozuyor, o kısmı kapatmayan modellerden buldum ama alsam mı kararsızım.

Güvenlikten açık vermiş oluyoruz ve en önemli kısım orası.
    Ben mahalledeki telefoncudan idareten bir cam aldım. Zore markaydı sanırım baktım ama modelini bulamadım. 10 tl para verdim. Çok memnun kaldım adamlar bildiğiniz yağ tutmayan kaplama yapmış , parmağım ekranda kayıyor. Normalde ucuz yollu cam takınca cam üstünde parmak kaymaz küfür ettirir kendine ama bu üründe olmadı öyle bir şey. Full kaplamıyor ekranı ama face id kısmını içeri alıyor. Sınırı face idyi de içeri alacak şekilde ahizeye kadar.
  • https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-iphone-xr-kilif-fri-silikon-arka-buzlu-mat-kilif-P393215323
    bu kılıftan kullanan var mı ?
    Bir de araç içi tutucu kullanan varsa ne kullanıyor ? Malum telefon ağır , standart tutucuların tutması zor olabilir gibi geldi. Kaliteli bir şey mi almak lazım bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Jelatindendir hocam. Mikrofonlar ve hoparlörler jilet gibi maşallah. Alttaki iki ızgaradan sağdaki hoparlör , soldaki mikrofon. Ahize de bir hoparlör. Bir diğer mikrofon da kameranın yanında. Benim bildiklerim bunlar.

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar jelatinden kaynaklanıyormuş bir sıkıntı yok şuan. Destek için teşekkürler.
  • Ve dostlar an itibari ile bende aranızdayım 64 GB xr mercan rengi ile cihazı s10 ile takasta üzerine 1200 TL vererek aldım Kılıf ve ekran koruyucu tavsiyelerinizi beklemedeyim şimdiden herkese teşekkürler

• Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten mahalleden aldığınız ile gidip 100 küsür lira para verdiğiniz kırılmaz cam aynı işi görüyor kalite farkı şu bu diye bişey yok kırılmaz camın nesinin kalitesi olacak?

Işığın cam içerisindeki kırılma miktarını azaltabilir, böyle bişey yapsalar fazlasıyla reklam yaparlar (paperlike 2 gibi).

Aksini iddia eden ve kanıtlayan bir video, tecrübe varsa dinlerim.
  • Hocam aynı sorun bendede var. Uygulamalar arası geçiş yaptığımda mesela instagramda mesaj yazamıyorum program donup kalıyor. Bi yöntem bulamadım

• theonur07 T kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdiniz mi hocam ?

• s10e satıp XR siparis verdim. Umarim pişman olmam. Tek korkum cihazın kalınlığı ve ağırlığı. Baska hic bir seyi düşünmüyorum.

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende s10 dan bugün geçiş yaptım hiç korkmayın rahat olun hiç aramazsınız s10e yi hatta iyi ki değiştirdim diyeceksiniz keyfini sürün cihazınızın hayırlı olsun

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz ile s10e zaten karşılaştırılmaz s10e nin tek artısı gece modu başka bir şey yok özel olarak. O yüzden dert etmeyin, ayrıca kesinlik bu cihaz daha şık.

• Merhaba S10 Plus almıştım Xr yi verip. Daha önce ios ekosisteminden 2g 3g 3gs 4s 6s 7 7 Plus 8 Xr kullandım. Android tarafindan ise Samsung Galaxy S 1 2 3 4 8 9 10 Plus ve Pek çok farkli markadan birçok telefon kullandim. Eskiler bilir Nokia N73 ve SE K790i konularinda cok aktiftim. Ayni zamanda Sirocco ve 8800 hayraniyim. 8850 ler ve 6310i ler halen evimde mevcut.

XR si olan arkadaşlar kesinlikle maceraya girmeyin. Pisman oldum ben ki cok fazla sayida android tecrubem var. Gercekten S10 serisi belki elektronik dunyasinin en iyi ekranlarina sahip. Belki en iyi donanimlarindan birine de sahip olabilir. Malzeme kalitesi de bir hayli ust duzey fakat eksik bir seyler var. Tutus hissi ve ekosistem keyif vermiyor. Su an gecici sureligine 6s aldim. Bor rahatlik var 5 yillik cihazda bile. Sorusu olan arkadaslar var ise yanıtlayabilirim.

• guneyonur kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yeni aldım cihazı da 3 gün oldu cihazda ısınma var sizde de var mıydı o dönemde ısınma

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.