Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam öncelikle şu siteden 10.3.3 sürümünü indir.

https://ipsw.me

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

Daha sonra iTunes'dan geri yükle yaparak indirdiğin ipsw dosyasını yüklemen gerek. İşlemler kolay. İnternette ayrıntılı anlatımlar var. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun şarjı inanılmaz kötü bir hal aldı bende iOS 11de tavsiye etmiyorum kesinlikle gelecek sürümleri bekleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Version: 9.3.2

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Arkadaşlar icloud fotoğraf yedeklerini günlük olarak mı alıyor yani bri gün sonra geçen günün fotoğraflarınımı yedekliyor yoksa fotoğrafı çekinc edirek yedekliyor mu ?

Birde fotoğraf çekip bir süre sonra silsek tamamen o fotoğrafta gidiyor mu iclouda ?
  • udemirkan U kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum şarj şuan dakika başına düşüyor neredeyse. Pil optimizasyonu çok kötü
  • Güncelleme sonrasi telefonun şarjı berbat durumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 24 Eylül 2017; 19:29:44 >
  • İos 11 e geçtim ama pişmanım. Kendi kendine wifi açması ve pil tüketimi erdeyse 2 kat arması yüzünden telefondan soğudum resmen. 10 versiyonunda olanlar varsa asla geçmesinler bendem tavsiye..

• Pilde ciddi oranda düşüş var güncelleme sonrasında.

10.3.3 sürümünde 7 8 saat kullanım süresi alıyorken 11.0da bu süre 5-6 saate düştü

• İmzalar açıkken 10.3.3 e dönebilirsiniz hocam eğer beğenmediyseniz.

Tüm beğenmeyenler için geçerli imzalar kapanmadan dönüş yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

İmzalar açıkken 10.3.3 e dönebilirsiniz hocam eğer beğenmediyseniz.

Tüm beğenmeyenler için geçerli imzalar kapanmadan dönüş yapabilirsiniz

Nasıl dönülebiliyor? Daha önce ioa deneyimim olmadı hep android kullandım hiç bir bilgim yok bu konuda

• 10 daha stabil o kesin ve bazı hatalar var, ama bi çok kişinin bahsettiği şarj sıkıntısını yaşamadım ben. Düzeltmelerle kendine gelir şu aşamada serzenişleriniz olacak illaki
  • ios da hoşuma gitmeyen durumlardan bitanesi 11 de belki düzelmiştir diye beklediğim, ekran kitliyken hızlı cevabı kullandığımda whatsapp dan bazen iletilmesine rağmen cevabınız iletilemedi diye hata mesajı geliyo, ios da karşılaştığım nadir hatalardan birtanesi, hata da değil sanırım netin kötü olduğu durumlarda geri dönüş yapıyo bu kapatılıyo mu bilmiyorum ama beni gıcık ediyo.
  • Bende bugüne kadar android kullandım hocam yeni yeni öğreniyorum sizlerle birlikte.

Verdiğim linkten gerekli dosyayı indirin. Pc de itunes açtıktan sonra, cihaz güncelleme bölümünü bulun, fareyi güncelleme kısmına getirin shift tuşuna basın indirdiğiniz dosyayı seçin bu kadar, gerisini telefon hallediyor.

Yanlız yedeklerinizi almayı unutmayın telefon tamamen sıfırlanıcaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım 10.3.3 ün imzaları 2 hafta kadar açık kalır . Şu an IOS 11 den memnun olan neredeyse yok gibi

• Arkadaşlar Merhaba,

iOS 11 yükledikten sonra telefonunuzu sürekli şarj etmek zorunda kalıyorsanız, bu sorunu çözmek için uygulamanız gereken 11 yöntem için tıklayın :

http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/814296/ios-11-ile-iphone-un-pil-omrunu-uzatmanin-11-yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alink001

Arkadaşlar Merhaba,

iOS 11 yükledikten sonra telefonunuzu sürekli şarj etmek zorunda kalıyorsanız, bu sorunu çözmek için uygulamanız gereken 11 yöntem için tıklayın :

http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/814296/ios-11-ile-iphone-un-pil-omrunu-uzatmanin-11-yolu

Sen her konuya yazmak zorunda mısın ?

• Bilmediğimiz öneriler olsa anlayacağım
  • 11'i yükledim 2 gün dayanabildim geri döndüm. Çok göze batan Kasma vs yok cihaz hızlı olduğundan ama pil tüketimi acayip arttı

Maksimum 2 hafta daha açık kalır imzalar, en ufak memnuniyetsizliği olanlar geri dönsün 10.3.3 e. Sonra isteseniz de dönemezsiniz.

Zaten istatistiklere göre 11 den geri dönüşler geçen sene 10 dan 9a dönüşlere göre çok daha fazlaymış..

• Merhabalar,

Dun gece ki Vatanbilgisayar kampanyasından sipariş vererek iPhone 6 64GB Space Gray den iPhone SE 32GB Space Gray e geçiş yaparak aranıza katilmis bulunuyorum. Urun bugun kargonanacak ins. 16GB olan versiyonunu gecen sene kardeşime almistik ve performans i inanılmaz derecede iyi idi. Umarım benide pişman etmez.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    güzel bir seçim olmuş hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.