Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17741775177617771778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hızda artış kesinlikle var . Güç barı ikişer düşmeye başlamıştı , mesela hava durumu uygulamasında siyah bir gölgeden bahsediliyor , uygulamalar arka planda eskisi gibi açık kalmadığını , geçişler yapılırken uygulama tekrar açılıyormuş gibi yavaş başladığını h harfinin olmadığı vs vs bu tarz şeyler mevcut. Beni ilgilen bu durumlardan sadece batarya durumu aslında. Bu sürümde gece yatarken yüzde 20 civarında şarjım varken 12 de 7-8 gibi şarj etmeye başlamıştım . Ayrıca 11.4.1 gayet sorunsuz bir sürüm bence dediğiniz gibi bu sürümde sorun yazanları ben görmedim . 11 in başlarda da bu tarz sorunlar zaten vardı ama final sürüm bence harika.
  • 6s telefonumun titreşim motoru sanırım arasıra kendi kendine hafiften çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shawshang -- 7 Kasım 2018; 11:43:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

6s telefonumun titreşim motoru sanırım arasıra kendi kendine hafiften çalışıyor
    sessize alma butonuna basınca hafiften bir titrer ya telefon, cebimdeyken ara sıra o ufak titreşimden hissediyorum. mesaj geldi zannedip telefonu cebimden çıkartıyorum fakat gelen giden yok. cebimde hiç bir şekilde o tuşa basılmadığına eminim sanırım aynı sorunu yaşıyoruz.

nasıl çözülür bu sorun? belirli bir noktadan sonra rahatsız etmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

sessize alma butonuna basınca hafiften bir titrer ya telefon, cebimdeyken ara sıra o ufak titreşimden hissediyorum. mesaj geldi zannedip telefonu cebimden çıkartıyorum fakat gelen giden yok. cebimde hiç bir şekilde o tuşa basılmadığına eminim sanırım aynı sorunu yaşıyoruz.

nasıl çözülür bu sorun? belirli bir noktadan sonra rahatsız etmeye başladı

Alıntıları Göster
    Evet hocam aynı durumu bende bazen yaşıyorum. Çözüm servis gibi görünüyor
  • alınır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil ömrü hangi programla ölçülüyor yani pilin değişmesi gerektiğini nasıl anlıyoruz?
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Pil>Pil Sağlıgı kısmında pilin değişmesi gerektiğinde servis yazıyor zaten orda kapasite de yazıyor daha ayrıntılı bilgi ögrenmek isterseniz apple destek ile donanım testi yaptırıp onlardan ögrenebilirsiniz:)
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    ama şu şekilde orası Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 8 Kasım 2018; 12:1:10 >
    Dostum benim cihaz 10.3.3'te bu yüzden pil sağlığını göremiyorum. iOS 12 konusunda yazdım ama bakan olmadı.

quote:

iOS 12'de Lirum Device Info Lite uygulaması kullanan var mı? Apple iOS 9.3.5'ten sonra pil sağlığı verilerini üçüncü parti uygulamalara kapatmıştı. 10.3.3 kullandığım için pil sağlığını (kapasite, döngü, ısı) göremiyorum. Bu uygulama pil sağlığını doğru tahmin edebiliyor mu? Uygulama şu an pil sağlığımı %81 olarak gösteriyor. Bunun dışında pil sağlığını doğru tahmin edebilen sizin önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

Rogerio Hirooka: Lirum Device Info Lite

https://itunes.apple.com/tr/app/lirum-device-info-lite/id591660734?l=tr&mt=8

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Safari üzerinden Apple Destek yazıp girip seri numarasıyla sohbet başlatın uygulamadan yapamadıgınız için ordan yapma şansınız yüksek cihaza test yaptırıp pilin ne durumda oldugunu kolayca ögrenebilirsiniz
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda 11.0 11.2.6 sürümleri arasında bir sürüm kullandığınız için göremiyorsunuz cihazın yazılımını güncellerseniz Pil sağlıgı kısmını görürsünüz:)
    Cihazım 3 yıllık olduğu için teknik servis kapsamında görünmüyor garantisi doldu. Oradan da bir şey yapılamıyor.

Hayır normal sohbet başlatın ayrıca garantiniz olmasa bile yıl sonuna kadar indirimli bir pil değişimi kampanyası var 200 tlye değiştirebilirsiniz öneririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraya44 -- 8 Kasım 2018; 13:2:52 >
    Zaten pil değişimini yaptıracam da şu anda merak ettim ne seviyede diye. Bir ay sonra değişime vereceğim. Şu başlıkta ilk alanların arasındayım ve o zamandan bu zaman değiştirmeyen kişi sayısı sayılıdır sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    https://getsupport.apple.com/?caller=psp&PRKEYS= bu linki açın safari ile burdan sohbet başlatın iphoneu seçin pil ve şarj deyin Pil sorunları veya sorun giderme basın sohbete basın telefonun seri numarasını girdiginizde sohbet başlayacak safari üzerinden donanım testi yaptırabilirsiniz bu sekil ne durumda oldugunu arkadaşlar söyler
    Link üzerinden görüşme yaptım. Pil sağlığı %84 çıktı. Yani 1440 mAh'a tekabül ediyor. Bu da birkaç ay içinde %80'in altına düşeceğimi gösteriyor. Kullandığım uygulama %81 olarak gösterdi. Oldukça yakın bir tahmin. iOS 12 umarım oturur. Oturduktan sonra 10.3.3 gibi uzun bir süre güncellemeyeceğim. Böyle daha stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Link üzerinden görüşme yaptım. Pil sağlığı %84 çıktı. Yani 1440 mAh'a tekabül ediyor. Bu da birkaç ay içinde %80'in altına düşeceğimi gösteriyor. Kullandığım uygulama %81 olarak gösterdi. Oldukça yakın bir tahmin. iOS 12 umarım oturur. Oturduktan sonra 10.3.3 gibi uzun bir süre güncellemeyeceğim. Böyle daha stabil.
    Piliniz kötünün iyisi😂 değişince daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar yazılım güncelleme de ios12 yazıyor. Neden 12.1 yazmıyor acaba?

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ios 11de olmanızdan kaynaklı veya daha önce ki sürümlerde ios 12.0 kuramaz zaten ios 12 görünsede ios 12.1 yükler ama yinede bilgisayarla itunes üzerinden güncelleme yapmak lazım en sağlıklısı:)
  • Arkadaşlar cihazima GENPA tarafından ekran değişimi yapılmış bir sorum olacaktı bu ekran değişince touchid ön kamera ahize falanda toplu olarak değişiyormuş bu bilgi doğru mu bilginiz varmı acaba bu arada ekranda çoook ufak siyah leke vardı GENPA sağolsun 3 güne değiştirip gönderdi garanti kapsamında

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 17741775177617771778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.