Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende deji orijinal kapasite aldım (daha önce yüksek kapasite almıştım ısınma yapıyordu) memnunum. Telefonda hiç bir takılma yok iOS 14.2 kullanıyorum ama büyük bir sorun var telefon 16gb. Çöp olmuş bir i6s 64gb bulsam nand belleğini değiştirip 3 yıl daha kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Bende deji orijinal kapasite aldım (daha önce yüksek kapasite almıştım ısınma yapıyordu) memnunum. Telefonda hiç bir takılma yok iOS 14.2 kullanıyorum ama büyük bir sorun var telefon 16gb. Çöp olmuş bir i6s 64gb bulsam nand belleğini değiştirip 3 yıl daha kullanırım.

Hocam nand değişimi randıman veriyor mu ? 16 GB 6s var maddi olarak iyi olmayan bi dönemimdeyim yeni telefon alamıyorum nand değiştirmek istiyorum telefonu bozar miyim uzun vadede ? 64 veya 128. Takip 1 -1.5 sene daha kullanmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşdemir86

Sabah 8.30 da şarjdan çektim. 3 saat 10 dakika ile kalan %50 ile bende bir istatistik vereyim o halde. Oyun yok, sadece haber forum sahibinden filan o şekilde takılıyorum.

Sizin cihaz plus sanırım hocam sanırım fark ondan kaynaklı . Pili değiştirirken ümidim yoktu , se ye geçmeyi planlıyordum fakat şuan 5 saatlik kullanım beni ciddi manada mutlu ediyor . Performans olarak cidden yeni cihazlara taş çıkaracak seviyede çalışıyor 6s ... şuan elimde 5 k kadar nakit var başka cihaza geçmeyi aklımın ucundan dahi geçirmiyorum . Seneye son güncellemesini alsın öyle değiştiricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alexturner kullanıcısına yanıt
    Evet plus hocam. Vallah 15-20 bin lira telefona para verecek gücümüz yok. Pilini değiştim aslan gibi oldu maşallah canı çıkana kadar devam kullanmaya. Kamerası, özellikleri benim için yeterli. 64 GB lık hafıza da doldukça bilgisayara atıyorum resimleri yetiyor. 6 serisi, özellikle de 6s serisi Apple ın amiral gemisi ve dönüm noktası bence.
  • evet hocam bende ttelefonun miladı doldu diyerekten baska telefon bakıyordum:)

• Hocam bende henüz değiştirmedim ama değiştiren kimseden de şikayet duymadım. Forumda da değiştiren vardı. Yalnız işlem biraz pahalı 700-800 TL arası. Telefon 128 gb olsa en az 3 yıl daha kullanılır.

@veysel_lowe

• Skayn kullanıcısına yanıt

bende bu konuyu baya araştırdım. bazı yerlerde işlemden sonra sorunsuz çalışırken düşme ve darbe gibi durumlarda nand hatası aldıklarını yazmışlar. sonuçta nand anakarta sadece lehimle yapıştırılmamış fabrikasyon olarak slikon gibi şeylerde kullanılmış. nandı sökerkinki verilen ısıdan dolayıda etrafındaki bazı kompanentlerde ilerleyen süreçte sıkıntı yaşanabiliyormuş. verilen paraya ve cihazın durumunu göz önünde bulundurunca bence yapılmaması gerekn bi işlem diye düşünüyorum. elinizdeki cihazı satıp üzerine para ekleyip 2.el temiz yüksek hafızalı bi iphone almak daha mantıklı geliyor bana açıkçası.

• Peregrino kullanıcısına yanıt

bi kaç yerde '' batarya değişimi için verdim ama kamerasının değişmesi bilmem neresinin değişmesi gerekli onlar değişmeden batarya değişmez diyerek bi ton fatura çıkarttılar'' gibi şeyler yazıyor da o yüzden muallakta kaldım.

• quote:

Hocam bende henüz değiştirmedim ama değiştiren kimseden de şikayet duymadım. Forumda da değiştiren vardı. Yalnız işlem biraz pahalı 700-800 TL arası. Telefon 128 gb olsa en az 3 yıl daha kullanılır.

@veysel_lowe

çok yüksekmiş bu fiyatlara değiştiremem malesef.. bana 64 olsa bile yeter ama fiyat çok yüksek

• happy410 H kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Benim cihazımda bir sorun yoktu gidip direkt denemek gerek sanırım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz hangi şehirdesiz ? 310 liraya değişim yapmışlardı değil mi ? Herhangi bir indirim mi var acaba nette 399 gözüküyor 😉
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

çok yüksekmiş bu fiyatlara değiştiremem malesef.. bana 64 olsa bile yeter ama fiyat çok yüksek

Alıntıları Göster

64GB 300 tl fiyata buldum hocam daha önce oradan yaptıran biriyle konuştum memnun kalmış olursa yazarım.

• quote:

64GB 300 tl fiyata buldum hocam daha önce oradan yaptıran biriyle konuştum memnun kalmış olursa yazarım.

Alıntıları Göster

çok teşekkür ederim hocam tamam

• happy410 H kullanıcısına yanıt
    İstanbul Aqua Florya Troy şubesinde yaptırdım.

Teşekkürler 🙏🏻
  • iPhone 6s plus kullanıyorum. Pil sağlığı 71de şu an. Hangi bataryayı önerirsiniz? Orijinal bataryaya 5 yıllık telefon için fazla gibi geldi
  • 6s kullanıp da akıllı bileklik almak isteyenler kesinlikle Galaxy Fit2 almasın. iPhone 7 üzerini destekliyor. Bilmeden aldım iade edeceğim.

• Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    https://www.deji.com.tr/iphone-6s-plus-batarya-mucize-batarya-deji-min-3680mah

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Mucize bataryada çok ısınma oluyor vs. demişler. Kullandınız mı hocam siz?
  • Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    Kullandım ve memnun kaldım. Isınma her pilde oluyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 19561957195819591960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.