Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

arkadaşlar bir sorum olacak iphone 6s ios 10.3.3 ile kullanıyorum konum servisleri kapalı arkaplan uygulama yenileme kapalı iphonumu bul kapalı spot araması kapalı gece yatarken wifi de kapatıyom ancak %4-5 gibi bir sarj harciyor sabaha kadar ? aynı durumda olan varmı

Dostum hangi özelliği açık ? Arama aranma bir de mesaj mı ? Bu telefonları nasıl böyle kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 günde bir şarja takıyorum :) 55-60 saat bekleme 6-7 saat kullanım bunun 1.5 2 saati instagram 1 saat kadarı youtube gerisi watsap felan ihtiyacım olmadıgından kapıyorum neden kullanayım
  • İlginç

• Arkadaşlar iOS11 yüklemesinden sonra şarjınız çabuk bitiyorsa kullanım sürenizi uzatmak için uygulamanız gereken 11 yöntem :

https://www.teknoblogturkiye.com/ios-11-ile-pil-omrunu-uzatmanin-11-yolu/
  • Memoland kullanıcısına yanıt

• 11e daha geçmedim daha telefon sürekli arada donar halde geldi Bazen takılıyor ana ekrana dönüyorum takılan uygulamayı kapatınca düzeliyor ama geçen gün reset atmak zorunda kaldım. Böyle giderse mecbur geçicem sanırım 11e umarım ordada devam etmez..
  • Arkadaşlar benim Touch ID ilk zamanlar tekde açıyordu da şimdi ise basıyorum tuşa uyanıyor ama yeniden deneyin diyor kaldırıp bir daha koyuyorum bazen açıyor bazen 3. ye deniyorum bazende pin ekranı geliyor oradan pinle giriyorum parmak izini sildim yine ekledim ne alakaysa ama denedim tabii ki birşey düzelmedi neden olabilir?
    Kirlendiyse nası temizleyebilirim hohlayıp tişörtle geçiyorum bir iki kereliğine düzeliyor sonra yok yine sorunlu ya sıktı canımı artık :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

Ios surumu nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Facetime görüşmesinde karşı tarafta görüntüm çıkmıyor.
    Bir kaç farklı kişiyi aradım problem sanırım bende. İos11 e geçmeden önce böyle bir problem yoktu.
    Sebep ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Arkadaşlar benim Touch ID ilk zamanlar tekde açıyordu da şimdi ise basıyorum tuşa uyanıyor ama yeniden deneyin diyor kaldırıp bir daha koyuyorum bazen açıyor bazen 3. ye deniyorum bazende pin ekranı geliyor oradan pinle giriyorum parmak izini sildim yine ekledim ne alakaysa ama denedim tabii ki birşey düzelmedi neden olabilir?
    Kirlendiyse nası temizleyebilirim hohlayıp tişörtle geçiyorum bir iki kereliğine düzeliyor sonra yok yine sorunlu ya sıktı canımı artık :/

Kir ve terle alakalı herhalde. Benim de başıma geliyor sık sık. Neredeyse sürekli pinle giriyorum.
  • Arkadaşlar Merhaba,

iOS 11 yükledikten sonra telefonunuzu sürekli şarj etmek zorunda kalıyorsanız, bu sorunu çözmek için uygulamanız gereken 11 yöntem için tıklayın :

http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/814296/ios-11-ile-iphone-un-pil-omrunu-uzatmanin-11-yolu
  • 10.3.2 deydim 10.3.3 e gectim pil surem 45 dk civari dustu.10.3.2 ye geri donebilirmiyim?

• 6s için tahmini fiyat ne zaman düşer?

• 6s ios 11 , hemen hemen yarı yarıya wifi +hücresel kullanım , %20 den sonra düşük güç modu şimdilik memnunum ios 11 den , şu bir kaç saçmalıkta düzeltilirse bir sonraki güncellemede çok iyi olacak.
    😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 25 Eylül 2017; 22:4:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Angelica kullanıcısına yanıt
    10.3.3 hocam
  • Ekran suresi cok iyi hic ellemeyin :)

• boss016 kullanıcısına yanıt
    konumu kullanan dosyaları kapattıktan belle bir süre sonra çıkıyor tam o sırada ekran resmi almış :)
  • 6s degisim cihazlarindan hangi surum cikiyor bilgisi olan var mi?

Bana 9.3.2 geldi güncellemedim.

ios 9 olma ihtimali yuksek.
  • 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.