Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlari oynamaya basladilar gene 7468tl idi 100tl artmis yapmayin da bir kombo yapayim yahu 😕 arkadaslar ustteki iyi mi o hesaplama alayim mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Nasıl oldu dostum

• mumya1988 M kullanıcısına yanıt

%100 güvenilir mi bilmem ama ben daha önce dr bittibitiyordan aldjm şimdi de oradan sipariş verdim. Kayseride büyük telefon bayisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar sımdı bunlar turkıye garantili diyor ya...bir sorun oldu apple storeye gittik.. faturayımı ıstıyolar yoksa imei numarasından anlıyolarmı (2 yılın baslangıcını nasıl hangi tarihten baz alıyorlar)

• beynimzenci kullanıcısına yanıt

64

• Arkadaşlar hb dan aldığım 11 i bugün açıp kullanmaya başladım. Kutunun poşetini açarken dikkat ettimde kenarları yapışkanlı yapmışlar yani tekrar örtülebilir gibi duruyor onun için hem ucuz satan hemde puanı düşük yerlere dikkat edin, 3 kuruş kar etmek için sorun yaşamayın. Ben sırf bu yüzden hb nın kendisinden aldım.

• Bende iphone 11 pro dusunuyorum saticiya karar veremedim allah rizasi icin biri guvenilir bi satici tavsiye edermi esim icin alacam kredi kartindan gececem sonra iadesiyle ugrassam bi ton is cikar kendi kartimda degil cunku

• cemturk kullanıcısına yanıt
    Ürünü ilk defa çalıştırdıktan sonra garantisi başlar. Faturaya gerek yok. Telefonun ayarlarında garanti süresi zaten çıkıyor

• @cemturk Ayrıca kutu üzerinde ve faturada seri numarası olacaktır. O numaraların eşleşmesi lazım ve kutuyu açmadan seri numarası ile https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ linkinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

• cemturk kullanıcısına yanıt

İmei numarasına bakıyorlar.

Apple da fatura sadece iade için gerekli. Değişimde bile gerek yok.

Bugün çok yazdım.

Troyapple

Gürgençler

Diğerlerine kefil olamam ama bittibitiyordan da çok alan oldu.

• 777 kuponla 7000 ne İphone 11 almak isteyen pm

• Beyazdiş20 B kullanıcısına yanıt

En altta fiyat karsilastirmasinda saticilar var kardesim.

Kafam karisti alip almamakda ne yapiyim bilmiyorum valla guvenemedim keske alip kullanan yada saticiyi bilen biri olsaydiyardimci olsaydi keske. Bittibitiyor olsa kesin alirdim valla

Ben aldım nethouse dan

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

@cemturk Ayrıca kutu üzerinde ve faturada seri numarası olacaktır. O numaraların eşleşmesi lazım ve kutuyu açmadan seri numarası ile https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ linkinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

cevap ıcın tesekkurler guzelmıs sıstem :) @HunterInTheNight @Onurmsq @murty_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 11 Kasım 2020; 22:46:38 >

• Arkadaşlar zore marka aldığım kılıf telefonu çok kaba gösterdi, ufak telefona alışmıştım, telefonu kaba göstermeyecek kılıf ne önerirsiniz. Ayrıca ekran koruyucu önerinizide bekliyorum.

• Beyazdiş20 B kullanıcısına yanıt

Alayimmi kardesim bi saatim kaldi

• Gürgençler i11 64 gb yeşil 700 TL kuponla 6869 TL ye geliyor ne dersiniz arkdaşlar son saatler

• Şu anda hangi cihazı kullanıyorsunuz

• AvYusuf A kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi A1

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.