Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıfsız 7+ kullanıyordum, 3 aydır, arka kasada orta parmağımın ve işaret parmağımın değdiği yerlerde parlama olmaya başlamış, bunu nasıl geçirebilir veya önleyebilirim, 4-5 yıldır apple kullanıyorum ama, bu gidişle S8+ alacağım gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

İtunes destek kısmına telefon numaramı bıraktım ve aramalarını istedim. Hemen aradılar sorunu 48 saat içinde çözeceklerini söylediler.

Siz de o şekilde deneyin eğer bir gelişme olmadıysa

Şu linki kullanabilirsiniz
    https://getsupport.apple.com/?caller=psp&SG=SG005

Merhaba ben de geri dönüş aldım şuan alım yapabiliyorum. Sizinki de benzer şekilde düzeltilecektir muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: sypros

Spigen kılıflar hepsiburadada indirime girmiş mat siyah olanları kullananlar var mı önerir misiniz ?

Telefonum mat siyah kullandığım kılıflar

Apple siyah deri kılıfı

Spigen liquid armor gece mavisi

Spigen Ultra Hybrid 2 siyah

Spigen Airskin kırmızı

Bunlar arasından en çok önerdiğim liquid armor ( zaman zaman iz bıraktığı için silmek gerekiyor)

Ultra hybrid 2 hem çok hoş hemde iyi koruyor ve neredeyse 1 sene olmasına rağmen sararmadı

Airskin kılıfsız kullanma hissiyatı yaratıyor çok hoş bir kılıf

Deri kılıf ise bence hepsinden daha iyi. Ne içine toz giriyor ne iz bırakıyor karar sizin umarım yardımcı olur.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba size bir sorum olcak. Ultra hybrid 2 kılıfını almak istiyorum fakat amazonda gördüm arkasına çok toz giriyormuş diyorlar. Bir de parmak izi çok oluyormuş galiba. Siz bir sorun yaşadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Spigen kılıflar hepsiburadada indirime girmiş mat siyah olanları kullananlar var mı önerir misiniz ?

Apple siyah deri kılıfı

Spigen Airskin kırmızı

Bunlar arasından en çok önerdiğim liquid armor ( zaman zaman iz bıraktığı için silmek gerekiyor)

Ultra hybrid 2 hem çok hoş hemde iyi koruyor ve neredeyse 1 sene olmasına rağmen sararmadı

Deri kılıf ise bence hepsinden daha iyi. Ne içine toz giriyor ne iz bırakıyor karar sizin umarım yardımcı olur.

teşekkürler cevabınız için, ultra hybrid 2 ile birlikte şu ekran koruyucu uyumlu olur mu? yan taraflarından özellikle.

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-8-iphone-7-cam-ekran-koruyucu-glas-tr-slim-hd-042gl20607-p-HBV0000023ID6

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    belki sıfırlarsın telefonu :) 7 ay garantisi kalmış 6s aldık arkadaşa. blutut çalışmadığı için garantiye verdi. değişimden sıfır cihaz aldı :)
  • Herkese merhaba, iphone 7 plus cihazım için almış olduğum tough armor kılıfını çok memnun olmama rağmen ihtiyacım dolayısıyla satmak istiyorum. kutusu vs. herşeyi var oldukça temiz gold renk isteyene fotoğraf atabilirim. iyi günler dilerim
  • Selamlar

Benim i7 kendi kendine WiFi bulduğunda hemen iOS 11 i indiriyor hafızaya arada bakıp siliyorum hemen ,acaba indirdikten sonra benim onayın olmadan kendi kendine yükleme yaparmı gece falan paranoya oldu resmen durup durup bakıp siliyorum 😀 10.3 şuan için en güzel iOS

Yada kendi kendine indirmemesi için yapılacak bişi var mı

• iP7+ için batarya değişimi yapıcam fakat orjinalini şuanda alamam. Alternatif memnun kaldığınız ve tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı arkadaşlar ? Ali express vs...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Apple siyah deri kılıfı

Spigen Airskin kırmızı

teşekkürler cevabınız için, ultra hybrid 2 ile birlikte şu ekran koruyucu uyumlu olur mu? yan taraflarından özellikle.

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-8-iphone-7-cam-ekran-koruyucu-glas-tr-slim-hd-042gl20607-p-HBV0000023ID6

Benim kendi kullandığım ekran koruyucu o zaten. Hiçbir sorun olmuyor rahatça kullanabilirsiniz. 1 yıla yakın aynı koruyucuyu kullanıyorum çok memnunum. Tüm cam korumalar gibi yanları hava alıyor ama piyasadaki en iyi koruyuculardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 24 Kasım 2017; 12:45:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziong

Hocam merhaba size bir sorum olcak. Ultra hybrid 2 kılıfını almak istiyorum fakat amazonda gördüm arkasına çok toz giriyormuş diyorlar. Bir de parmak izi çok oluyormuş galiba. Siz bir sorun yaşadınız mı?

Sadece kamera noktası açık. Her kılıfı belli aralıklarla çıkarıp telefonu temizlemek gereyor. Aşırı bir toz söz konusu değil. Ancak şeffaf arka kısım ciddi derecede parmak izi bırakıyor. Ama çok önemsemiyorum o kılıfı kullanırken. Bence tek başına alınacak bir kılıf değil ikinci üçüncü yapılacak bir kılıf.

• Arkadaşlar merhaba, ip7 için bugün bir iki telefoncuda ekran koruyucu baktım ama ya ekranın etrafı açık kalıyor saçma şekilde ya da böyle sanki işte Aynı ekran varmış gibi bir cam takıyorlar. Önereceğiniz bir ekran koruyucu var mı?

• iPhone 7 telefonumda kamerada ağır çekim moduna girdiğim zaman telefonun ekranında ışıklar titreşiyormuş gibi görüntü oluyor ve videonun içinde de bu oluyor sürüm 10.3.3 sizce neden böyle birşey olur ve bu bir sorun mu kamera için iyi akşamlar herkese

• Bu cihazın pili gerçekten efsane bu kadar beklemiyordum

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    bu tip paylaşımları tüm kullanılan uygulamalar ve süreleri açık şekilde olursa daha anlaşılır olur, kullanılan parlaklık değerinin hangi seviyede olduğu çok önemli etken ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 24 Kasım 2017; 23:16:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

bu tip paylaşımları tüm kullanılan uygulamalar ve süreleri açık şekilde olursa daha anlaşılır olur, kullanılan parlaklık değerinin hangi seviyede olduğu çok önemli etken ...

Hangi cihaz oldugu, 3g 4g wifi ne kadar acik oldugu, konum, Bluetooth acik mi vs bir suru onemli etken var

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    noktaları tamamladığın işin tşkler hocam yazmaya üşenmiştim :) etken çok tabi aynı şeyleri sürekli tekrarlıyoruz maalesef.

• Arka planda çalışan uygulamalarıda ekran süresine dahil ediyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hanım bugün telefonu düşürmüş, üst kısım ve alt kısımdan ekran camı çatlamış görüntüde problem yok. Daha önce başına gelip de yaptıran oldu mu acep ip7 telefon için masraf ne olur?

• Cihazı yurtdışından aldım kapalı kutu açtım sol alta bastırınca çıt sesi sorunu var sorun değil zaten genelinde varmış 7 plus kullananların birde kamerada hafif fırtına sesi var sıkıntı arz edermi ilerleyen zamanlarda ?

• 
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.