Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fenaaaaa

• Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

Uyarı bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iphone xs'ten bu cihaza geçiş yapılır mı?

• sahankazim kullanıcısına yanıt
    Mantıksız bence. Xs 2-3 yıl daha kullanılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sahankazim kullanıcısına yanıt

Hiçbir anlamı yok.

Hala 6-6S-7 kullananlar var.

XS’ten buna geçmek attan inip eşeğe binmek bile değil daha da kötü bir şey. 11-XR’daki gibi kalın çerçeveleri de yok XS’in ekranı zaten harika e A12 Bionic hala çok güçlü.

Sıfır fiyatları bile ortaya koyuyor 4900e SE alırsınız XS sıfırı 9 bin dolaylarında. Neredeyse iki katı varın siz düşünün artık.

• İlgilenen olursa 24 ay garantili 128GB siyah SE 2020 satıyorum.Ö.M atın :)

• reaqly R kullanıcısına yanıt
    6s de gercekten ahize sesi insani sinir ediyordu. Onun haricinde hala cok sevdigim bir telefondur kendisi 👍 zaten kullanimini sevdigim icin 11 veya baska bir model dusunmedim, direkt SE ye gectim. Tek el kullanim, touch id gibi seyler benim icin onemliydi. Iphone 6s-8 ve simdi SE.

Genel olarak memnunum hocam. Bataryasi cok gitmiyor onu da zaten mah degerine gore tahmin ediyorsunuzdur. Onun harici harika bir telefon.

• Günde 5 saat ekran açık şekilde kullanılabiliyor, daha ne olsun, bir insan günün 5 saatini telefonla nasıl geçirir. Yanidemek istediğim normal bir kullanıcı icin bu telefonun pili rahatlikla yeter, oyun oynamak icin bu telefon alınmaz ekran küçük olduğundan dolayı.

• Kahya Yahya kullanıcısına yanıt

Üstad ,

Onu zaten denedim ama öyle birşeye izin vermiyor ki.

İndirdiğim videoyu " İndirilenler " klasöründe bulup başka bir yere taşımaya kalktığımda açılan ekranda iki seçenek çıkıyor karşıma : " iCloud Drive " ve " iPhone'umda " seçenekleri.

" iPhone'umda " seçeneğinde gözüken klasörler ise ; iMovie , İndirilenler , IOS için GarageBand , Keynote , Numbers ve Pages.

Dolayısıyla hiçbir şey yapamıyorum.

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    2.bir seçenek olarak ekran kaydı alıp galeride istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt

O yöntemi de deneyebilirim tabii ki ama bu işin bir çözümü var mı diye öğrenmeye çalışıyorum.

Sonuçta Instagram'da sadece telefonumla çektiğim videoları mı yayınlamak zorundayım ?

Beğenip indirdiğim birşeyi yayınlayamayacak mıyım yahu , ne alaka !!!Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

Kestirmeleri denedinizmi

• murattekno kullanıcısına yanıt

Son 3 senedir bu model kılıfı kullanıyorum ve çok memnunum.

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum, tavsiye ederim.

• Mediamarkt Club'a üye olup 50 tl daha indirim alıp cihazı öyle almak istedim ama indirim hala tanımlanmadı, aynı sorunu yaşayan oldu mu?

• delimavii67 kullanıcısına yanıt

Üstad ,

Biraz daha tarif edersen bakabilirim ne olduğuna.Çünkü IOS telefonda ilk tecrübem bu.Haliyle bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorum...Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

Videoyu kaydet seçeneği var oraya basman gerekiyor.

• iPhone 6s'ten geçtim. 6s'te ios 10 kullanıyordum. Pil kısmına girince en altta ekran kullanımı ve son şarjdan şu ana kadar toplam geçen zaman yazıyordu ama ios 14'te böyle bir süre yok. En son şarjdan beri geçen toplam süreyi görebileceğimiz bir alan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.