Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son bir şey daha sorayım sana o zaman, bir uygulamadan cıkarken oluşan lag var mı hala DFU modda kurulum yaptıktan sonra?
    Home tusuna basınca ana ekrana donerken animasyon biraz takılıyor gibi oluyor. lag varmış gibi.
    "zoom out animation lag" diye geçiyor, youtubedan bakabilirsin bu şekilde aratarak dediğim şeyi anlatamadysam.
    Tşk,
  • srcsntrk S kullanıcısına yanıt
    Evet bundan haberim var hocam bende ilk iade etmeden önce kullandığım jet black telefonumu dfu kurulum yapmadan 1-2 gün kullanmıştım bu şekilde animasyon takılması ve facebook messenger kullanırken takılı kalma aşağı yukarı hareket etmeme gibi bir iki sorun görmüştüm dfu ile temiz kurulum yaptktan sonra bu tarz takılmalar yaşamıyorum animasyon hızı gayet iyi kamera tak diye açılıyor henüz hiç bir uygulamada takılma perfonmans düşüşü yaşamadım bir kaç uygulamada ios 10 optimizasyon sorunu var o da yazılım ile alakalı mesela FM2017 oyunumda bir kaç sorun yaşadım ancak bunlar oyun ve ios 10 ile alakalı durumlar iphone 7 ile ilgili değil. Yani kısacası DFU mod ile kurulum yaptıktan sonra eğer telefonda bilmediğimiz başka bir sorun yoksa kasma,takılma gibi İphone ekosisteminde alışık olmadığımız şeyler görmüyorsunuz. Arka arkaya 7-8 uygulama açıp kapattım sorun yaşamadım whatsapp messengerda şu ana kadar sorun yaşamadım.

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    yani şimdi DFU ile kurulum yaptıktan sonra o dediğim animation lag da düzeldi diyorsun? (bnm uygulama kısmında bir problemim yok, sadece o anmasyon lag olayı var uygulamadan ana ekrana donerken).
    Bu arada detaylı cevapların için teşekkürler.
    Evet hocam animasyon lagı yok bende.
  • Arkadaşlar telefonun şarjından memnunmusunuz , bana az gidiyor gibi geldi. Önceki telefonum biraz daha iyi dayanıyordu şarjı , önceden g2 vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki farklı şeylerde etki ediyor olabilir mesela bende İphone'umu bul kapalı, Zaten DFU mod ile kurulum yapınca ilk açtığımızda Apple ile kurulu gelen o uygulamalar gitmiş oluyor onları bir daha kurmadım bir kaç tane arkadaşımı bul gibi uygulamaları kendim sildim kullanmayı sevmediğim için İcloud'dan çıkış yapıp İcloud'u kapattım yanlış yönlendirmeme adına bunları da söyleyeyim belki sadede dfu mod ile atmaktan kaynaklanmıyordur benim telefonun yağ gibi akıyor oluşu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 2 Aralık 2016; 12:42:15 >
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Bu takılma donma sorunu yüzünden iade için yolladım telefonu servis raporu bekleniyor bakalım ne çıkacak. İade olmaz da geri gelirse dediğiniz yöntemi uygularım ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende devam ediyor :)

• Gelen mailleri anca mail e giriş yaptıktan sonra görebiliyorum. Neden mail düştüğünde bildirim gelmiyor ?

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    DFU modda kurdun ama hala gecmedi yani lag olayı oyle mı?
    Gecmedi valla hsonu bi umutla kurdum :) titriyor yine ekran hafif

• quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Nano koruyucu yazan ürünlerden kullanırsanız bu tarz bir görüntü olmaz soultech gibi ince nano koruma diye geçiyorlar hem cam hissiyatı veriyorlar eliniz üzerinde yağ gibi akıyor hemde bu şekilde bir görüntü sunmuyor telefonun arkası içinse ben hiç bir şey kullanmıyorum kılıfta kullanmıyorum zaten elde kullanabilmek için jet iade edip mat aldım memnunum hoş görünüyor renk

Daha önce dafoniden çok memnun kalmıştım. Ancak ürün geldikten sonra bir yere gidip taktırmam gerekiyor o da sorun oluyor. Anlamayan biri aldıysa eline vay haline ekran koruyucunun.

O yüzden mağazaya gidip oradan taktırmayı düşünüyorum. Hiç olmazsa yanlış takarlarsa yenisi tak diyebilirim diye. Ama anlaşılan o ki siyah rengin o önden görünen harika görüntüsünü bitiriyor gibi. Ellerinde nano koruyucu varsa aklımda bulunsun teşekkürler. Fotoğraf paylaşırsanız imkanınız varsa güzel olur benim için.

• Arkadaşlar daha önce sormuştum ama Spigen ultra hybrid kullanan atkadaşlar varsa kılıf konusunda fotoğraf paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar daha önce sormuştum ama Spigen ultra hybrid kullanan atkadaşlar varsa kılıf konusunda fotoğraf paylaşırsa sevinirim.

Iphone 7 mat siyahta boyle duruyor.
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• Erişebilirlikten büyüteçi aktif ettiginiz zaman uygulama kaparken olusan animasyon lag ortadan kalkiyor fakat gecikme oluyor biraz home tusuna basinca :)

• adam akıllı ekran koruyucu bulamadım. piyasadakilerin hemen hemen hepsi ön kamerayı kapatıyor ve köşeler sıfıra sıfır değil.

tavsiyesi olan var mı?
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    benim uygulmadığım bir tavsiyem var: kenarları hafif cıkıntılı kılıf kullan (orjinal apple kılıfları gibi) o zaman ekran koruyucuya gerek kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhan95

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar daha önce sormuştum ama Spigen ultra hybrid kullanan atkadaşlar varsa kılıf konusunda fotoğraf paylaşırsa sevinirim.

Iphone 7 mat siyahta boyle duruyor.
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Teşekkürler sanırım oldukça fazla parmak izi bırakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: UnHolyBB

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Mat siyah kullanıp Jet black te aklı kalanlar çizilir diye almayanlar. İşinize yarayabilir.

https://easyskinz.com/

bunları uygulaması çok zor ve zamanla atma yapıyor bunlar.

Emin misiniz hocam kullandınız mı daha önce? Hep olumlu yorumlar okudum da o yüzden söylediğiniz şey aklıma takıldı.

yani bunu iyi bir yere yaptırın eğer düşünüyorsanız. ısıtarak yapsınlar ki iyi yapışsın. yoksa illaki atma yapar belli bir zaman sonra. ve atma yaptığı yerlerde yapış yapış olur hatta. bütün tozlar yapışır. bilen birine yaptırmakta fayda var.

• Ekran koruyucu ve kılıf arıyorsanız Tech21'in ürünlerine bakın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.