Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ekranımda beyaz bir nokta var acaba ölü püksel mi bu

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirce03 -- 11 Mart 2021; 20:10:21 >

• Arkadaşlar selam, iphone 8 cihazımın pil sağlığı %76 ya düşmüştü. Zorlu Center Apple Store’dan randevu alarak pil değişimi yaptırmaya gittim. Telefonumu da sorunsuz teslim ettim. Telefonu yaklaşık 1.5 saat içinde teslim ettiler ve ederken görevli “telefonunuzun ekranı da değişmiş” dedi. Ekranında bir sıkıntı yoktu neden değişti acaba soruma net bir cevap alamadm ama ücretsiz değişim sizin için bir şey olarak cevaplandı.

Apple’ın kendi sitesinde onarım detayına ilişkin olarak da pil servisinin yanı sıra şöyle bir detay yazılmış; “Boş Siyah Ekran- Açılışta” sizce bu nedir? Batarya değişiminde ekran ile alakalı onlar tarafından bir hata mı yapıldı acaba?

Ücret olarak sadece pil değişim ücreti 400 TL ödedim. Apple resmi sitede ekran değişimine 1069 TL yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koray_93 K kullanıcısına yanıt

Pil değişimi esnasında ekranla ilgili bir sıkıntı yaşanmış.

• ekranda sorun varsa arada kaynamıs oldu hocam

pilden memnun musunuz?

• koray_93 K kullanıcısına yanıt

Pil değişimi aslında riskli sizin ekranı bozmuşlar.

Benim telefonu bozdular 14 gün sonra yenisini verdiler.

• 13.6.1 yazımlı bir ip8 kullanmaya başladım. Güncellemeli miyim.

• Merhabalar Deji batarya kullanan var mı acaba 8 plus ?
  • ios 13 iyidir kalın

edit: ekran süresi kaç saat alıyorsunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 24 Mart 2021; 12:6:16 >
  • Pil ömrü %84

günlük ortalama 5saat 28dk yazıyor ama ben tam şarj olayına pek dikkat etmiyorum. İşim varsa cihazı şarjdan alıyorum.

• Pil ömrü %81 civarında geziyordu, 1 hafta içinde 77 seviyesine kadar geldi. Resmi servise mi götüreyim yoksa yan sanayi alıp taktırayım mı diye düşünüyorum ama karar veremedim.

• 13.5.1 kullanıyorum 14.4.2 geçsem nasıl olur ?
  • Benimde 79 olmuş pil ömrü. Değiştirmek şart mı oluyor illa 80 altına düşünce? 74’e kadar falan yolu var gibi sanki.

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt

5000 lira verip ikinci el ürün almak mı ? Elektronik cihaz birde . Sıfır elektronik cihazlarda bile hatalar çıkabiliyorken ikinci elektronik cihazı alırken garanti süresinin yüksek satanın yakın tanıdık falan olması lazım ki onda da ilişkilerin bozulması gibi bir handikap oluşur

• Uzun ömürlülük bence saha önemli se 2020 alın fişek gibi kullanın

• Beyler orijinalin birebir aynısı bir şarj aleti aldım 2m’lik ancak çok yavaş şarj ediyor.

Bana uygun fiyatlı ancak orijinal kadar hızlı şarj eden bir kablo önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • murattuf M kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler hocam telefonu WhatsApp ve arama dışında nadir kullanıyorum şarjı 1 günü çıkarsa yeter telefonla konuşma çok yapıyorum o yüzden 7 plus hatta 7 almayı düşünüyorum bütçem de pek yok o bahsettiğim x i de alamıyorum vazgeçtim o kadar vermeye gerek yok diye düşünüyorum cihaz beni 3-3.5 sene götürse yeter

• Selamlar,

Amerikadan aldığım ve senelerdir kullandığım Iphone 8 Plus cihazımda "SİM YOK" hatası almaktayım. ios 14.4 sürümündne ios 14.4.1 sürümüne geçtikten sonra bu hatayı aldım. Ürün amerikadan alındığı için yetkili servisler ücretli bile destek sağlamıyor. Apple müşteri hizmetleri ile yapılan testlerde donanımsal sorun görülmedi yazılımsal olabilir dediler ama amerikadan ürün alındığı için onlarda sorunu sonuçlandıramadılar. Ne yapmam gerekir var mıdır başına böyle bir sorun gelen? Jailbreak ile eski sürümlere dönülüyor mu? Eski sürüme dönsem sorun belki çözülür gibi. yardımlarınızı ve yönlendirmelerinizi rica ederim.

Sağlık günler

• quu kullanıcısına yanıt
    Hocam hatalı sim, sim yok, geçersiz sim vs hatalar alıyordum kaç kere servise götürdüm sorun yok dediler gönderdiler kullandığım sim kart başka cihazda sorunsuz çalışıyordu ki telefona taktıktan sonra bir daha değiştirmemiştim en son telefonu satacaktım, sim kartı değiştirmek geldi aklıma sim kartımı değiştirdim sorunum çözüldü
  • quu kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yeni sim alın büyük olasılıkla çözülecektir, sizin cihaz modeli ne neden destek vermiyorlar ben onu anlamadım, cdma destekli olmayan gsm model var bende gayet servisler destek veriyor, garantiden bile destek alınıyor 1 yil içinde
  • covert kullanıcısına yanıt

yeni sim kart alarak oyle bir deneyelim tesekkur ederim oneri icin :)

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.