DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nam[A]sTe, mburak32 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
35.435
Cevap
463
Favori
1.158.092
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü
Giriş
      quote:

Orijinalden alıntı: radko

Alıntıları Göster

Hediye çeki verirler parayı iade etmezler

Yazının devamında samsung Türkiye ön sipariş verenlerin aradaki fiyat farkını iade edecek gibi bi ibaresi vardı.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Canon 60d & Samsung Pro 815
    • Er
      7 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:17:31
      meraba arkadaşlar ıphone 7 de safari ayarlarından bütün site verilerini sil dememe rağmen ileri düzeyde bi site kalıyor ve bitürlü silinmiyor resimde olduğu gibi bu konuda yardımcı olabilecek varmı yazılımsal bir problem mi virüs vs olabilir mi yada ?

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:18:13
      quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Gayet yapılıyor bir sorun yok.

Bende olmuyor hocam ne denediysem olumsuz. Yorumu gönder'e basıyorum kalıyor öyle işlemi tamamlamıyor.

• Er
      1 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:31:53
      Arkadaşlar iOS 10.3.1 güncellemesini yaptım. Alpple kimliği bölümünü kullanamıyorum.iclouda girdiğimde saklama alanı istatistikleri yok ve iCloud a bağlanılamıyor diyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı. Veya sebebi nedir acaba.
      |
      |

• Yüzbaşı
      424 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:35:11

Safari içinde yer alan "Tarihçeyi ve Web sitesi verilerini sil" kısmından sil denen yeterli.

Elinizde ki cihaz Apple güvenlik duvarı sağlam virüs bulaşma ihtimali yok Android ile karıştırmayın Lütfen !!!

|
      |
      master_23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      7 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:42:17

hocam öyle yapıyorum zaten bütün verileri siliyorum hepsi siliniyor tekrar ileri düzey dediğim zaman yadi.sk silinmemiş olarak duruyor tekrar siliyorum girdiğim zaman yine aynı

|
      |
      UzayH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      424 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:59:02

Sağ üstte düzenle yazıyor oradan silmeyi deneyin birde.

Olmadı silinmiyorsa takılmayın çünlü 0 Kbyt yer kaplıyor yok !

|
      |
      master_23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      7 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:21:13

aynen düzenle diyip siliyorum tekrar girdiğimde silinmemiş olarak duruyor.yer kaplamıyo dediğiniz gibi 0 byte ama merak ediyorum niye silinmediğini aklıma takıldı

|
      |
      UzayH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3832 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Nisan 2017 20:04:06
      dün lydia'ya çıktıgı gün aldıgım iphone 7 plus cihazımı servise verdim internetten sorgulayım bir dedim durum ürün değişimi yapılacak olmuş değişeceğinden emindim ama bu kadar hızlı karar vereceklerini düşünmemiştim

ilk aldığımdan beri yaşadığım sorunlar ise

ekran çok az da olsa sarıydı
      klasik herkes de olan sesiz videolarda aşırı ses vardı
      ahize de ses karşı tarafa net gitmiyordu
      kamerayı açmak istediğimde bazen siyah ekran ile karşılaşıyordum kamera yanıt vermiyordu

ee madem bunca sorun yaşıyordun niye bu kadar ay bekledin derseniz üretim serisi değişsin diye bekledim umarım sorunsuz bir cihaz teslim alırım

iPhone 7 Plus 128GB Black | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ STEAM ★★ | ★★ Origin: gopgop7 ★★
    • Yarbay
      2018 Mesaj
      21 Nisan 2017 21:45:28
      Şu değişim cihazlarini nasl yapildiğini cözdüm sorunlu olan cihazlar tuzla gibi bi yerde fabrikasi yada onarim merkezi var hasarsiz olan cihazlar bilgisayara baglanip cihazla ilgili problemleri cözüp daha sonra sistem üzeri inei değişikliği yapip bi güzel sarip sarmalayip tekrar geri gönderiyolar..bnm cihazda ekran değişimi oldu tertemiz yapmip yolladilar helal olsun..

• 21 Nisan 2017 21:59:02
      Babamın 5S ini kişisel erişim noktası olarak açıp 7 plus ile bağlandığımda ekran kapanışında wifiden kopuyor. G2 telefonumda böyle bir olay yok. Bir de kişisel erişim noktasına da bağlanması çok zor oluyor. İşi gücü iphone un adamı yormak...

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      21 Nisan 2017 23:43:11
      iyi akşamlar,iyi forumlar arkadaslar.
      Bugun ikinci el turkiye cihazı faturalı ip7 aldım.
      Cihazın garanti sorgulamasını yaptığımda apple kısıtlı 2 yıllık garanti devam ediyor yazmakta.
      Bu kısıtlı ibaresi ne demek bilen var mı ?

• Yüzbaşı
      507 Mesaj
      21 Nisan 2017 23:51:06
      quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Şu değişim cihazlarini nasl yapildiğini cözdüm sorunlu olan cihazlar tuzla gibi bi yerde fabrikasi yada onarim merkezi var hasarsiz olan cihazlar bilgisayara baglanip cihazla ilgili problemleri cözüp daha sonra sistem üzeri inei değişikliği yapip bi güzel sarip sarmalayip tekrar geri gönderiyolar..bnm cihazda ekran değişimi oldu tertemiz yapmip yolladilar helal olsun..

İphone değişim cihazları kesinlikle daha önceden kullanılmamış veya işlem görmemiş cihazlarıdır.

|
      |

Akıllı telefon geçmişim; Htc p4350,Htc Touch dual,Htc touch pro,touch pro2 ,Samsung omnia,omnia 2,Htc hd2,Motorola atrix, Samsung omnia 7, Htc surround,Htc mozart,Sony xperia arc s, Htc one x, Htc one, Nokia Lumia 1320, Lg G2, Xperia Z2 ,LG G3,Lg G5,İphone 6,Iphone 6S, Iphone 6S plus, Sony Z5, Htc10,İphone 7,Note 5,S6 S7,S7 Edge,İphone 5s,İphone 7 Plus... Ve daha hatırlamadıklarım :)
    • Yüzbaşı
      555 Mesaj
      22 Nisan 2017 00:36:46
      Bugun baska bir arkadasimdaki iphone7 ile benim iphone7nin kameralarini karsiastirdik hem on hem arka ikisindede arkadasin 7si benimkinden bariz iyiydi. Benim kameralarimda sanki bir bugulanma gibi bi goruntu vardi. Neden olabilir acaba. Cok canim skildi. Lenslerde hic bi problem yok. Cizik toz vs.

ฬђคt ๔เ๔ เ ฬคlк คฬคץ t๏ Ŧเภ๔
    • Yarbay
      3140 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      lawyer77

22 Nisan 2017 00:49:37

Kameralar aynıdır ya belki sizinkinde bir problem vardır servise gösterseniz.

|
      |
      ___NeO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      22 Nisan 2017 01:13:42

Hocam bulundugum yerde servis falan yok gondermede yapamam yedek telim yok. Yazilimsal oldugu cok belli cunku on de arkadada ayni problem var biraz dumanli gosteriyor.

|
      |
      lawyer77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ฬђคt ๔เ๔ เ ฬคlк คฬคץ t๏ Ŧเภ๔
    • Binbaşı
      1094 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Nisan 2017 01:42:26
      quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

dün lydia'ya çıktıgı gün aldıgım iphone 7 plus cihazımı servise verdim internetten sorgulayım bir dedim durum ürün değişimi yapılacak olmuş değişeceğinden emindim ama bu kadar hızlı karar vereceklerini düşünmemiştim

ilk aldığımdan beri yaşadığım sorunlar ise

ekran çok az da olsa sarıydı
      klasik herkes de olan sesiz videolarda aşırı ses vardı
      ahize de ses karşı tarafa net gitmiyordu
      kamerayı açmak istediğimde bazen siyah ekran ile karşılaşıyordum kamera yanıt vermiyordu

ee madem bunca sorun yaşıyordun niye bu kadar ay bekledin derseniz üretim serisi değişsin diye bekledim umarım sorunsuz bir cihaz teslim alırım

Bu ahize de sesin net gitmeme sorunu bende de var sanırım çok şikayet almaya başladım devam ederse bende servise vermek zorunda kalacam.

|
      |

• Yüzbaşı
      956 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Nisan 2017 08:48:42
      videodaki ses sorunu ve telefonun iyi çekmeme sorunu yüzünden servise versem değişim çıkar mı arkadaşlar?

eskişehirdeyim, apple store yok ama pupa var sanırım orası da ilgileniyor.

bu sorunlarla servise verenler varsa yardımcı olabilir mi?
      |
      |

• Teğmen
      187 Mesaj
      22 Nisan 2017 09:38:57
      Whatsappa gelen son güncelleme sonrasında siri ile mesaj gönderme düzgün çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

|
      |

• Yüzbaşı
      273 Mesaj

Android Beta Tester
      22 Nisan 2017 09:57:58

quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

Alıntıları Göster

Ne güzel Samsung indirim yapmış işte. Bindirim yapınca milletin hoşuna gidiyor demek ki. "Daha pahalı alalım, yetmez daha pahalı alalım, en pahalı alalım" Zeka bu işte. Sonra millete mal derler.

İndirim bindirim meselesi değil. Kimsenin haddine değil başka birine mal demek. Admin uyuyor galiba. Menlekette herkes uyuyor zaten. Aynı safta birleşmek için uçurumun eşiğinemi gelmemiz lazım illaki.......

|
      |
      Bahsedilenler: canocan_07

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.