Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Arizona Dream Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.084
Cevap
172
Favori
727.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1598
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 172
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Se4n Kingst0n (386 mesaj) TulparHAN (344 mesaj) SelmanTatarOğlu (296 mesaj) ramaray (211 mesaj) tnrvrd1996 (210 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4754 mesaj) Mobil (5508 mesaj) Tablet (420 mesaj) Mini (667 mesaj) Uygulama (2122 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
Giriş
    7530 Mesaj
    8plus 128gb hala alınabilir bir telefon mu beyler? 6bin tl uygun gibi geliyor bana aması nesil olarak eski? 5-6 yıldır 6s plus kullanıyorum şikayetçi olmadı telefondan hiç yenilemek istiyorum telefonu nasıl bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ryzen 5600x / MSI x570 Gaming Plus / Asus Rog Strix 2080s / Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 3600Mhz / Samsung 970 Evo Plus M2 250GB / Evga BQ 750W 80 / Xigmatek Windpower Pro / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QG 165HZ / Logitech G213 Prodigy / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Corsair HS35
  • Yarbay
    6754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Valla hocam kvk değiştim 320tl idi orjinal olup olmadigini bilmiyorum sonuçda 3 ay garanti verdiler herhangi ariza oluşur pil de problem yaşanirsa sorumluluk bize ait faturasini dai verdiler.Yan sanayii takmişlarsada hakkimi helal etmem allaha havale ederim:)

Alıntıları Göster

Bi ara apple 300₺’ye değiştiriyordu bataryaları hala var mı acaba ve 8 için geçerli midir?

quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Bi ara apple 300₺’ye değiştiriyordu bataryaları hala var mı acaba ve 8 için geçerli midir?

Alıntıları Göster

Pandemi döneminde yani temmuz agustos ayinda 220tl değiştiriyolardi fiyatlar uctu artik 320tl bile zor şuan 400,500tl bandina cikti.

|
    |

|
    |

Siz yokken ben burada gta san andreas rehberleri okuyordum.
  • Yüzbaşı
    657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

8plus 128gb hala alınabilir bir telefon mu beyler? 6bin tl uygun gibi geliyor bana aması nesil olarak eski? 5-6 yıldır 6s plus kullanıyorum şikayetçi olmadı telefondan hiç yenilemek istiyorum telefonu nasıl bir yol izlemeliyim?

Hocam alınmasına alınır performans olarak iphone 11 den geri kalır bi yanı yok . Uygulama açılışlarında , sayfalarda arasında geçişlerde hiç bi yavaşlama söz konusu değil fakat benim tavsiyem iphone 12 miniyi bekleyin sürpriz bi fiyatla çıkarsa 5500-6000 bandında 8 plus aldığınız için pişman olabilirsiniz

Orijinalden alıntı: alexturner

Hocam alınmasına alınır performans olarak iphone 11 den geri kalır bi yanı yok . Uygulama açılışlarında , sayfalarda arasında geçişlerde hiç bi yavaşlama söz konusu değil fakat benim tavsiyem iphone 12 miniyi bekleyin sürpriz bi fiyatla çıkarsa 5500-6000 bandında 8 plus aldığınız için pişman olabilirsiniz

Alıntıları Göster

Yorumun için teşekkür ederim hocam. 12 mini 10bin tl den aşağı çıkmayacak gibi. Kullandığım telefonla idare edebilirim 2-3 ay kamerası bozuk kalan herşeyini yaptırmıştım. 8 plus fiyat olarak makul geliyor cebimde param olsa düşünmez 12 serisini beklerdim. 2 ay daya sabretmekte mantıklı yeni seriyle diğer serilerin fiyatlarıda düşebilir.

|
    |
    Ryzen 5600x / MSI x570 Gaming Plus / Asus Rog Strix 2080s / Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 3600Mhz / Samsung 970 Evo Plus M2 250GB / Evga BQ 750W 80 / Xigmatek Windpower Pro / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QG 165HZ / Logitech G213 Prodigy / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Corsair HS35

• Teğmen
    145 Mesaj

Arkadaş selam yine ben :D Bir adet 8plus aldım eski telefonu saydırıp.Verdiğim paraya ciğerim yanıyor anlatamam...

Fakat bu kararı almamda emeği geçen tüm dolandırıcı telefonculara ,

letgoda tertemiz diyerek pili bitik camı çatlak ve garantisiz telefona 4.500 den 4.800 den aşağı fiyat çekmeyen satıcılara,Sahibinden de ki kapora dolandırıcılarına sonsuz teşekkür ederim. iPhone X de face id yi sorun kabul etmeyen ve sanki çok zenginmiş gibi telefonu kılıfsız kullanan arkadaşlarıda unutmayalım.

Son olarak

Telefonun kamerası için güzel yazılımlı program önerecek birileri var mı ? Gece çekimi veya portre modları için.

Ek olarak yüklemem gereken bir app var mı ? uzun zamandır apple kullanmıyorum.

Hocam gece çekimi için “NeuralCam” uygulaması çok iyi. Fakat ücretli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    onurcan16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj

arkadaşlar 8 Plustan aynı ayarda XS geçmeye değer mi 1500 tl istiyor üzerine

Orijinalden alıntı: zaferli

arkadaşlar 8 Plustan aynı ayarda XS geçmeye değer mi 1500 tl istiyor üzerine

Hocam xs xr x şuan 8 plus kullanan birisi olarak öneririm . Oled ekran farkı hissediliyor xs cidden premium bir cihaz , face id bana göre touch ıdden daha işlevsel touch ıd ıslakken veya nemlenince okumayabiliyor ... performans konusunda a11 ile a12 arasında aman aman farklar yok . Hatta a11 ile a13 arasında bile aşırı bir fark yok . 1500 lira bütçeniz uygunsa geçin bence

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    7156 Mesaj
    8 plus kullanicisiyim hb sitesinde 6000tl kadar düşmüştü 3,4 ay önce keşke alsaydim diyorum ama 3500tl aip üzerine eklemek zoruma girerdi herhalde

|
    |

• Binbaşı
    1966 Mesaj

selamlar. 8 plus kullanıyorum.

son dönemde bariz bir şekilde ses yüksekliği düştü. arama sesleri az geliyor bildirim sesleri zor duyuluyor oldu.

ayarları falan kurcaladım ama sonuç yok.

donanımsal olabilri mi? inşallah değildir :(

O dediğin şeyi başka birinden de duymuştum. Acaba tüm 8 plus arkadaşlarda da oluyor mu

|
    |
    FlyingHigh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Ben de seste sorun yaşıyorum az çıkıyor ve çok açınca cızırtılı oluyor

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

O dediğini bugün diş fırçası yardımıyla temizleyip yaptım eskisi gibi oldu düzeldi ses bariz bir şekilde eskisine döndü

|
    |
  • Yarbay
    4752 Mesaj

Ne kadar ucuz :)

|
    |
    ramaray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1966 Mesaj

bende baktım bugun.

telefonun hoparlor kısmı delikli yerler toz dolmuş. diş fırçası ile temizleyebildiğim kadar denedim hala daha da kaldı ama .

bir tık daha iyi oldu. içini açmak lazım sanırım temizlik için o da bizim işimiz değil galiba :)

|
    |
    wandet248 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8 plus kullanicisiyim ayni durumdan bende muzdaribim batarya değişimine gitti saolsun temizlediler ses de bi nebze yükselme oldu ama tatmin etmiyor kisacasi krınik olabilir can sıkıcı bi durum koli bandiyla yapiştirip denemekte fayda olabilir

Sohbet
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.