Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kral0740

Son güncellemeyi yükleyen arkadaşlar performans ve pil hakkında bilgi verebilir mi ?
    Gün içinde pil biraz daha hızlı boşalıyor. Performansta ise belirgin bir düşüş yok - belki %5, yalnız bazı uygulamalar 1-2 saniye geç açılıyor.
  • Kral0740 K kullanıcısına yanıt
    Performansta çok az bir düşüş var pilde iyileştirme var gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankestainMonster67 -- 30 Ocak 2020; 13:40:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plus ekranı kırdım ve kasanın sol üst köşesinde yamulma var önerebileceğiniz ekran var mı arkadaşlar? Nette ekran fiyatları 100-600 TL arası hangisinde dokunmatik sorunsuz çalışır yardım edebilecek var mı?
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Yani Apple onaylı olmayan teknik serviste herhangi bir işlem görmüş cihaz ücretiyle bile kabul edilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shotgun_06 kullanıcısına yanıt
    Yan sanayi ekranlardan pek memnum kalmadim. Bulabiliyorsaniz ikinci el sitelerinden cikma ekran alin derim. Ben cikma ekranla kullaniyorum su anda 👍

Bu arada dokunmatiginiz calisiyor mu ? Yalnizca ustteki cami kirmis olabilisiniz. O da cuzzi bir miktara degisiyor. Orjinal ekraniniz kalmis olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt28 -- 30 Ocak 2020; 17:17:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Malesef dokunmatik çalışmıyor. Ekran değişimi için mediamarkt 650 tl fiyat verdi ama kasadaki eğiklik için net birşey söylemedi. Başka biryer 450tl ekran 150tl kasa tamiri için fiyat verdi ama ekran yan sanayi büyüm ihtimal. Yaptırmayım dedim samsung a50 aldım ama daha ilk günden iphone u fazlasıyla arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shotgun_06 -- 30 Ocak 2020; 17:28:43 >
    Kasa kullanima engel olusturmuyorsa cok sorun yapmayin derim. 650 tl biraz fazla acikcasi cihazlarin yaslarini dusunursek. Yan sanayiye hic bulasmayin hocam onu da denedim 2-3 gunde elimde kaldi. Tabi sizin de basiniza gelecek diye bir sey yok ama isik sizmasi oluyor, parlakligi orjinal ekrana gore az ve bazi yan sanayi ekranlar cihaza tam oturmuyor.

Ben apple in fiyat politikasindan dolayi iphone 8 imi satip android almistim ama 2 hafta kullanip anneme verdim. Elimde 6s vardi yedek cihaz olarak pilini degistirdim simdi onu kullaniyorum.

Bu arada yanlis anlasilmasin androidi kotulemek icin yazmadim sadece apple in ekosistemine alistigim icin android cok keyif vermedi. Yoksa hem isletim sistemi hemde cihaz olarak kendini cok gelistirmis android dunyasi.

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    A50 aldığım için iphone tamirinin acelesi kalmadı ama dediğiniz gibi ios a alışınca biraz zor oldu bakalım denk gelirse orj çıkma takarım
    Satmayacağım için sadece estetiğin pek önemi kalmadı düzgün çalışsın yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Yani Apple onaylı olmayan teknik serviste herhangi bir işlem görmüş cihaz ücretiyle bile kabul edilmiyor.
    Çıkma alıcam zaten, ucube bataryaya 319 tl falan vermem.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    bende de var aynı sorun, son güncellemeyi de yaptım ama değişen birşey olmadı.
  • 6s plus temiz 2. Elden alsak hala kullanılır mı 2 3 sene. Yoksa ömrü bitti mi. Güncelleme almıyor sanırım. Batarya yenilense günlük kullanım olarak nasıl olur. Elimde xaomiredmi not7 var. Pubg falan oyun oynamıyorum. Ofiste günlük kullanılacak. Sosyal medya kullanılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpyon1 -- 31 Ocak 2020; 9:32:33 >
    Şahsen ben verirdim. Üst seviye telefonların 4000 üzeri fiyatlarda satıldığını düşünğrsek 320 lira normal oluyor. Ayrıca çıkma alacaksan sıfır Deji al daha iyi. Çıkma pilin nasıl ne derecede kullanıldığını bilemezsin.

• 4s hem sistem hem de uygulama güncellemesi almadığı halde Instagram dahi açıyorsa 6s uygulama güncellemeleri kesilse bile rahat 3 yıl daha götürür.

• Redmi de çekim çok berbat telefon çekmiyor. İşim gereği telefon görüşmesi yaparım sorun oluyor bu. O yüzden. İPhone 7 olur mu 2 3 sene götürür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şahsen ben verirdim. Üst seviye telefonların 4000 üzeri fiyatlarda satıldığını düşünğrsek 320 lira normal oluyor. Ayrıca çıkma alacaksan sıfır Deji al daha iyi. Çıkma pilin nasıl ne derecede kullanıldığını bilemezsin.
    Pile 320 lira verene kadar telefonu satıp o parayı üstüne koyarım 6s plus alırım. Bilmiyorum :)

320 lira ucuz bence. Tabi sen bilirsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 31 Ocak 2020; 12:19:43 >
    Ben de bile kesinlikle 320 TL vermem
    Kesinlikle deji tavsiye ederim

ekran çalışıyorsa(görüntü veriyorsa yani) dış cam değişimi yapan yerlere ekranı yaptırabilirsiniz hem de orijinal olmuş olur.doş cam değişince dokunmatik de düzelir.yeni bir kasa alırsınız sorun çözülür tahmini 400 tl ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 1 Şubat 2020; 22:27:21 >
  • asertyu kullanıcısına yanıt
    Ekran çalışmıyor malesef. Yan sanayi yerine revize ekranı öneriyorlar denk geldiğinde yaptırırım artık

• 6s iOS 12.2 deyim. Artık iOS 13 e geçmenin vakti geldimi ?

• 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.