Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farketmiştim zaten bir sıkıntı olduğunu acaba bende mi var demiştim teşekkürler bilgi için
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    İki kılıfı da kullandım daha önceki plus modellerinde. Ultra hybrid crystal clear tavsiye ederim bu ikisi arasından. Fakat şurdan telefoncudan aldığın şeffaf kılıftan tek farkı 2 ay sonra sararması. Kesinlikle ne kadar titiz olursan ol kılıfların ikisi de sapsarı olucak sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astronmony

Selamlar, i7 silver alarak ben de aranıza katıldım. Ekran 6s'e göre daha sarı bu teknik bir hata mı yoksa üretici tercihi mi diğer yorumları okuyamadım :(

Bu konuda baslikta binlerce mesaj atildi. Biraz kurcalarsan kabaca da olsa fikir edinirsin. Mesela su mesajdan basla:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=123417280

Veya resimli ekran karsilastirmasi ve sonrasindaki tartismalar su mesajda var:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122932280

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bataryası yetmeyenlere gelsin

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

İki kılıfı da kullandım daha önceki plus modellerinde. Ultra hybrid crystal clear tavsiye ederim bu ikisi arasından. Fakat şurdan telefoncudan aldığın şeffaf kılıftan tek farkı 2 ay sonra sararması. Kesinlikle ne kadar titiz olursan ol kılıfların ikisi de sapsarı olucak sonunda.

Hadi ya. Dünyanın parasını veriyoruz sapsarı olması baya kötü oldu. Sararmayan şeffaf silikon bir kılıf üretemediler mi daha? Bir de crystal shell kullanılamayacak kadar kaba yapar gibi bir görüntüsü var. Siz ne diyorsunuz? Zaten büyük telefon cepte tuğla taşımayalım.
  • Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Turkiye disinda Apple Store'da nakit indirimi uygulamasi yok. Gecmiste sadece bir kez Ingiltere magazalarinda Black Friday doneminde olmustu, o da tum urunlerde gecerli degildi. Turkiye'deki nakit indirim finansal ve mali kosullar sonucu bir uygulama, Turkiye'ye ozel.

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Merhaba

İp7 32 gb aldım sarı kutu kampanyası ise fakat FaceTime kullanılmıyor.İos son sürüm yüklü ,iCloud ve AppStore aktif,FaceTime ve iMessage etkinleştirme bekleniyor diyor ve 15 dk sonunda gerçekleştiremedi hatası veriyor.Son olarak FaceTime ile arama yapıldığında ise telefon numaram yerine karşı tarafta iCloud mail adresim çıkıyor maalesef. Sizce problem nedir?

Cihazinda iMessage aktivasyonu yapilamamis, bu sorun ondan kaynaklaniyor. Ayarlar - Mesajar - iMessage bolumunden ac/kapa yaparak aktivasyonu duzgun sekilde tamamlaman gerek. iMessage aktivasyonu sirasinda telefon arka planda yurtdisina Apple sunucularina mesaj gonderir. Yani hattindan bir adet yurtdisi SMS ucreti cekilir. Bu aktivasyon duzgun sekilde tamamlanirsa, problem ortadan kalkar. Ayrintili bilgiler su mesajda mevcut:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122539067

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

başka konu açalım ortam dağılsın

6s plus da iphone 7 plus da istediklerini karşılıyorsa fazla para vermene gerek yok bence hocam

ancak tabiki arada fiyat farkı olduğu için özellik ve kalite farkı mevcut tamamen sizin ne istediğinize bağlı

Hocam kamera diyafram araligi dusunsuruyor 6s plusın kamera için lens kalitesi daha onemli ama kamerada bayağı iyilestirmeler olmuş o kafami karistiriyor onun haricinde pekde ucurum kadar fark yok ben birde size şunu sorayim a9 islemcisi snapdragonda 820 yemi denk yoksa 835 e mi

• nur568 N kullanıcısına yanıt
    Sorunun yaniti bu baslikta yuzlerce kez konusuldu. Direkt su mesaja gidip ayrintili ve tane tane okuyabilirsin:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123261138

Ayrica Dubai ya da dunyanin neresi olursa olsun, tum fiyatlari bir tikla ogrenebilirsin. Komsuya bacanaga umreye gidene falan sormana gerek yok. Mesela Apple'in Dubai (BAE) fiyatlari resmi sitesinde mevcut. Tum ulkeler icin bu sekilde bakabilirsin:http://www.apple.com/ae/shop/buy-iphone/iphone-7

• hannibal kullanıcısına yanıt
    Spigen gibi bilindik markaların cam koruyucuları mevcut daha ucuza telefonculardan taktırıp eskidikçe ya da olur da çizersen yenisini de taktırabilirsin
  • Astronmony kullanıcısına yanıt
    hala burada bazı cahillerin bıkmadan usanmadan konuya hakimmiş gibi size verdiği cevaplara inanmayın bu adamların yazdıklarını kaale almayın telefonunuzda sarı ekran sorunu yok karşılaştırılan telefonlarda 6s de vs mavi ekran sorunu var güle güle kullanın ip7 nizi
  • eğer buna sorun diyorsan hoplarlörlerin çalışma mantığını anlamamışsın demektir. sat kurtul daha eski teknoloji bir telefon al zira ip7 sana göre değil demekki için rahat eder en azından
  • staryum kullanıcısına yanıt
    -öyle bir dünya yok 5 dk da illa şu kadar batarya gidecek diye... o 5dk da ne yaptığın önemli anormal bir durum varsa hard reseti yap sürekli sorun yaşıyorsan kullanım alışkanlıklarında bir sorun var demektir kullandığın uygulamaları ayarlarını kontrol et ben de aynı telefonu kullanıyorum sorun yok 1 kere bile hard reset atmadım hala sorun devam ediyorsa sürekli tekrarlıyorsa verirsiniz servise. şarjdayken ya da şarj olduktan sonra ya da amuda kalkarken hard reset atınca hepsinde farklı sonuç bekliyorsanız yanılırsınız.

-tıslama sesi de ahizeden kaynaklı ya da Z2 gibi bir felaketten kötü yapıldığı için değil ondan daha yüksek ses değerlerine çıkabildiği için dip gürültsüdür ve çok normaldir. yani başarılı olamamış değil piyasanın en iyisi denilen htc ye takla attırmış hoparlörlerdir beğenmediğin hoparlörler :D

-uygulama ile çektiğin ya da kendi kamerası arasında çektiğin fotoda fark görüyorsan ikisinin algoritması arasındaki farkı görüyorsun uygulama güncellendikçe ya da ios güncellendikçe aradaki farkın kapandığını ya da iyileştiğini göreceksin. biraz sabır.

• A9 820 den bi tık daha iyi A10 da 835 ten 1 tık daha iyi olacaktır işlemci konusunda apple a kafa tutan rakip çıkmadı hala

f/2.2 çok da kötü değil ama tabi 1.8 daha iyidir.

o yüzden sadece gece veya loş ışık fotolarında-videolarında fark görürsün iphone 7 ile. plus ile optik zoom olur bokeh vs yani tamamen senin kameradan ne istediğine ve sana yetip yetmeyeceğine bağlı baksana adamlar htc nin kamerası azcık daha iyi fotoğraf çekiyo diye slow motion dan video stabilizasyonundan kamera hızından vs vazgeçip "aypon gamerası beni datmin etmedi yeaa beş para itmez" diyor pişman olma sen de sonra
  • İster kamerasını beğenmem ister tipini... Burada da istediğimi yazarım

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu şarj ederken sanki %50 ye kadar hızlı %50 den sonra sanki bir tık daha yavaş şarj ediyor gibi sizce öyle bir şey varmı?
    Bir de ben geçenlerde de demiştim hatta size de sormuştum ipad'in şarj aletini almıştım hızlı şarj etmesi için sanki o da bana pek hızlı gelmedi gibi hatta 10 dakika da bir baktım da bir örnek yazayım.

Saat;
    19:23 yüzde 42 (Burada orjinal şarj aleti vardı)
    19:33 yüzde 54
    19:53 yüzde 69 (69 olduğu anda ipad'ın şarj aletini taktım 77 oldu)
    20:03 yüzde 77
    20:11 yüzde 82 (%100 olana kadar şarj etme hızı biraz daha azaldı)

Görüldü gibi ipad'ın şarj aleti 10 dakika da yüzde 8 şarj etmiş, hatta normal şarj aleti bana daha hızlı geldi. Yanlış anlaşılmayım bu kadar şarjı habire takmıyorum kafama da ipad'ın şarj aleti daha hızlı şarj etmesi gerekirken daha yavaş şarj ediyor gibi geldi.
    Normalde tamamen 1.30 saatte doluyor pil iphone 6s telefon. İpad'in şarj aleti 1 saate kadar indirir dedim de hiç de öyle olmadı kullanmasam da olur yani anlamadım bu işi güya amper değeri de yüksel adaptörün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 22 Ocak 2017; 20:21:22 >

• enevre kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi şarj aletiyle edin diğerlerini karıştırmayın siz. Bana da yüzde 60a kadar hızlı sonra yavaş şarj ediyor gibi geliyor en azından görünüşü öyle. Telefon 1 günü kurtarıyorsa yeterlidir gerisini boşverin
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapacağım zaten. Huysuz ihtiyar da bir zararı olmaz demişti aslında olmuyordur da hızlı şarj ettiği yok yani boş tamamen.
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    LG G4, kulaklıklar veya sinema sisteminde böyle bir sorun yoktu. Arkadaşın 6S'inde de böyle bir sorun yok. Ayrıca sadece ahize yerindeki hoparlörde böyle bir sorun var.

• http://www.phonearena.com/news/New-Snapdragon-835-benchmark-results-show-up-fail-to-impress_id89464

yavaş geçsin throttling e girmeden güzel güzel geçsin o zaman tebrik ederiz
  • 
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.