Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MÜJDATTAŞKAN VOMFI , EXUBERT Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanda Bazı renklerde kulaklık ve şarj aparatı yok alanlar dikkat ederek alsın görseldede belirtmişler zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamayıp bende aldım 128 gb kırmızı renk 7500 +80 tl bonus +25 tl bonus + 100 tl bonus 7395 tl ye gelmiş oldu bonus puanlarla

• börü06 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Bende almak üzereyim sanırım.

64/128 GB arasındaki 570 Liralık farka değer mi bilemedim yalnız...

Bir de bahsettiğiniz kulaklık/şarj aparatı olayını "görselde varsa ürün içeriğinde de var" olarak mı yorumluyoruz?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Hocam kart yapikredi ise 150 puan daha var mobilden basvurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metciii

Hayırlı olsun. Bende almak üzereyim sanırım.

64/128 GB arasındaki 570 Liralık farka değer mi bilemedim yalnız...

Bir de bahsettiğiniz kulaklık/şarj aparatı olayını "görselde varsa ürün içeriğinde de var" olarak mı yorumluyoruz?

olmayanları açıklama kısmında belirtmişler siyah ve beyaz renk gibi. aradaki farka bence değer 64 gb 2 yıl sonra yetmemeye başlar 128 gb uzun vadeli kullanım için daha ideal

• Ben 2 saat önce verdiğim siparişi şimdi iptal ettim, içimdem bir ses alma dedi ,nedense hevesim kaçtı birden.
    Farklı bir model bakacam android tarafında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 27 Kasım 2020; 4:38:54 >
  • Reyiz kullanıcısına yanıt

K.bakmayin geç yazıyorum. Çok doğru karsinizda muhattap bulmak çok önemli. Ocak ayına kadar isterseniz iade edebilirsiniz de dendi bana. 250 lira fazla verip kafam rahat olsun diye apple mağazasından aldım. Hepsiburada da 6950 tl ye geliyordu yoksa.

Ilk defa iphone kullanıcam bakalım inş. Memnun olurum samsung s8 den geçtim. Bu arada tavsiyeleriniz varsa telefonu açınca, şunu yap bunu yap dediginiz memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EACEAB9ED

Ben de vatandan verdim siparisi, hem gayet guvenilir hem de en ucuz fiyat mevcut olan. Umarim gun icerisinde cilgin olaylar olmaz  

kaç liraya mal ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Hocam kart yapikredi ise 150 puan daha var mobilden basvurun.

World’e 150 puan olayını bulamadım dostum?

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Hocam ilk defa kullanacaksnaız biraz alışma süreci geçireceksiniz 2 3 gün ama sonrasında hayat boyu android almayacaksınız maddi bir sıkıntınız olmadığı sürece inanın bana.

Telefon adına spesiifk bir tavsiyem yok açtığınızda sağını solunu kontrol edin iyice bir problem varsa erkenden tespit edin. Kamerada toz olabiliyor bazen üretim kaynaklı ona bakın sonra da keyifle iyi günlerde kullanın

Anladım hocam. Iphone 11 adaptör tavsiyeniz var mı güvenilir ve bataryayı yıpratmayacak. Bir de kutunun içinden çıkan kablolu kulaklık ile airpods 2 arasında ses kalitesi farkı var mi almaya değer mi

Hocam anker spigen samsung huawei gibi markalar iyidir ama hepsi apple ile aynı fiyat neredeyse ben apple alıcam. Kulaklık adına ses kalitesi farkı var bildiğim kadarıyla ama asıl fark rahatlık ve kullanım kolaylığı açısından. Bende airpods var ve tavsiye ederim iyi bir fiyata yakalayıp almanızı öyle çok bi takıntınız yoksa normal kulaklıkta işinizi görür rahat rahat.

Adaptör olarak apple sitesinde 200 tl ye 20 watlik var, ondan mi bahsediyorsunuz

Ayrıca airpods 2 teknosa 1000 tl ye satılıyor hepsiburada da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 27 Kasım 2020; 7:38:31 >
  • sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank world hocam malesef.
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda zibille kupon-hesap satıyorlar. Aramaya mediamarkt yazıp ilgili konuyla alakalı konu açan bir arkadaşa mesaj attım. Hesabını satın aldım. Dh ölücülüğe o kadar alıştırdı ki ne satın alsam kodsuz, hesapsız alamıyorum
  • Kupon, hesap satıyorlar hocam forumun alışveriş bölümünde.

Evet hocam o adaptörü alıcam ben daha uyguna düzgün bir şey göremedim. Airpods için de amazon da aynı fiyatı veriyor oradan alınabilir bence ben turkcellden 1150'ye almıştım.

• iski kullanıcısına yanıt
    Medimarkt 2000 tl ustu harcamaya 150 worldpuan var, mediamarkt sitesi ana sayfada gormustum.
  • Se 2020 ile 11 arasında çok kararsızım fotoğraf makinemde var 11e ekstra 2.5k verilir mi emin değilim

• bbvdk B kullanıcısına yanıt
    Bence değmez Se ile iki sene takıl, sonra 12 alırsın.
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.