Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aa ben o özelliği sadece 6S'de falan var sanıyordum iOS'a özel bir özellik miymiş ? :D O zaman şimdi daha çok ikna oldum, cihaz elime bi' ulaşsa da güncellesem. :) Çok teşekkür ederim
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğini pek anlamadım ama şu an %8 ile 8 saat kullanım ve 24 saate yakın bekleme aldım.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    %100den sonra şarja taktınız mı peki ? Tam şarjın üstünden 32 saat geçti yani ?

Demek istediğim asıl ekran süresiydi. Kullanım harici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 15 Ocak 2017; 17:52:26 >
    Hocam 3 aydır kullanıyorum ben telefonu 30 saate yakın bekleme 8-9 saatte kullanım süresi var oyun oynamam sürekli internetteyim be müzik dinlerim
  • Sıkıntılar yok hocam, çoğu kullanıcı telefonu güncel haliyle kullanıyor. Yeni özellikler hoşunuza gidecektir. Rica ederim.
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende iPhone 3GS vardı malum iOS 6.1.2'de kaldı anlayacağın güncellemeye yapmayalı epey oluyor, dört dörtlük olsun istiyorum çünkü OS X'deki güncellemeler iOS'taki güncelleme tadını vermiyor :)
  • Hocam bundan once 5s kullaniyordum onda yoktu bu ozellik ama se lerde var ve cok kullanisli. Tabi 10.2 yukleyince geliyor.
    Hayır takmadım fakat bekleme süresi kullanım süresini de kapsıyor. Yani, 24 saat içinde 8 saat kullanılmış cihaz. Ekran süresi diye bir şey yok, kullanım süresi önemlidir.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Evet araştırdım iyiymiş hocam, babamda 6 var onda da yokmuş SE, 6S, 7de varmış tabii dediğin gibi 10.2 gerekiyormuş, işlevi hoş gerçekten düğme kullanmadan telefonu kaldırıp bildirimlere, saate bakmak falan. :)
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde diyorum. Saate tıkladığınızda çıkıyor ya böyle şu kadar saat ekranda vs diye
    Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 15 Ocak 2017; 23:16:59 >
  • Şarj durumu; %28
    Kullanım; 6 saat 32 dk
    Beklemede; 42 saat 46 dk
    Ekran parlaklığı; Yarının altında
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    wallet a baktım çipi okuyun diyor fakat kredi kartını görmüyor
    samsungda çok daha kullanışlı idi bu nfc
  • Güncelleme yapmam gerekirse arkadaşlar cihaz elime ulaştı ki şu an ondan yazıyorum bu satırları. :) iOS 10'a güncelledim. Bu stabiliteliği gerçekten özlemişim. 13 uygulama kurdum, 7.13 GB kullanılabilir alanım mevcut ki tüm ihtiyacım olan şeyleri yüklediğim için artık anca yavaş yavaş dolar diye düşünüyorum. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şarj kullanımı böyle parlaklık otomatik 3g hep açık daha önce demiştim resim atımn demiştiniz durumlar böyle çihaz birde garantiden sıfır geldi 1 ay önce sanırım sürümden kaynaklı herhalde sizin düşünceniz nedir ?

• Arkadaşlar şöyle bir sıkıntı gözlemliyorum, bilmiyorum sizler de yaşadınız mı? Telefona msj geliyo whatsapp üzerinden kilidi açmadan hızlı cevap vermek için yana kaydırıyorum yazarken vazgeçiyorum cevap vermekten tuş kilidini açdığımda ana menüdeyken ekranın altında yazdığımız satır kısmı kalıyo ekranı kapa aç yapmadan da düzelmiyo bunu yaşadınız mı? ya da deneyip gözlemler misiniz?
  • şöyle bi sorun yaşıyorum son 2 gündür. görüşme esnasında ses kesiliyor görünürde görüşme devam ediyor gözüküyor sesim gidiyor fakat karşı taraftan ses alamıyorum. farklı kişiler ve farklı telefonlarla görüştüğümde de oluyor tek kişi değil. yani sorun ya hattımda ya da telefonumda. böyle birşeyle karşılaşan var mı sinir bozucu olmaya başladı.

• Aynen bendede öyle birde vodofonluyum

• sorunun kaynağı ne acaba araştırdın mı hiç? ben avealıyım demek ki hatla ilgili değil telefonla ilgili bi sorun. kaç ay oldu telefonu alalı?

• Telefonumu birkaç gün önce forumdan bir abiden aldım. İlk gözlemim bu şekilde. Düşük güç moduna %20'deyken aldım.

• arkadaşlar siri beni zor duyuyor ve konuştuğum kişiler sesin az geliyor diyor böyle idare ediyorum ama bu genel bir durummudur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.