Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hafıza sorunun yoksa tabi ki iphone 8 64 gb. 7 plus ta alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 8 Kasım 2017; 12:49:57 >
  • Şarj zamanla oturuyor mu be ilk zamanlar 5.30 sa civarı süre alıyordum cihaz iphone 7 sürüm 11.1

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Varnalı4545 V kullanıcısına yanıt
    bir daha arıyacagım apple ı
    bakalım ne dicekler
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    hafıza sorunu yok hocam 64gb bana yeter ama çok kararsızım
  • fergusonnn kullanıcısına yanıt
    o zaman iphone 8 hocam.
  • Arkadaşlar ekteki linkteki sarj aletinden kullanan varmı iphone 7 plus kullanıcısıyım herhangi bir sorun yaparmı acaba telefona

https://tr.aliexpress.com/item/AUKEY-Quick-Charge-3-0-Mobile-Phone-Charger-USB-Desktop-Wall-Charger-Smart-Quick-Charging-for/32819496103.html?spm=2114.49010108.5.1.Q9yV4p&&scm=1007.12783.72505.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

İos 11,1 yükledim. Sorunum şu. Arama yapıyorum, sonra telefonu kulağımdan çekince ekran kilitli olarak kalmaya devam ediyor ve tekrar parmak izimle acıyorum. Bu arada karşı taraf aramayi bitirirse normal ekran, bitirmezse arama ekrani açılıyor ve nihayet ben sonlandirabiliyorum. Yani arama ekranı gelmiyor. 11.0.3 de bu kesinlikle yoktu. Varmi bu sorunla karşılaşan acaba. Döneyim bari diyorum ama11.0.3 e. Ama 11,1 de sarj bariz uzamış.eskiden 1 saate yüzde 11-12 pil harcarken simdi 8-9 pil gidiyor.

Hocam vallahi okuyunca mutlu oldum :) Yanlış anlamayın.

2 gün önce ben de aranıza iphone 7+ ile katıldım.

Telefonu aldığımdan beri dediğiniz şu konuşma sonrası ekranın kilitlenmesi sorununu yaşıyorum.

Karşı taraf kapatmazsa benim kilidi açıp kapatmam gerekiyor. Nasıl sinir oldum 2 gündür. İlk kez iphone kullandığım için telefonda bile sorun olabileciğini düşünmeye başlamıştım.

Sizin yorumunuz ile İos hatası olduğunu anlamış oldum en azından.

Benim sürüm 11.0

Ne tavsiye edersiniz? Telefon amerikadan alındı dün açtım kutusunu İos 11 e güncellenmiş halde çıktı kutudan. Eski sürüme dönme şansım var mıdır?

• Evet zamanla oturuyor olabilir ama benim tesbitim daha farklı. Ben sabahları işe gelince telefonumu şarja takıyorum. 3 saat sonra bakıyorum %98 bekliyorum 10dakika %100 olur olmaz alıyorum şarjdan. Ve ardından bilindiği gibi verimsiz birgün oluyor. Şarj patır patır dökülüyor. Dün gece farklı bişey yaptım. 11 gibi şarja koydum ve sabah 7de aldım. Bugün şarj bitmek bilmedi. Kullanımlatım hep aynı şekilde. Şunanki durum ssi aşağıdadır. Teyit etme fırsatım olmadı. Bu konuya bir de siz dikkat edin. %100 olur olmaz şarjdan çekince tam dolmadan çekiyoruz sanırım. Yani 11.1 ile cihaz çok daha yavaş şarj olmaya başladı 4-5 saat mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_b

Evet zamanla oturuyor olabilir ama benim tesbitim daha farklı. Ben sabahları işe gelince telefonumu şarja takıyorum. 3 saat sonra bakıyorum %98 bekliyorum 10dakika %100 olur olmaz alıyorum şarjdan. Ve ardından bilindiği gibi verimsiz birgün oluyor. Şarj patır patır dökülüyor. Dün gece farklı bişey yaptım. 11 gibi şarja koydum ve sabah 7de aldım. Bugün şarj bitmek bilmedi. Kullanımlatım hep aynı şekilde. Şunanki durum ssi aşağıdadır. Teyit etme fırsatım olmadı. Bu konuya bir de siz dikkat edin. %100 olur olmaz şarjdan çekince tam dolmadan çekiyoruz sanırım. Yani 11.1 ile cihaz çok daha yavaş şarj olmaya başladı 4-5 saat mesela

İpad şarjıyla şarj etğim için şarj süresi konusunda skıntı yaşamıyorum ancak tespitin bence doğru dostum 100 olunca bu şekilde bi süre kalınca şarj daha uzun gidiyor ama 100 oluota bikaç dakika sonra çekince şarj daha hızlı düşüyor bunu bende anlamadım tutarsızlık var baya ios 11.1 de

• bu apple diyer urunlerindede var , mesela macbook pro ve macbook air cihazimi yesil yandiktan sonra cekersem 99 a normal düşüyor ama yesilde bir yarim saat daha bekledimi 99 a dusmesi zaman aliyor .aslinda bu applenin yaptigi poskolojik olarak 100% de bir sure kalmasi insanlari cihaz daha az pil harciyor poskolojisine sokuyor. isin asli aslinda sen %100 de fisten cektigimde aslinda pilin %94 seviyesinde ama sen sarjda daha fazla birakinca %100 dolmus oluyor cihaz.

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Adaptörde Aukey, kabloda ugreen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar;Xiaomi Mi6 (128gb hafıza / 6gb ram) sahibiyim.Cihaz hiç kullanılmamış ve kutusunda duruyor.İphone 7 32gb takas teklifi geldi.Ne dersiniz ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar instagramda mesajlaşırken mesajlaşma barı hep ortaya geliyor. Sizde de var mı bu sorun? Instagram en güncel halinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

İos 11,1 yükledim. Sorunum şu. Arama yapıyorum, sonra telefonu kulağımdan çekince ekran kilitli olarak kalmaya devam ediyor ve tekrar parmak izimle acıyorum. Bu arada karşı taraf aramayi bitirirse normal ekran, bitirmezse arama ekrani açılıyor ve nihayet ben sonlandirabiliyorum. Yani arama ekranı gelmiyor. 11.0.3 de bu kesinlikle yoktu. Varmi bu sorunla karşılaşan acaba. Döneyim bari diyorum ama11.0.3 e. Ama 11,1 de sarj bariz uzamış.eskiden 1 saate yüzde 11-12 pil harcarken simdi 8-9 pil gidiyor.

Hocam vallahi okuyunca mutlu oldum :) Yanlış anlamayın.

2 gün önce ben de aranıza iphone 7+ ile katıldım.

Telefonu aldığımdan beri dediğiniz şu konuşma sonrası ekranın kilitlenmesi sorununu yaşıyorum.

Karşı taraf kapatmazsa benim kilidi açıp kapatmam gerekiyor. Nasıl sinir oldum 2 gündür. İlk kez iphone kullandığım için telefonda bile sorun olabileciğini düşünmeye başlamıştım.

Sizin yorumunuz ile İos hatası olduğunu anlamış oldum en azından.

Benim sürüm 11.0

Ne tavsiye edersiniz? Telefon amerikadan alındı dün açtım kutusunu İos 11 e güncellenmiş halde çıktı kutudan. Eski sürüme dönme şansım var mıdır?

Sorunu bugün hiç yaşamadım, peki ne yaptim, önce icloud yedek attim ve sonra itunes uzerinden geri yükleme yaptım. Dogal olarak komple silip sifirdan kurdu. Daha önce telefondan 11.1 e güncellenmiştim. Simdi itunesden 2,65 gb indirerek guncelldim. Sonra icloud dan yedegimi yükledim. Şükür sorun duzeldi ve inanın Allah nazardan saklasin sanki lpg takılmış gibi oldu sarji. Gercekten harika, demekki küçük büyük itunesden güncelleme yapmak gerekiyormuş

• Şarjım istediğim gibi gitmiyor takılmalar vs. mevcut.
    11.1 7Plus 128 Gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: McAwesome

Şarj zamanla oturuyor mu be ilk zamanlar 5.30 sa civarı süre alıyordum cihaz iphone 7 sürüm 11.1

Hocam merhaba, telefonu yeni aldım. İphone 7 plus 128gb.

Şarj konusunda zaten bana fazlasıyla yetecek gibi duruyor ürün. iki gündür gece yatarken şarjım %50-55 civarlarındaydı. Tabi sabah işe giderken şarjım tam olsun diye gece şarja takıyorum mecbur.

Sorum burdaki tüm arkadaşlara. Telefonu şarj etmek için illa %10 lara düşmesini mi beklemek gerekir. Mesela %50lerde yapılan şarj bataryaya daha mı çok zarar verir?

Diğer sorum telefon sallıyorum 2 saatte full şarj oluyor. Ben gece taktığım için %100 dolduktan sonra 5-6 saat şarjda kalıyor. Bu durum bataryayı nasıl etkiler?

• Sarj durumu iyi gibi bu aralar

• İphone x yurtdışında 5600 lira alınır mı?

• B@R!$ B kullanıcısına yanıt
    Lityum piller %20'den aşağıda şarj edilmeyi sevmemekle beraber ara şarjlar hoşlarına gider, ömürlerini uzatır yani yaptığınız işlem gayet uygundur. İlave olarak bu piller %100 şarja ulaştığında akımı keserler, bu da sabaha kadar şarjda durmasında herhangi bir problem olmayacağı anlamına gelir. Sonuç olarak yaptığınız işlem gayet uygun ve yerinde.
  • Arkadaşlar 7 plus da 3-4 fotoğraf çekiyorum zoom yaparak felan daha sonra kamera donuyor bu sorunu yaşayan oldu mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.