Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

ağ ayarlarında bağlı wifi tıklayınca otomatik katıl var onu açtım ben

Alıntıları Göster
    bende o açıkken bile kesiliyor can sıkıcı birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Arkadaşlar şarjım %6 kaldı ekran süre. 3saat 42 dk normalmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sfydn S kullanıcısına yanıt
    Düşük güç modu açık ve pil seviyesi düşükken oluyor bende. Onun dışında olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar iphone 6s ve plus için deji batarya sipariş ettim.Ama forumda bazı kişilerden pil orjinal olmadığı için pil sağlığı kısmında servis yazdığını gördüm. Bu sebebten dolayı telefonun performansının çok düştüğünü belirtmişler.Şimdi bu bataryaları iade edeyim mi? Yoksa deniyim mi? Başka tavsiyeleriniz neler?

• dream54 kullanıcısına yanıt
    daha halledemedim
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam deniyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm170

İyi akşamlar iphone 6s ve plus için deji batarya sipariş ettim.Ama forumda bazı kişilerden pil orjinal olmadığı için pil sağlığı kısmında servis yazdığını gördüm. Bu sebebten dolayı telefonun performansının çok düştüğünü belirtmişler.Şimdi bu bataryaları iade edeyim mi? Yoksa deniyim mi? Başka tavsiyeleriniz neler?
    Eşimin 6s plus'ına deji aldım ve montajını yaptım, 5 aydır kullanıyor. Bizim telefonda pil sağlığına girip baktığınızda değer gösteriyor. Şarj seviyeside düzgün çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_75 -- 1 Şubat 2019; 1:5:39 >
  • mehmet_75 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama kargoda bir sıkıntı olduğundan iptal ettim, hem içime kurt düşmüştü kısmet ilerde alırım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Eşimin 6s plus'ına deji aldım ve montajını yaptım, 5 aydır kullanıyor. Bizim telefonda pil sağlığına girip baktığınızda değer gösteriyor. Şarj seviyeside düzgün çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam ben 6s için aldım kendim taktım ( dikkatli olursanız çok kolay videoları izleyin boşa telefonuyla 50 lira vermeyin )

Pil sağlığı %100 dü batarya cidden iyiydi kullanım olarak o 6s i satmıştım yine 6s aldım batarya yine ölü tekrardan deji alacağım yetkili serviste değiştirmiyorsanız en mantıklı olan deji alın deneyin zaten koşulsuz iadeleri var kullansanız bile memnun kalırsınız.

A7 2016 için de 2 kere orijinal yazan batarya aldım %20 şerde kendinden geçip 2 dakikada geri sayaç gibi olup kapsıyordu deji aldım taktım ona da oda düzeldi ben direk serviste yaptırtmıyorsanız kesinlikle deji öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Günaydın
    Arkadaşımın annesi 6s ekrana koyduğu şifreyi unutmuş. Bunu nasıl acabiliriz.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Dfu moda alıp bilgisayardan yeni yazılım yüklemeniz gerekiyor.

Yeni yazılım ile
  • zorlu centerda 319TL yeni batarya, 250 tl ye buldum, sizce güvenilir mi
    orjınal ve 6 ay garantılıymıshttps://www.gsmiletisim.com/iphone-6s-batarya-degisimi-fiyati
  • Teşekkür ederim, normal telefoncu yapabilirmi, içindeki bilgiler ucuyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 3 Şubat 2019; 11:26:20 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Orjinal bataryayı dışarıda bulamazsınız. 250 lira vermek yerine deji alın kullanın. Yarı parasına bile gelmez hemde daha sıkıntısız olur.

6s plus ile normal kullanımda 1 günü rahalıkla çıkarıyor, 2 ay oldu sıkıntı yok.

Kendinizde yaprsınız ama bilgiler gidecek ne yazıkki. Yedek alıp geri yükleyince parmak izi tanımlıyken(şifrede var mecburi) şifre siliniyor ama sadece pin varsa şifre isteyebilir bir deneyin.

• neden bulamıyoruz anlamadım
  • Arkadaşlar merhaba. Sifir 6s almayi dusunuyorum . Fakat bazi sorunlar okudum ekrana toz girmesi piksel kaybi vs diye. Uzun suredir kullanan varmi onerileriniz cok onemli benim icin uzun sure kullanmak istiyorum.

• Bu sorunlar ilk nesil cihazlarda vardı. Yani 2015 modellerinde. Şimdi bu sorunlar yok. Ben 3.5 yıldır kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Kendinizde yaprsınız ama bilgiler gidecek ne yazıkki. Yedek alıp geri yükleyince parmak izi tanımlıyken(şifrede var mecburi) şifre siliniyor ama sadece pin varsa şifre isteyebilir bir deneyin.
    Telefoncu 30 TL ye yaptı, icindeki dokümanlar gitti ama.

• 
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.