Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yussko , yussko Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Trendyol'da zaman zaman 6.850'ye kadar düşüyor ama bu da fena değil tabi.

Alıntıları Göster

Güncel kurla bir daha o fiyatlara düşeceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Güncel kurla bir daha o fiyatlara düşeceğini sanmıyorum.

Alıntıları Göster

Öyle görünüyor maalesef.

• naturl kullanıcısına yanıt

Çerçeve olmadığı için ekran olarak daha büyük olduğunu söylüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naturl kullanıcısına yanıt
    Ekran olarak PLUS ile neredeyse aynı ama

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Yok artık plusla alakası yok

• Arkadaşlar muhakkak bahsedilmiştir forumda ama aksesuarsız kutu alacağız mecburen peki prjinal adaptör ve kablosu malum pahalı muadil aynı görevi görecek lisanslı hangi ürünleri tavsiye edersiniz?

• no_Antijen kullanıcısına yanıt

Kablo zaten kutudan çıkıyor. Sadece adaptör almanız lazım o da Apple'ın kendi sitesinde 200 liraya satılıyor pahalı sayılmaz. Muadillere bakmayın derim bence. Sonuçta en az 7-8 bin veriliyor bu telefonlara ve 50-100 lira için macera aramaya gerek yok ayrıca o riski almaya da gerek yok diye düşünüyorum.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Kablo çıkıyormu kutusundan bunu bilmiyordum.. İphone 11 lerde de çıkıyor mu yani? Aksesuarsız kutu yazınca hiçbirşey yok sanıyordum ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Kablo çıkıyormu kutusundan bunu bilmiyordum.. İphone 11 lerde de çıkıyor mu yani? Aksesuarsız kutu yazınca hiçbirşey yok sanıyordum ben

Evet kablo çıkıyor. Fakat 11'de bir ucu usb bir ucu lightning kablo var. 12'den itibaren artık bir ucu usb-c bir ucu lightning kablo çıkıyor. Usb-c olan kablo için usb-c girişli şarj adaptörü almanız gerek, 11 için ise usb girişli adaptörlerden almak gerekir.

Usb girişli şarj adaptörü maksimum 12 watt, 18 watttan itibaren usb-c oluyor. Yani hızlı şarj için usb-c şart.

• Alvimopan1 kullanıcısına yanıt
    Aynen alakası yok. Plus 5.5 inch 12 mini 5.1 inch

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Kablo zaten kutudan çıkıyor. Sadece adaptör almanız lazım o da Apple'ın kendi sitesinde 200 liraya satılıyor pahalı sayılmaz. Muadillere bakmayın derim bence. Sonuçta en az 7-8 bin veriliyor bu telefonlara ve 50-100 lira için macera aramaya gerek yok ayrıca o riski almaya da gerek yok diye düşünüyorum.

Hocam iphone 13 icin ben spigen sarj aleti sipariş ettim. Apple sitesindeki sarj aletini almak mi daha mantikli?

İnsanlar neden hep spigen aliyor?

• Yahu zaten bu miniler 5c ler gibi olacak. Seneye çıkarmazlar 13 mini son olur. Alınası bir fiyatı da yok zaten.

Arada 1.000 TL fark için değmez düz 12-13 alıp geçiyor millet.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    İnsanlar populer ne ise onu alıyor, ben kesinlikle spigen almazdım. Fason üretim yaptıran bi firma. Onun yerine ugreen, anker alırım.

Ugreen typ c pd 20w 100 lira civarında tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 30 Eylül 2021; 15:10:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

İnsanlar populer ne ise onu alıyor, ben kesinlikle spigen almazdım. Fason üretim yaptıran bi firma. Onun yerine ugreen, anker alırım.

Ugreen typ c pd 20w 100 lira civarında tavsiye ederim

Hocam teşekkür ederim yanıt için. Baktim fiyatı 130 tl . Onun yerine apple in sitesinde 200 tl ye orjinalini alsak daha mantikli degilmi?

12 bin tl ye telefon aliyoruz 70 lira fark icin orjinal alalim daha mantikli geldi?

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    tabi ki. belki 10 sene kullancaksanız

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Aynen alakası yok. Plus 5.5 inch 12 mini 5.1 inch

12 Mini nin ekranı 5,4" hocam

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Aklımda hep 5.1 olarak kalmış. Şimdi yukarda alakası yok yazan arkadaş 0.1 inch için mi bunu dedi :)

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Daha önce 8 plus kullanıyordum. Şimdi 12 mini kullanıyorum. Ekran çok farketmedi hocam. 12 mini hem cebime rahatça giriyor. Çok memnunum

• Merhaba arkadaşlar, İphone 11 için ekran koruyucu tavsiyeniz var mı? Mümkünse hepsiburada com üzerinden link verebilir misiniz lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj aletini apple marka hepsiburadadan alacağım 300 papel yatınca. Hb dede 200 tl satıcı hb sahte olduğunu düşünmüyorum.

Ekran koruyucuya gelecek olursak hepsiburadada 30-40 tl ye var ama ben amazondan spigen buldum iyi birşeye benziyor.2 adet 117.9 tavsiye ederim ama linkteki 12 mini için.

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]amazon
    Spigen Apple iPhone 12 Mini Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum Glas.tR EZ Fit Privacy (2 Adet) - AGL01813
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08DQLQH28/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.