Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: resvo , Ronades , sahrud83 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.036
Cevap
1.168
Favori
3.403.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HB üzerinden almak istemiyorum ayrıca hb şuanda 10100 civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Theonorm

HB üzerinden almak istemiyorum ayrıca hb şuanda 10100 civarı

Artti aynen hb degil trendyol idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan_cakici O kullanıcısına yanıt
    Media markt 3 taksit yapıyor yasal olarak bende 11 almıstım hocam tek cekim yaptılar bankayı bi umutla aramıstım ama onlarda 3 taksitin üstüne 1 taksit daha ekledi
  • josrdr kullanıcısına yanıt

bu telefonu bu fiyattan stoklarda gören var mı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Musab

bu telefonu bu fiyattan stoklarda gören var mı ki?

melekler görebiliyor hocam

• iphone 11 veya 12 hangisini almak mantıklı karar vermedim. Arada 3 bin tl fark var. Fakat 12 de 5g desteği var, yarın bir gün 5g ye geçersek 11 elimizde kalmasın.
  • blackq B kullanıcısına yanıt

5G'nin çok büyük bir olay olduğunu düşünmüyorum. İnternet ucuzlamadıktan sonra çok yüksek hızda internet ile aylık 10GB kotanı 1 saatte bitirirsin. Türkiye'de yaygınlaşmadı da uzun yıllar alacaktır.

Ama onun haricinde 11 ile 12 arasındaki farkın 3bin TL'ye değeceğini düşünüyorum. Ekran olarak zaten fersah fersah önde, ayrıca kamera konusunda da çok iyi iPhone 12.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackq

iphone 11 veya 12 hangisini almak mantıklı karar vermedim. Arada 3 bin tl fark var. Fakat 12 de 5g desteği var, yarın bir gün 5g ye geçersek 11 elimizde kalmasın.

12 almanız tabi ki daha doğru olacaktır eğer bütçe izin vermiyorsa 11 de asla üzmez..

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Bankaları arayıp cep telefonu harcamasını nasıl taksitlendirdiniz ? Birde bu mağazalarda 3 taksit yapılırken hayat sigortası ekleniyor mu 500-600 lira ?
  • MM den alacaktim 12 pro.bugun 14.599 olan fiyati 14.999 yapmislar gicik oldum almiyorum

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Aradım bankayı taksitlendirmek istediğimi söyledim baktılar telefon oldugunu anlayınca 3 taksit dediler dedim en fazla bu kadar mı yapabiliyorsunuz en fazla 4 taksit olur diyince kabul ettim hocam
  • 12 mini ve iphone 11 arasında kaldım ikiside isteklerimi tam karşılamıyor. Biri küçük, cepte rahat taşınabiliyorken diğerinin pil süresinin uzun olması beni düşündüyor. 8 bin lira verip elimde powerbank taşımak istemiyorum. 12 mini alsam pilden muzdarip olur muyum? İphone 11 alsam telefon ağırlığı ve büyüklüğü beni üzer mi? Bütün özellikleri birbiriyle kıyaslandığında hangisini almak mantıklı olur?(5s kullanıcısıyım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RickCooL -- 22 Nisan 2021; 13:40:46 >
  • RickCooL kullanıcısına yanıt

Şuan aynı durumdayım İphone 11 128 gb - iphone 12 mini 64 GB arasındayım iphone 11 ekran boyutu bataryası ve depolama yukseklıgı ıle ön planda benım için İphone 12 mini ise yeni nesil işlemci yeni ekran teknolojisi ve kamerada yazılım farklılıkları var arada 700 TL var karar veremıyorum daha :)

• wrestling kullanıcısına yanıt
    Pil olarak sizi üzer 11 e oranla ama düz 12 ye cıkarım diyorsanız 12 cıkamazsanız 11 derim ben hocam

Kardeşim Muhtemelen bende İphone 11 128 GB olarak alacagım HB' da şuan 7800 TL

• wrestling kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

MM den alacaktim 12 pro.bugun 14.599 olan fiyati 14.999 yapmislar gicik oldum almiyorum

Turkcel pasajda 13699

Vade farkı koydular mı peki?
  • 200 tl koydular hocam 7800 e geldi vade farkıyla
  • arkadaslar mediamarkt apple tr garantili degil mi ?

yani zorlu apple tamir vs bakmaya yetkilidir ?

su an 13.999 tl gozukuyor 12 pro ancak site yapim asamasinda diyor saka gibi :)

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-iphone-12-pro-128-gb-fiyati,688131204.html

• 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.