Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.033
Cevap
1.168
Favori
3.403.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bittibitiyor satıcısından 6.830 TL aldım.
    (720 TL kupon kullandım)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gürgençlerden renk seçimi yapınca bittibitiyor mağazası çıkıyor bazılarında haberiniz olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • troyapple dan aldım ben de bakalım sıkıntı olmaz inşallah.

bir de bazılarında teslim tarihi 10 aralık vs gibi yazıyordu onlara da dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akruban -- 11 Kasım 2020; 0:51:23 >
  • iPhone 11 128gb Kırmızı N11 üzerinden Gürgençler'den kupon ile 7279 TL'ye alındı.

• Ben de TroyApple’dan 128’lik Siyah iPhone 11 aldım az önce, burada firmanın güvenilirliği ile ilgili sorular görünce e-Devlet üzerinde firmaların Mersis sorgusu yapılabilen bir uygulama buldum, Mesafeli Satış Sözleşmesi’de yazan Satıcı Mersis No ile sorgulama yapınca Artı Bilgisayar yani TroyApple’a ait bilgiler çıktı. Biraz daha rahat uyuyabilirim şimdi :) Telefon alan herkes güle güle kullansın. İyi geceler

• arkadaşlar telefon konusunda şuan en iyisi açık ara n11 neden derseniz iphone 2 model dışında hemen hemen hepsi kırmızı etiket ve kuponları takip ettiyseniz şuanki piyasanın çok aşağısına sahip olunabiliyor. yarın ne olur bilemem ama şuan en iyi n11. S10plusta bile 5100tl ve kırmızı etiket ile 500tl çekle ve kart bonuslarıyla 4500tlye alınıyor. Diğer sitelerde 5knın altına düşemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextro22 -- 11 Kasım 2020; 0:46:58 >
  • Bu arada troy store ve diğer N11 satıcılarınca uygulamada olmasa bile şikayet var da çok şikayet var ben gözü karartıp mediamarkt tan alıcam güvenemiyorum N11 e kutusu jelatinsiz gidende varmış ladese girmeyeceğim

• bdurmus kullanıcısına yanıt

Mor bitti sonra kırmızı stopa girdi. Mor u yoğunluktan alamadık daha iyi oldu kırmızı aldık. Stok görünüyor.

• fixdevice satıcısından 11 pro Max aldım. kuponla 11000e geldi. Beyaz istemiyordum ama mecburen onu aldım artık.

• Siyah etiketli aldım mecbur 64 gb. 6799-305 (bonus) = 6494 e gelmiş oldu.

Daha da aşağısına bu saatten sonra bulabileceğimi düşünmüyorum.

• erkan_77 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende riske girmeden troydan geçtim siparişi

• quote:

Orijinalden alıntı: ...::: ÇARŞI :::...

Siyah etiketli aldım mecbur 64 gb. 6799-305 (bonus) = 6494 e gelmiş oldu.

Daha da aşağısına bu saatten sonra bulabileceğimi düşünmüyorum.

Link varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 770tl kuponu olan varmı acaba bende 8500 e 800tl var takalayalım

• akruban kullanıcısına yanıt

iPhone 11 128 GB Troy dan siyah rengini 770 lik kuponla 7400 e aldım.Gündüzde Troyun kendi sitesinden AirPods Pro yu 1800 e aldım 1600 dü fiyat değişmiş farketmedim üye olmadan aldım iptal de edemiyorum kargoyu almasak geri gitse iptal olur mu?

aynı endişe bende de var :) troysote kendi sitesinden n11deki bilgilerle karşılaştırdım ama inşallah sorun olmaz :)

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt

Link derken?

• Bittibitiyor'dan 11 pro max 64 gb aldım, 11.100 - 500 (maximum para getirisi) = 10.600e geldi.

Hangi uygulama hocam link verir misin bunadan veya pmden

• quote:

Orijinalden alıntı: EternalMaster

Bu arada troy store ve diğer N11 satıcılarınca uygulamada olmasa bile şikayet var da çok şikayet var ben gözü karartıp mediamarkt tan alıcam güvenemiyorum N11 e kutusu jelatinsiz gidende varmış ladese girmeyeceğim

bende aynı fikirdeyim. normalde ticari kredi kartımla alacaktım, n11'de 9 ay taksitle alabiliyorum ama güvenemedim. teknosa'dan 12 ay taksitle normal piyasa fiyatına alacağız gibi duruyor. hepsiburada,amazon desen zaten hiçbir karta taksit yapmıyor.

• Arkadaşlar x firmasından renk seçince b firması oluyor isim satıcı isimleri değişiyor sebebini bilen varmı fix device giriyorum kırmızı seçiyorum mobilepoint mağazasını gösteriyor denemek adına yapayım dedim HERKES DİKKAT ETSİN

1 mağaza satışına giriyorsunuz ama renk seçince mağaza adı değişiyor ya sistemde sorun var yada renkleri paslaşıyorlar yani kargolar da sıkıntı yaşamak mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EternalMaster -- 11 Kasım 2020; 0:53:16 >
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.