Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sekiz plus bilmiyorum ne kadar istiyorsun ama piyasa sıfır se 4500 bandına bulunurken aklı olan hiç kimse sekiz yedi normal yada plus almaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Sekiz plus bilmiyorum ne kadar istiyorsun ama piyasa sıfır se 4500 bandına bulunurken aklı olan hiç kimse sekiz yedi normal yada plus almaz...

Öyle ya da böyle birisi alacak... Kaldı ki 8 Plus genel anlamda SE'den daha iyi bir telefon.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Hahaha ne yönden iyi onemli olan işlemcidir aralarında kaç nesil fark var, 2500-3000 bandına gider 4000-5000 bandına rüyada bile gitmez
  • Arkadaşlar merhaba iphone 8 plus telefonumun bataryasını değiştirdim ancak sıvı koruma bandı yapıştırmadım şimdi ise sağ üstten ekrana hafifçe bastırınca çıt çıt ses geliyor ve sadece o bölgeden bu nedendir daha önce yaşayan oldu mu acaba sıvı koruma bandını taktığımda geçer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nedir fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saidow

Nedir fiyat

4500'e bırakıyorum.

Sene sonuna kadar garantisi devam ediyor. Çiziksiz. Orijinal deri kılıf da yanında hediye. 256GB uzay grisi.

Güzel fiyat, şuan benim ihtiyacım yok lakin olsa değerlendirmek isterdim, hayırlı bereketli olsun şimdiden, alıcı bulur diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Öyle ya da böyle birisi alacak... Kaldı ki 8 Plus genel anlamda SE'den daha iyi bir telefon.

Alıntıları Göster

Er veya geç elinizdeki cihaz satılır. Ben bu bölüme de yazmıştım. Garantisi Mayıs ayında bitecek olan 64 GB lik 8 Plus'u akşam ilan verdim. Sabahına satmıştım. 4.550 TL yazdım ve 4.250 TL'ye verdim cihazı. Naçizane tavsiyem cihazınız kozmetik olarak temiz ise yakından net kaliteli fotoğraflar çekemeye çalışın. Ayrıca ilana cihazın kutusu, faturası ve her türlü aksesuar fotoğraflarını da mutlaka ekleyin. İlana ekleyebildiğiniz kadar fotoğraf ekleyip ilanınızı arada güncelleyin. Ayrıca 6+ - 6s+ - 7+ veya 8+ kullanan biri se (2020) kullanması zor olabilir. Zira 5.5'' ekrana alışan biri için se serisinin ekranı küçük gelebilir. Şahsi tercihim se ne kadar donanımsal olarak 8+'dan iyi olsa da tercihim yine de 8+ olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 27 Nisan 2021; 9:2:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saidow

Güzel fiyat, şuan benim ihtiyacım yok lakin olsa değerlendirmek isterdim, hayırlı bereketli olsun şimdiden, alıcı bulur diye düşünüyorum.

Teşekkürler bakalım artık. Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

Er veya geç elinizdeki cihaz satılır. Ben bu bölüme de yazmıştım. Garantisi Mayıs ayında bitecek olan 64 GB lik 8 Plus'u akşam ilan verdim. Sabahına satmıştım. 4.550 TL yazdım ve 4.250 TL'ye verdim cihazı. Naçizane tavsiyem cihazınız kozmetik olarak temiz ise yakından net kaliteli fotoğraflar çekemeye çalışın. Ayrıca ilana cihazın kutusu, faturası ve her türlü aksesuar fotoğraflarını da mutlaka ekleyin. İlana ekleyebildiğiniz kadar fotoğraf ekleyip ilanınızı arada güncelleyin. Ayrıca 6+ - 6s+ - 7+ veya 8+ kullanan biri se (2020) kullanması zor olabilir. Zira 5.5'' ekrana alışan biri için se serisinin ekranı küçük gelebilir. Şahsi tercihim se ne kadar donanımsal olarak 8+'dan iyi olsa da tercihim yine de 8+ olurdu.

Alıntıları Göster

Mutlaka satılacaktır ancak içinden geçtiğimiz dönem olağanüstü koşulları barındırdığı için insanların satın alma tercihlerinde de büyük değişiklikler var. Öteki türlü benim telefonumda alınmaması için hiçbir sebep yok. Gel gelelim günümüzde telefonlar çok pahalı olmaya başladı ve aldıktan sonra elden çıkartmak eskisi gibi kolay olmuyor.

Mesela geçen gün birisi 12 Pro Max 128 Gb cihaza sarı sitede neredeyse sıfırına yakın fiyat istemiş. 12,000 TL teklif ettim. Abuk subuk bir mesaj yazmış ben de engelledim. Yani bunların sıfırı pahalı olduğu için ikinci elde kimsenin isteğine hitap etmemeye başladı. Parası olan zaten gider sıfırını alır ikinci el artık eskisi gibi hızlı gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Mutlaka satılacaktır ancak içinden geçtiğimiz dönem olağanüstü koşulları barındırdığı için insanların satın alma tercihlerinde de büyük değişiklikler var. Öteki türlü benim telefonumda alınmaması için hiçbir sebep yok. Gel gelelim günümüzde telefonlar çok pahalı olmaya başladı ve aldıktan sonra elden çıkartmak eskisi gibi kolay olmuyor.

Mesela geçen gün birisi 12 Pro Max 128 Gb cihaza sarı sitede neredeyse sıfırına yakın fiyat istemiş. 12,000 TL teklif ettim. Abuk subuk bir mesaj yazmış ben de engelledim. Yani bunların sıfırı pahalı olduğu için ikinci elde kimsenin isteğine hitap etmemeye başladı. Parası olan zaten gider sıfırını alır ikinci el artık eskisi gibi hızlı gitmiyor.

Alıntıları Göster
    8 plus şuan yeni işlemci adı altında eski teknolojinin itelendiği saçma sapan ara modellerden çok daha kaliteli ve kullanışlı. Onun için kafanızı takmayın, kısa zamanda gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 14.5 yükleyen arkadaşlar memnun musunuz ? sürüm nasıl

• Arkadaşlar 8 plus’ı yaklaşık 30 aydır kullanıyorum...

Pil kapasitesi %82 görünüyor...

İos 13.6’dayım ve güncellemedim...

6 saat kullanım süresi alıyorum... yani telefonu alıp tam kullanımda 6 saate batarya bitiyor...

İos 14 ve serilerinde pil ömrü nedir ? İtunes üzerinden temiz kurulum yapmayı düşünüyorum...
  • red mercury kullanıcısına yanıt

iphone 8 6 saat screen on time alıyorum. 14.4.1

pil 90%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 27 Nisan 2021; 22:12:42 >
  • Arkadaşlar merhaba,

İphone 8 plus’a başka bir hat takmak için dün akşam telefonu tamamen sıfırladım. Normal kurulum yaptım ancak “iphone etkinleştirme” aşamasını geçemedim. Telefon o aşamada bekliyor, bekliyor fakat sonraki aşamaya geçemiyor. Sürekli uyarı veriyor. sonra tekrar deneyin, bilgisayara bağlayın vs vs...

İlk kez böyle bir şey başıma geldi. Sonra telefonu itunes ile bilgisayara bağladım yine aynı uyarıyı aldım.

DFU moda alarak ios 14.5'e temiz kurulum yaptım. Yine olmadı…

Vodafone hattı ile kurmaya çalışıyordum. Dedim hatta sorun vardır vs Turkcell taktım yine aynı..

Netten araştırırken,bakarken telefon kendi kendine etkinleştirme aşamasını geçmiş.itunes ile güncellemeden 15-20 dk sonra.

Kaç kere etkinleştirme denedim olmadı. Wifi ile etkinleştirme dedim yine aynı... sonra 15-20 dakikaya tekrar denedim oldu..

Ayrıca babama vermek istediğim iphone 6s vardı…Sonra 6s’i sıfırladım ve denedim. Yine aynı şey başıma geldi… Bu seferde 6s etkinleşmiyordu.

Bir kaç defa denedim yine olmadı.Etkinleştir dedim ve kapattım ekranını,10-15 dk sonra sonra hattın ismi ekranda yazınca ( turkcell , vodafone vs ) düzeldi ve telefon etkinleşti…

Böyle bir durum ile karşılaştınız mı? Sebebi ne olabilir ?

Daha önce sayısız telefonu sıfırladım ya da dfu ile temiz kurulum yaptım.Böylesi ilk kez başıma geldi...

İki ayrı telefon ve hatta olunca galiba apple ile alakalı olduğunu düşünüyorum...

• 14.5 yükleyen var mı? Ne dersiniz geçilir mi 13.6.1 sürümdeyim. Checkra1n ile jb yapacağım bu arada.

• 8plus ios 13.3 pil %83

yaklaşık 6-7 saat süre alıyorum.

ios 14.5 geçmeli miyim sizce?

• 14.5.1 Kullanıyorum , Gece Kurdum. Pil Sağlığı %81

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 7 Mayıs 2021; 16:45:20 >
  • Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

Merhabalar, ikinci el bir iphone 8 aldım. Elimde olan lg g6 ile kıyaslayayım dedim düşük ışık performanslarını. Kamerası kötü diye yerilen g6 baya tokat manyağı yapıyor iphone 8'i. Bu normal mi cihazın kamera modülü değişmiş falan olabilir mi? Mavi tonda olan g6. 3. fotoğraf da iphone 11, dehşet bir fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaydurugububak -- 9 Mayıs 2021; 19:13:13 >

• Gaydurugububak kullanıcısına yanıt

3 yıldır 8 plus kullanıyorum.

Kamera anlamında çöp.

Hele ön kamera intihar sebebi...

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.