Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üşendim ve pil değişimini yapmadım zaten ondan sonrada fiyatlar uçtu gitti...

Eskisi kadar oyun yada video izlemiyorum zaten genelde internet ve twitter instagram vs.

Telefonun pili 85 den sonra çok hızlı düşüyor 5 6 aya senin telde gelir o seviyeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Üşendim ve pil değişimini yapmadım zaten ondan sonrada fiyatlar uçtu gitti...

Eskisi kadar oyun yada video izlemiyorum zaten genelde internet ve twitter instagram vs.

Telefonun pili 85 den sonra çok hızlı düşüyor 5 6 aya senin telde gelir o seviyeye.
    Deji alın geçin.
  • 12.1.2 nasil beyler?

12.1 deyim geceyimmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bu halinden bile bıktım. O halindeyken hiç çekemem. Deji aldım bu hafta içinde taktıracağım.

• Garantiden değişim alan cihazımı dün teslim aldım cihaz değişene kadar başıma gelmeyen kalmadı garanti dışı yetkisiz müdahale uzun uğraş sonucu garantiye alınıp cihaz değişti çok sinirlenmiştim satıp androide geçmeyi planladım ama satmaya kıyamadım :) maşşallah hala canavar gibi seri hızlı arkadaşın ip8 ile karşılaştırdık şaçma bir şekilde oyun dışında kafa kafaya çalışıyor netedeyse aynı hızları kamerası gece çekimi hariç hala güzel işler çıkarıyor birtek sıkıntı batarya resmen içiyor oda olsun 2015 model bir cihaz sonuçta telefona tekrar bağlamdım ios 12.1.2 yüklü bu sürümde sabit kalıp 2 yıl daha kullanıcam nasip olursa arkadaşı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymngbs48

Garantiden değişim alan cihazımı dün teslim aldım cihaz değişene kadar başıma gelmeyen kalmadı garanti dışı yetkisiz müdahale uzun uğraş sonucu garantiye alınıp cihaz değişti çok sinirlenmiştim satıp androide geçmeyi planladım ama satmaya kıyamadım :) maşşallah hala canavar gibi seri hızlı arkadaşın ip8 ile karşılaştırdık şaçma bir şekilde oyun dışında kafa kafaya çalışıyor netedeyse aynı hızları kamerası gece çekimi hariç hala güzel işler çıkarıyor birtek sıkıntı batarya resmen içiyor oda olsun 2015 model bir cihaz sonuçta telefona tekrar bağlamdım ios 12.1.2 yüklü bu sürümde sabit kalıp 2 yıl daha kullanıcam nasip olursa arkadaşı...
    Genpa kapali kutuda mi veriyor? Basari bana aciktan vermisti

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam böyle kutuda verdiler kargo ile göndermiştim kendi kutusunda, gittim elden teslim aldım kendi kutusu bide bu kutu teslim ettiler

• Hocam değişim sebebi neydi

• Neden saçma olsun dostum? İnternet, sosyal ağ uygulamaları gibi standart uygulamalar yüksek donanım gücü istemez. Kafa kafaya gitmesi doğal. Anca oyun, render gibi uygulamalarda fark ortaya çıkar. Mesela Asphalt 9’a 60 fps desteği geldi. Fakat sadece iPhone 8 ve iPhone X serilerinde oynanabiliyor. A10 çipsetli iPhone 7’de bile 60 fps desteği yok.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Valla haklısınız ama ben pek oyun oynamadığımdan bu taraf beni fazla ilgilendirmiyor demek istediğim hala iyi bir kullanım sunan telefon akıcı çalışıyor iphone 6 ile performans ve kullanım olarak dağlar kadar fark var ama 7 ile 6s arasında okadar bariz bir fark yok

• celotpl kullanıcısına yanıt

Kapanma yoktu telefonda tam tersi %1 e kadar stabil çalışıyordu öylesine yazmıştım telefon değişmiş anlmadım onarım merkezi telefona zarar vermiş yada ekranın kalibre edememiş olabileceğinden swap yapıldığını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: slymngbs48

Aynen hocam böyle kutuda verdiler kargo ile göndermiştim kendi kutusunda, gittim elden teslim aldım kendi kutusu bide bu kutu teslim ettiler
    Bir dahakine genpaya basvuralim o zaman sagolun hocam.

• Hayırlı olsun hocam

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam
  • Telefon parmak izi okuyucusunun çalışmamasından ötürü değişim olmuştu başarıdan. Yaklaşık 7 ay falan oluyor değişeli batarya yine öldü arkadaş. Bazen %10da falan kapanıyor anlamış değilim. Öyle saçma sapan bi kullanım tarzımda yok. Bu kapanmadan ötürü garantiye versem kesin batarya değişim ücreti falan isterler. Neyse onu geçelim bu deji bayaryaları nereden alıyoruz arkadaşlar ? Birde kapasiteleri orjinal ile aynı mıdır daha yüksek oluyor mu ?

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    N11 gibi sitelerde mevcut. Kendi satıcısından alabilirsiniz. Cihazın orjinal pili ile aynı kapasitede olanı da var yüksek kapasiteli olanı da. Tercihinize bağlı olarak seçebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar yaklaşık 1 ay önce pili değişimi yapıldı cihazıma esc serviste pili değiştikten sonra cihazın başka sorunları çıktı sonrasında ekran da değişti şimdi tel düzeldi şarjım bir günü çok rahat çıkarıyor fakat şöyle bir sorun var pil sağlığı kısmına girdiğimde servis diye bir yazı var düzelir diye bekledim ama düzelmedi esc servise tekrar götürdüm basit bişeydir kaldırsınlar diye ordaki yetkili beyin ameliyatına katılacakmış gibi hareket edince hiç umut yokmu doktor bey diyesim geldi cihazın 7ila 9 iş günü tamirinin süreceğini bırakmam gerektiğini söyledi ben memnunum bir sıkıntı yok dediğimde garantinizin bitmesine 5 ay var o süre içinde muhakkak servise bırakın dedi sizce ne yapmalıyım bu tarz bir sorun konusunda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim..

• 6s 32gb ios 12.1.3

• Arkadaşlar telefonda iki whatsapp kullanmak için tweak önerisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.