Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende çok sık olmaya başladı, sürekli hard reset atıyorum telefona.

11.3 ile düzelir diye umuyoruz bakalm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli forum sakinleri,kullanmakta olduğum iphone 6 plus cihazımda olusan problemler nedeniyle artık yeni telefona geçme vaktim geldi.Hali hazırda amerikada bulunan bir tanıdık vasıtasıyla telefon alacağım.8 plus gold 256 gb beni çok cezbediyor fakat nesil farkından dolayı x daha güncel bir telefon olarak gözükmekte.256'lık gold renk 8 plusmu iphone x 64gb mı tercih edilmelidir?Siz değerli kardeşlerimin yorumu benim için önemli.Yorumlarınızı ve tartışmalarını saygı çerçevesinde belirtirseniz kardeşinize bir nebzede olsa katkıda bulunmuş olursunuz.Saygılar
  • ince.hastalik kullanıcısına yanıt
    Plus kullananlar genelde X'in boyutuna alışamıyorlae ve çentik ve 18:9 oranı göze batabiliyor

• ince.hastalik kullanıcısına yanıt
    Bende daha önce hep Plus modellerini kullandım ve kesinlikle iPhone X tercih ermelisiniz

Herşeyiyle yeni bir deneyim.

• escape0121 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinle saatlerce 8 Plus'un daha iyi kullanım deneyimi verdiğini tartışabilirim. Bunu söylentilerden değil 2 cihazı da birebir kullandıktan sonra söylemek istediğimi de belirteyim. X güzel bir telefon ama ne parasını hak ediyor ne de iyi bir kullanıcı deneyimi. 8 Plus 4 yıllık tasarımın doygunluğa ulaşmış son noktasıdır. Apple bu kasada açıklarını kapatarak başarılı bir kapanış yapmış olacağını iddia ediyorum. Ben şahsen başlarda çok övmeme rağmen kullana kullana cihazı tanıdım az çok.

Kullandığım X'e biraz daha zamana vererek duruma göre 8 Plus'a dönüş yapacağım.

Teşekkürler
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    hocam vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.gold 256gb alıp 3-4 sene hatasız geçirebileceğime inanıyorum x her nekadar daha güncel olsada.Tek çekincem kasanın günelliğini kaybetmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

Hepsiburada da motul diye bir ürün satılıyor ben kullandım kısmen başarılı fakat sık sık kullanmamanızı tavsiye ederim

Motul ün bi ton ürünü var hocam hangisini alıcaz lütfen yardımcı olur musunuz sipariş vericem

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de öyleydi. Cihazı kutuya koyunca ya da alırken mi artık bilmiyorm güç tuşu çok hafif bir dokunuşla sistemi başlatıyor. Yani cihaz kutunun içinde biraz sağa kaysa zorlansa açılır. Diğer bir ihtimal de elimize alırken farkında olmadan butona basmamız. Geniş olduğundan el değebiliyor ve bir saniye dokunuşta açılıyor.

Şahsen ben bu sebeplere bağladım. İyi forumlar...

• Yurt Dışından alan var mı acaba iphone x bayadır bakıyorum ama türkiye'deki fiyatlar cok yüksek.
  • iPhone 7 Plus’tan geçmeyi düsünüyorum sebebi tasarımını kıskanıyorum birde ekranı

• Merhabalar,

Yakın zaman içinde amerikadan tanıdığım gelecek. iphone x 256 gb için soruyorum. abd de 4.300-4.350 tl ye (kayıtsız) denk geliyor.

Türkiyede ise fiyat 6.300 tl civarında. Yaklaşık 2000 tl için garantisiz olması riskine değer mi?
  • zoraet Z kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değer bence.
  • zoraet Z kullanıcısına yanıt
    256 GB olanı en son baktığımda 7bin tl yakındı.

bence değer garanti kapsamına girmeyen şeyler oluyor suya düşmesi veya elinden düşüp camının kırılmasına ek üçret alıyor iphone ortalama bir cam 500 tl değişiyor serviste bence yurt dışı cok cazip ve avantajlı öyle bir imkanın varsa düşünme bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaymurat

bence değer garanti kapsamına girmeyen şeyler oluyor suya düşmesi veya elinden düşüp camının kırılmasına ek üçret alıyor iphone ortalama bir cam 500 tl değişiyor serviste bence yurt dışı cok cazip ve avantajlı öyle bir imkanın varsa düşünme bile.

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.

6.370 tl gibi bir fiyata alınıyor. Eşimde 7 plus var 1 yılı dolmadan ana kart hatasından dolayı garantiden cihaz değişimi yapıldı. Aynı şekilde ablamın 7 plus şebeke sorunu nedeniyle cihaz değişimi yapıldı. Bunlar korkutuyor açıkçası. X te de aynı şekilde anakart, şebeke sorunu veya herhangi bir sorun olursa çok pahalıya patlar mı bana bunu düşünüyorum.
  • Arkadaşlar telefonumun ahizesinden cızırtı geliyor çok olmasada hissettiriyor ve rahatsız ediyor aynı durumda olan var mı ? telefonu amerikadan aldım garantisi geçen model apple store yurtdışı cihazlara bakıyor mu ? Yoksa yetkili servislerle mi iletişime geçmem gerekiyor ?
  • berkaymurat B kullanıcısına yanıt
    Amerika’dan iPhone X 256GB aldım.
    Brooklyn, New York’dan
    1150$+vergiler dahil toplam 1221doalara geldi.
    Tabiki cihazı aldığınız eyalet çok önemli bazı eyaletlerde vergi yok, bazılarında ise vergi oranları değişebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 16 Şubat 2018; 10:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoraet

quote:

Orijinalden alıntı: berkaymurat

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.

6.370 tl gibi bir fiyata alınıyor. Eşimde 7 plus var 1 yılı dolmadan ana kart hatasından dolayı garantiden cihaz değişimi yapıldı. Aynı şekilde ablamın 7 plus şebeke sorunu nedeniyle cihaz değişimi yapıldı. Bunlar korkutuyor açıkçası. X te de aynı şekilde anakart, şebeke sorunu veya herhangi bir sorun olursa çok pahalıya patlar mı bana bunu düşünüyorum.

iphone'nin 3 model telefonunu kullandım ama hiç birinde bu tür sorunlarla karşılaşmadım teknoloji biraz şans işi tabi şebeke sorunu yaşayan bir arkadaşım 250 tl yaptırdı ama ana kart falan pahalı olacağını düşünüyorum açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Arkadaşlar telefonumun ahizesinden cızırtı geliyor çok olmasada hissettiriyor ve rahatsız ediyor aynı durumda olan var mı ? telefonu amerikadan aldım garantisi geçen model apple store yurtdışı cihazlara bakıyor mu ? Yoksa yetkili servislerle mi iletişime geçmem gerekiyor ?

Benim Cihazı Değiştirdiler Bu Yüzden.

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    pm attım hocam
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.