Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MertayKardes Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
50.847
Cevap
474
Favori
1.969.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    6561 Mesaj

Kargoyla uğraşmayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mixenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar gittigidiyordan sıfır iphone 7 aldım.Edevlet BTK dan sorgulattım "İthalat yoluyla kaydedilen IMEI" karşıma böyle bir bilgi çıktı.Bu normal midir?
    |
    |

Plus değilse çok pişman olursunuz Hocam 8e geçmeye değmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    canemre363 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

açık hocam. sıkıntı bildirim gelmemesi değil, mesajı yollayan kişinin adı görünmüyor.

Alıntıları Göster
    Bendede ayni problem var mesaj geldiginde kimsen geldigi gorunmuyor , bu problem acaba herkesde yokmu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Etkiler tabi

|
    |
    sushi. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

Etkilemez hocam emin olun şebekeye bağlanmak da aynı enerjiyi kullanıyor sadece wifi ile arama açıkken şebeke lte çekmezse wifi üzerinden bağlanıyor şebekeye herhangi bir şarj farkı olmuyor çünkü bende sürekli açık evin bir bölümünde wifidan bağlanıyor hep şarjda da farklılık olmuyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Etkilemez hocam emin olun şebekeye bağlanmak da aynı enerjiyi kullanıyor sadece wifi ile arama açıkken şebeke lte çekmezse wifi üzerinden bağlanıyor şebekeye herhangi bir şarj farkı olmuyor çünkü bende sürekli açık evin bir bölümünde wifidan bağlanıyor hep şarjda da farklılık olmuyor
    teşekkürler, ben de bi deneyeyim hattı vodafone'a taşıdım ama evin bi bölümünde çekmiyor. bugün keşfettim ilk kez, faydalı özellikmiş
    |
    |
    Bahsedilenler: radko

Aynen hocam bizde de vodafone düşüyor bazen 4gden ama bu wifi ile ses özelliğinin tek kötü yanı var o da vodafoneda öyle tabi wifi üzerinden bağlanınca smsler gelmiyor. Turkcell kullanıyordum daha önce onda geliyordu. Zaten turkcellde operatör sürümüne basınca ims seçeneği ses ve sms diye çıkıyordu vodafoneda sadece ses çıkıyor. Operatör güncelleme getirirse o da çözülür tabi ilerde. Türk telekomda durumlar ne hiç bilmiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj

Teşekkürler hocam, bugün sms gönderemedim ben de acaba bundan kaynaklı mı diye düşünüyodum. Bu durum kötüymüş. En iyisi yine Türk Telekom’a geçmek benim için, evimde en iyi çeken operatör o.

|
    |
    jacktron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sushi.

Teşekkürler hocam, bugün sms gönderemedim ben de acaba bundan kaynaklı mı diye düşünüyodum. Bu durum kötüymüş. En iyisi yine Türk Telekom’a geçmek benim için, evimde en iyi çeken operatör o.
    @jacktron @sushi.
    muhabbetinize az ortak olucam ama teşekkürler verdiğiniz değerli bilgiler için
    iphone dünyasında yeniyim ipad kullanıyorum uzun yıllardır.
    ipad te aramaları gösteriyordu. sizin yazışmalarınızı okuyunca arama da yapılabildiğini öğrendim teşekkrüler.
    ayarlarını yaptım arama yapabiliyorum ipad ten direkt face time ile
    mesajlarında olduğunu söylemişsiniz ondada gerekli ayarları yaptım gibi ama sms göndermiyor.
    operatörüm türktelekom ek ince bir ayara gerek varmı imessage da
    tekrardan teşekkürler değerli bilgiler için.

• Yüzbaşı
    552 Mesaj

Hocam önizlemeyi göster kapalı olunca kişi ismi de çıkmıyor. Kapatıp denedim sizinki gibi oldu. Dediğim gibi whatsapp-ayarlar-önizlemeyi göster kısmı aktif mi bi daha kontrol edin.

s

|
    |
    Bahsedilenler: ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör yassu

Hocam ben de yeniyim IOS’ta o yüzden doğru anlamamış olabilirim ama bizim konuştuğumuz FaceTime üzerinden yapılan aramalar değil. Şebekenin çekmediği zamanlarda şebekenin WI-FI kullanarak yaptığı arama. Ama yine şebeke üzerinden dakikayı harcıyor. Bilen arkadaşlar aydınlatır umarım yanlış anladıysam

|
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben de yeniyim IOS’ta o yüzden doğru anlamamış olabilirim ama bizim konuştuğumuz FaceTime üzerinden yapılan aramalar değil. Şebekenin çekmediği zamanlarda şebekenin WI-FI kullanarak yaptığı arama. Ama yine şebeke üzerinden dakikayı harcıyor. Bilen arkadaşlar aydınlatır umarım yanlış anladıysam
    ben konuyu tamamen yanlış anlamışım hocam dediğin gibi
    ben ipadten facetime aracılığıyla aynı wifi de olunca arama yapmayı yapmışım ama işime yarar birşey oldu teşekkürler genede.

sizin dediğiniz şebeke olmadığında wifi den dakikaları harcıyarak arama yapmak nasıl oluyor oda işime yarayacak bir özellik
    yada türktelekom bunu destekliyormu ?

apple supporun sayfasınd atürktelekomda yok diyor

Türkiye

Türk Telekom

Hücresel Ağ Üzerinden FaceTime1
    LTE
    Kişisel Erişim Noktası2
    VoLTE

Turkcell

LTE
    Kişisel Erişim Noktası2
    VoLTE
    Wi-Fi ile Arama

Vodafone

LTE
    Kişisel Erişim Noktası2
    VoLTE5
    Wi-Fi ile Arama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 18 Mayıs 2018; 20:15:48 >

• Yüzbaşı
    439 Mesaj

Wifi üzerinden sesi kapatırsanız 3g çeker muhtemelen hocam o da sıkıntı yaratmaz bence sms ve ses açısından

|
    |
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

O sms ve ses ayarını operatör ayarlayıp gönderiyor hocam biz müdahele edemiyoruz

|
    |
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

Türk telekom getirmemiş sanırım daha iphonelara ya da site güncellenmemiş olabilir hd ses teknolojisi diyordu sanırım turk telekom ona araştırıp cihazı destekliyor mu bakabilirsin hocam

|
    |
  • Yarbay
    13788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yassu

Bendede ayni problem var mesaj geldiginde kimsen geldigi gorunmuyor , bu problem acaba herkesde yokmu arkadaslar

Alıntıları Göster
    Muhtemelen whatsapp ı silip yüklediğimizde düzelecek. Bu akşam deneyip mesaj atarım.

|
    |

Hocam önizlemeyi göster kapalı olunca kişi ismi de çıkmıyor. Kapatıp denedim sizinki gibi oldu. Dediğim gibi whatsapp-ayarlar-önizlemeyi göster kısmı aktif mi bi daha kontrol edin.

s
    Hocam 1 senedir hep önizleme kapalı kullanırım mesaj göstermez ancak kişileri gösterirdi. Sanırım son güncelleme ile neye hizmet ettilerse kapatmışlar rehber ismini de.

İp7 için modemden 5ghz frekansı destekliyor mu modemde 2.4 ten bağlanıyorum sıkıntı yok ama 5 ghz olan ağı seçince parola hatalı diye uyarı veriyor

Diğer aşka bir tel ile denedim ondan bağlanıyor parola doğru yani sıkıntı yok ama ip7 bağlanmıyor napmam lazım

Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
5,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.