Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archamanel

Yurtdisi kayitli cihaz. Garantisi bitik gözüküyor. Bi senelik garanti var ya bunlarin. Acaba iyi niyet vs degisirlermi? Kotrol ettirdim seri nodan batarya icin. Bu seri no icin gerek yok veya daha onceden batarya degisilmis olabilir uyarisi verdi.

Apple batarya değişimi için cihazın alım tarihinden itibaren 3 sene şartı koymuştu. Çıkış tarihinde bile almış olsanız 2018 Nisan ayında bile değişim yapmaları gerek bu mantığa göre..

Nereden alındığının bir şartı da yoktur herhalde. Ben Rusya'dan aldım. Batarya değişimini Türkiye de yaptırmak istiyorum apple store a verip. Burada 3 hafta süre çektiler o kadar beklemeye gerek yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • androide geçmeyi düşünmüyorum ios dan memnunum ve şuan öyle bir bütçem yok

bu arada 6s 16 gb, 14 aylık kaç lira ya satılır ki ?

• ne bilim ben ya adamı kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tesekkur ederim su an hala %1 de. Parlaklik sonda, flas acik. Tamamen bitsin. Sarja oyle takacagim. Devam ederse veririm app storea

• Arkadaşlar iPhone 6s kullanıyorum

Sürüm 10.3.1

Safariden YouTube girerek açtığım şarkıyı orta tuşa basıp alttan kontrol panelinden devam ettirdiğimde arka planda dinliyordum ancak 2 gündür panelde oynata bastığımda şarkı ismi kayboluyor ve şarkı çalmıyor çözümü bilen var mı ?

Bu sorun eskid varken safariden ileri düzeyde ne varsa silmiştim düzeldi ama yine sorun devam etti tekrar sildim düzelme olmadı.

• Bende de aynı oluyor maalesef

• manyaksx kullanıcısına yanıt
    En son telefonunuz servisteydi yanlış hatırlamıyorsam, nasıl bir işlem yapıldı titreşim için paylaşır mısınız?
  • burak1710fb B kullanıcısına yanıt
    safarideki çerezleri silmeyi dene
  • arkadaşlar SE, 6 ve 6S arasında karar veremiyorum. 6S almak istiyorum lakin o kadar çok sorun yazılmış ki güvenemiyorum. Fikir verebilir misiniz? ilk kez ios kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolact -- 28 Nisan 2017; 10:15:30 >
  • Teşekkürler
  • coolact kullanıcısına yanıt
    2 ay önce aldım hiçbir sorun yaşamıyorum aklınızı kurcalayan sorunlar nedir? sorularınız varsa cevaplayabilirim

• abzurtmen kullanıcısına yanıt
    pil sorunu yaşayanlar çok var, aniden kapananlar. o kadar para verdikten sonra sıfır bir cihazda bunların yaşanma ihtimalinden çekiniyorum açıkçası.
  • coolact kullanıcısına yanıt
    2015 üretimi için geçerli olduğunu bu sorunun duydum buralardan. bu kaygıyı taşımanız çok normal kesinlikle bu kadar paraya sorunlarla uğraşmak kimse istemez. ama yen'i üretimlerde yok bu diye biliyorum bende bu sorun hiç olmadı

• Merhaba.
    2 gün önce garantili telefonu ekran kırılması sebebiyle 1500 TL vererek sıfır 6s ile değişim yaptım akasya mağazada. Fakat bugun telefona bu IMEI kayıt dışıdır diye sms geldi. Mağazaya gidip cingar cıkartasam var. Siz olsanız ne yaparsınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 28 Nisan 2017; 13:7:10 >
  • İyi forumlar arkadaşlar Iphone 6s alma arefesindeyiz. Şuan fiyatı 3199 lira çoğu teknoloji mağazasında. Sorum şu en uygun ne kadara satıldı ürün yada fiyatı düşermi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interesting Thing -- 28 Nisan 2017; 13:4:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

North America olmalı. ABD ya da Canada yani.

Teşekkür ederim
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    umarım bende de sorun çıkmaz hocam çünkü gözü karartıp alacak gibiyim =)
  • dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Hiç cıngar çıkarmayın işleri daha da zorlaştırırsınız. Gittiğiniz yere güzelce durumu anlatın onlar gerekli işlemleri yapacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolact

pil sorunu yaşayanlar çok var, aniden kapananlar. o kadar para verdikten sonra sıfır bir cihazda bunların yaşanma ihtimalinden çekiniyorum açıkçası.

Sizin pil deneyiminiz nasıl hocam

• yutu61 kullanıcısına yanıt
    hocam 3.5 senedir xperia L kullanıyorum. sabah evden dolu şarjla çıktığımda akşam eve dönerken rahat çıkartıyorum. oyun vs oynamam. müzik dinlerim ve sosyal medyayı takip ederim genelde o kadar.
  • Tarihçeyi ve web sitesi verilerini sildim yine olmuyor başka bir şey mi diyorsunuz ?

• 
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.