Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
10.930
Cevap
440
Favori
747.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 30 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2465
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 440
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) TwiNChiL (104 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5581 mesaj) Mobil (3608 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (692 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
31 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1901 Mesaj

Arkadaş vatandan yeni kutu iphone 11 aldı onun da ön sağ altta var toz birikintisi gibi ama bence o su geçirmezlik için yapıştırılan sıvı gibi birşey.Sıfır cihazda olması çok saçma.

|
    |
    theJuDGe_41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    Xr alipta sorun yasayan oldumu satici teknosa? Teknosadan iphone alipta sorun yasayan oldumu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj

Sağlam denilen yerlerden alınan cihazlar da bile sıkıntı var verilen para az değil, can sıkıcı bir durum. Özensiz üretim olabilir ama mesala ip Se de sorun çıkan duymadım veya başka cihazlar da, ip 11 daha çok sattığı içinde olabilir tabi.
    |
    |
    theJuDGe_41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj

Kutuyu açmasında gerek tok yeni kutular daha ince değil mi zaten ? Belli olur yani dışarıdan bakınca olup olmadığı
    |
    |
    serdar_71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Fırsat diye girdik konuya ama burası şikayetvara dönmüş. Bir süre daha alınmaz belli ki.

|
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Vatan Bilgisayardan 11 128 GB aldim. İnternet uzerindne siparis verdim magaza teslim olarak. Magazada actik kutuyu baktim dokunmatikte problem yoktu. Cizik darbe hicbir sorun yoktu. Eski iPhone dan 11 e aktarim yaptim. Ertesi gun dokunmatik calismamaya basladi. Hard reset acma kapama herseyi denedim. Hicbir tepki vermiyor dokunmatik. Tuslar vs. Calisiyor. Telefonu 27.11.2020 saat 00:15 siparis verdim. 28.11.2020 18:00 gibi dokunmatik calismamaya basladi. Degisim yaparlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    Bana şu anda iphone 12 fiyatını yüksek tutarak inanılmaz iphone 11 piyasaya pompalıyorlar gibi geliyor ne dersiniz ?
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj
    Trendyolda troy adlı satıcından aldım iphone 11. Dünden beri kullanıyoru, bir problem yok. 🧿

• Yarbay
    4068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Bana şu anda iphone 12 fiyatını yüksek tutarak inanılmaz iphone 11 piyasaya pompalıyorlar gibi geliyor ne dersiniz ?

bence de.

2 aydır iphone 11'lere zam gelecek zam gelecek zam gelecek deniliyor/forumda yazılıyor.

fakat 2 aydır iphone 11'in fiyatı düşüyor.

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj

Benimki de bugun geldi hocam gec saatlerde, medimarkt bu kadar hizli gondermesi sasirtti.
    |
    |
    crzyhntr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

Kolay gelsin diye bir firmayla çalışıyorlar. Bu nedenle hızlılar.
    |
    |
    sailor24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    66 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

iphone 11 zaten hlobalde satmaya devam ediyor, üretimi de devam ediyor niye pompalasınlar ki iphone 12nib fiyatono da apple tr belirledi zaten o fiyattan satışa çıktı her yer. Yarın biraz daha yaygınlaşınca iphone 12 piyasa da o da appleın altı bi fiyata satmaya başlar, apple tr yokken asıl şişerdi hep yeni gelen iphone fiyatı.

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

kaça aldınız hocam

|
    |
    daniel_wellington kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj

6800e geldi toplamda.

|
    |
    beynimzenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

arkadaşlar vakıf world ağustos-eylül ve ekim'de cep telefonlarına faizsiz 3 taksit kampanyası yapmış. bir kasım ayında yapmamış. gelecek ay tekrar yapabilir. haberiniz olsun

• Yarbay
    2286 Mesaj

Nerden aldığına bağlı.gidipte netten alınan iPhone 11’ler diye genellersen olmaz.Ne olduğu belli olmayan satıcıları tercih etmiyorum.
    |
    |
    lowelas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14811 Mesaj

İphone 11 stokları amazonda yenilenmiş. Bilginize. Kutu içeriğine kulaklık ve şarj aleti dahil.

64 gb da beyaz, siyah, sarı ve yeşil var

|
    |
  • Yarbay
    2439 Mesaj

şarj aleti fiyatı etkılıyor sıfır gibi iphone yolladim 700 tl az verdiler

|
    |
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

Kasım ayında cep telefonu aldım ve faizsiz 3’e böldü vakıfbank world.
    |
    |
    beynimzenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7c/bf/5b/7cbf5b464e6cac773c6e45538bece731.jpeg&t=0&width=480&text=1

Yaptım hocam sağ olun

|
    |
    kagan06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.