Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.869
Cevap
381
Favori
2.348.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraya44

İphone 7 pil değişimi sonrası performans nasıl arkadaşlar sizde değişim yapan var mı? Değiştirdik ısınıyor şarj eskisi gibi gidiyor iTunes ile kurtarma modunda güncelledik tekrar fakat yine de hızlı bitiyor
    değişim orjinal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

değişim orjinal mi ?

Alıntıları Göster
    Evet orjinal batarya dehşet ısınıyor ve hızlı düşüyor iTunes ile kurtarma modunda yazılımı tekrar güncellemek bile sorunu çözmedi bataryada problem olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu serviste pil değişim olanların çoğunda sorunlar çıkıyor. Bence Apple Yetkili servisi diye iş yapan firmaların sorumsuzluğundan kaynaklı. Orijinal batarya diye ne taktıklarından emin değilim doğrusu.

Duyduklarıma/okuduklarıma göre söylüyorum özel firmaların çıkardığı bataryalar uzun vade olmasa da orta ve kısa vadede daha iyi performans gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 28 Haziran 2020; 23:42:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba. Cihazı 13.5.1’e güncelledim ancak bir sorun var. Arka planda uygulama yenile kapalı olmasına rağmen cihazda kendi kendine download işareti çıkıyor. Sorun ne olabilir acaba?

• bence daha çok özellik daha çok işlemci ve kaynak kullanımı anlamına geleceği için yavaşlama bile olabilir widget demek ram ve işlemci yemek demek zaten geri kalan diğer özellikler de depolamayı dolduracağı için ben yavaşlama olacağını düşünüyorum belki animasyon hızlarında küçük oynamalar yaparak hızlı algısı yaratabilirler

• Merhaba arkadaşlar. Note 4 kullanıcısıyım 5 yıldır. Telefon artık donmaya, kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Pek çok telefon baktım ama karar veremedim. 3000 bin üstüne çok çıkmak istemiyorum açıkçası. Ya yine Samsung alıcam ki baktigim modellerde illa bi ısınma kasma yaşayan var. Ben telefonda oyun oynamam. Kamera yada fotoğraf kalitesi de çok önemli değil benim için. Sosyal medya ve fazlaca YouTube kullanan biriyim. İstediğim telefon kasmasin , ısınmasın ve 1 günü çıkarsın. Çok telefon konuşması da yapmam gun içinde. Sizce bu şartlarda iphone 7yi beni tatmin eder mi? Bu telefonum gibi beni 4 5 yıl götürür mü? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Bu telefonumdan önce iphone 4 kullanmıştım.

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Şarj dışında iph7 her şeye kefilim mis gibi telefon 4-5yıl da götürebilir androidden iphone7ye geçmiştim birkaç sene önce ki iPhone nedir moruk kafasındaydım ama çok memnunum şuan

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Bi iPhone 4s/iOS 9 faciasının daha yaşanacağını sanmıyorum ama yavaşlama zamanla kaçınılmaz. Yavaşlamaya ve pil sorunlarına 3. parti uygulama ve widgetlar neden olur en fazla. Apple cihazı belirgin yavaşlatacak bir sürümü vermez bence. Umarım bu sene beklentiler karşılanır.

Çünkü android tarafında çeşitlilik artıyor ve Sony de piyasaya giriş yaptı. Apple için ise şarj aleti ve kulaklık kutuda çıkmayacak söylentileri dolanıyor. Bu ve yazılımdaki olası performans sorunları nedeniyle androide yönelimler çok olur. Yılların iPhone kullancılarını bile kaybedebilir Apple.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Merhaba arkadaşlar. Note 4 kullanıcısıyım 5 yıldır. Telefon artık donmaya, kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Pek çok telefon baktım ama karar veremedim. 3000 bin üstüne çok çıkmak istemiyorum açıkçası. Ya yine Samsung alıcam ki baktigim modellerde illa bi ısınma kasma yaşayan var. Ben telefonda oyun oynamam. Kamera yada fotoğraf kalitesi de çok önemli değil benim için. Sosyal medya ve fazlaca YouTube kullanan biriyim. İstediğim telefon kasmasin , ısınmasın ve 1 günü çıkarsın. Çok telefon konuşması da yapmam gun içinde. Sizce bu şartlarda iphone 7yi beni tatmin eder mi? Bu telefonum gibi beni 4 5 yıl götürür mü? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Bu telefonumdan önce iphone 4 kullanmıştım.
    İos 15’i rahat alacak bir model 7 serisi. 3-4 sene kullanırsınız sonra güncellenemeyeceğinden uygulamaları desteklemez muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Bence 7 plus almaya çalışın düz 7 note serisinden sonra ekranı küçük gelir ama emin olun çok uzun süre sorunsuzca kullanacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 30 Haziran 2020; 8:19:27 >
  • Merhabalar 8 almayı düşünüyordum ama bulunduğum ilde mağazalarda bulamadım. 8 plus için o kadar bütçe ayırmak istemiyorum. 8 yerine 7plus alsam çok bişey kaybedermiyim acaba

• Arkadaşlar telefon 5 kattan betona düştü. Başka ekran taktık telefon çalışıyor fakat home butom çalışmıyor kablosu yırtılmış. Gsm iletişime göndermeyi düşünüyorum, ekran, kasa, home buton değişim için. Daha önce deneyimlemiş olan var mı bu firmayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metropol33 -- 30 Haziran 2020; 21:52:29 >

• Metropol33 kullanıcısına yanıt
    G2 değiştirdim orijinal ekran değil ama yedek telefon olduğu için önemli bulmadım servis yeni telefon parası istiyor zaten bence yeni telefon bile bakabilirsiniz touch id çalışmayabilir bence değişimden sonra

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Bu da ikinci telefondu zaten kendim başka kullanıyorum. Parmak izi çalışmayabilir ama sizce buton işlevi görür mü değişimden sonra? Cihaz 128gb olduğu için yaptırmak istiyorum. 32 olsaydı yedek parça niyetine satacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metropol33 -- 30 Haziran 2020; 22:30:38 >
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    bence home tuşu çalışır en kötü assistive touch kullanırsınız touch id kesin çalışmayacaktır ama 128 lik olduğu için yaptırmanız daha doğru olur ekran kalitesi farkı çok anlaşılır bir fark değil a kalite yan sanayi takıyorlar gibi biliyorum G2 için öyleydi en azından

• arkadaşlar ilginç bir sorunum var bakabilirseniz sevinirim normal mi öğrenmek istiyorum sistem hapticleri ve 3d touch kapalı iken telefon mute modda da olsa seslide de olsa herhangi bir ayar switchine ya da control center daki herhangi bir şeye dokunduğumda ses geliyor tık diye system hapticleri gibi ses sadece çok sessiz ortamlarda duyuluyor özellikle ayar switchlerinde açıp kapatarak deneyen varsa geri dönerse çok sevinirim :) cihazda hiçbir sorun olmadığı için onun dışında servise vermek istemiyorum

• ilk çıktığında 7 plus 128 almıştım birkaç aya 4 yıl olacak. hiç arızası filan olmadı. bir ara güncelleme bataryayı olumsuz etkiliyor filan diye çok yazılıyordu, o nedenle 4 yıldır kullandığım telefonu 2.5 yıldır filan güncellemiyorum. şu an baktım telefon 11.2.6 sürümünde. telefonda fotolar ve videolar birikti, ben bunları bilgisayara depolayıp güncelleme yapmayı düşünüyorum. apple'ın sitesinde itunes kullanımı için baktığımda telefonun ios sürümü ve itunes sürümü güncel olmalı şeklinde belirtilmiş. şimdi ben telefonu güncellemeden bilgisayara yedekleme yapamayacak mıyım? telefonu güncelle öyle yedekle yazmayın lütfen, içinde kaç yıllık fotolar ve videolar var, bunlar silebilir güncellenirken, bu nedenle güncelleme riskini alamam. ne gibi alternatifler var? yardımcı olur musunuz?
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    google fotoğraflara yedekleyebilirsiniz

• saglam zam gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.