Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12.42 saklama alanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3 hazır. Bir kaç gün kullanıp genel ve kısa bir yazı paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

12.42 saklama alanı.

az önce itunes a bağlayıp baktım
    9.3.5 te 11.86GB

560mb artmış yani. çok iyi
    9 dan ios10 geçip denemiştim 5s kullanırken saklama alanı azalmıştı o zaman 400-500mb.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Sırf bu sebep bile 10.3'ü cazip hale getiriyor. Ayrıca bugün batarya performansının da geliştiğini gördüm. Fakat tam olarak bir haftaya yakın bir süre geçmeden bu konuda net konuşmayacağım ama ilk izlenimlerim olumlu yönde. Şimdilik donma, kasılma, ısınma vb. sorunlar da yaşamadım.

Hayırlısı bakalım.
  • Kılıfsız bir hafta kullanın. 10.3 ile başka sorun yaşayan olursa sürümle ilgili bir problemdir denilebilir ancak şimdilik kılıfsız şekilde şarja takılı olmadan oyun oynamaya devam edin. Oyun yakın zamanda güncelleme alırsa mutlaka güncelleyin. Performans iyileştirmeleri güncellemeleri çok önemli.
  • Her şey iyi hoş tamam küçük hafif de şu OİS olmaması çok kötü olmuş. Şu video da olduğu gibi mesala:https://youtu.be/LcLccnCIXns
  • Wi-Fi sorunu yaşayan bir ben miyim? wifi açık şekilde telefonu kilitli bırakıyorum. bazen işim oluyor telefondan birşey yapmam gerekiyor, ekranı açınca wifi simgesi saniyede gidip tekrar geliyor. yani kilit ekranını açınca wifi geliyor. buda bildirimlerin geç gelmesine sebeb oluyor.

whatsapp web kullanırken 5-6 dk sonra bağlantı kesildi hatası veriyor. ayarları falan sıfırladım. sanırım wifi güç ilkesi ile ilgili bir durum ama çok can sıkıcı. umarım cihazımda sorun yoktur.
  • Uyku sırasında Wi-Fi daima açık seçeneği var mı ayarlarda bir göz atar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icloud hesabımdaki telefon yedeklemesini silmek istediğimde yedekleme silinemiyor uyarısıyla karşılaşıyorum.Yedeklemeyi kapatıp denedim yine olmadı.Bilgisayara bağlayıp silmeye çalıştım hala silemiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.
  • Maalesef :( Android'de ayarlayabiliyorduk sanırım, bunda bulamadım bir türlü.
  • 5S'ten SE modeline mi geçtiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Ben size şarjla ilgili ayrıntı vereyim...
    Telefon şarjı tam olarak bitirip kapandığında şarja taktığınız zaman 150 dakikada doluyor (2.5 saat)
    Telefon %100 şarj olduğu zaman yarım saat daha şarj ederseniz bataryayı güçlendirirsiniz (100 den 99 a inmesi daha geç olur ve seviye yapmaz)
    2-3 kere tam bitirip full yapın ondan sonra ne zaman isterseniz ozaman şarja takın
    Telefonu her ios güncellemesinden sonra bataryayı kalibre edip yine aynı şekilde 2-3 kere doldur boşalt yapın
    İos 10.3 en güncel ve bana göre en hatasız sürümdür. Bundan sonra kolay kolay güncelleme yapmayın.

Çok teşekkür ederim dediklerinizi yaptım ve yapıcam.Hepiniz çok haklıymışsınız bu telefon gerçekten bütün o övgüleri hakediyormuş

Şarja gelince,daha ne olsun

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Eveeettt, iPhone SE 64 GB Silver modelime kavuşuyorum sonunda. Telefona yarın akşam geçiş yapacağım, sim kart uyumluysa eğer. Şu anda elimdeki Xperia Z3 Compact'ta nano sim var, SE'deki girişe direkt uyar mı acaba, var mı bir bilginiz?

Bir de kafamda kılıf ve cam işleri var. Kılıfı Spigen marka almayı düşünüyorum, Neo Hybrid serisi ideal gibi. Şeffaf olanı da alınabilir gibi duruyor ama kayganlık veya ileride sararma gibi durumlar yaşayan var mı, memnun musunuz genel olarak kılıftan? Ekran koruyucu kısmında ne yapsam bilemedim, internette çok pahalı modeller de var, bunların arasında gerçekten parasının hakkını verip güzel iş görenler hangileridir, pek fikrim yok. Ya da Ankara'da direkt Sakarya caddesindeki telefonculara veya avm'lerdeki telefon aksesuarcilarina mi baksam çok kasmadan, camı ben takmaktan hoşlanmıyorum çünkü baloncuk vs bırakmamak için.

• Slow motion harikaymış bu arada. En az 64GB olmalı artık şu telefonlar. Şöyle oyun müzik video derken çabuk tükenir hafıza. Mükemmel ya:https://youtu.be/p2wyGg4z-8E

• prowell kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.
    Eğer telefonunuzdaki sim nano sim ise uyar.(en küçük boyutlu sim)
    Daha önceden telefoncudan ucuza aldığım bir silikon kılıf vardı ve kötü kokuyordu. Geçenlerde Hepsiburada'nın indirimi vardı güzel bir fiyata ''Spigen Slim Armor'' aldım ve gayet güzel memnunumda.
    Ekrandaki koruyucuyuda ucuza taktırmıştım telefoncuda ama ekranda iz bırakıyor arada silmek zorunda hissediyorum. O yüzden parmak izi bırakmayanlara bakın tavsiyem. İndirime girerse spigenin koruyucusunu denemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Slow motion harikaymış bu arada. En az 64GB olmalı artık şu telefonlar. Şöyle oyun müzik video derken çabuk tükenir hafıza. Mükemmel ya:https://youtu.be/p2wyGg4z-8E

Hocam sabahtadır seyrediyorum, kadın hala karşıya geçemedi.

• neutumn N kullanıcısına yanıt
  • ARKADAŞLAR İPHONE SE KULLANIYORUM CİHAZIN SÜRÜMÜ 10.3 AKŞAM YATMADAN ÖNCE ŞARJIM %34 İDİ SABAH KALKTIM %29 DÜŞMÜŞ SİZCE GARANTİYE VEREYİMMİ BİRDE WİFİ KAPALI,PARLAKLIK EN KISIK,ARKA PLANDA UYGULAMA YENİLEMEDE KAPALI.BİRDE ARKADAŞLAR SİZİNKİ NASIL GARANTİYE VEREYİMMİ NORMALMİ ?

• KursatDelibas K kullanıcısına yanıt
    Büyük harflerle yazdığın için sen ver. Hatta apple'ın formunu da doldururken böyle kocaman kocaman yaz ki ozaman cihazinizi yenisi ile değiştirirler

• 9.2.1 de olan takılmalar 10.3 de yok başarılı
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.