Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Randevu ile Apple Store'a 6s batarya sorunu için gittiğimizde hemen orada değişim oluyor mu yoksa bir tarih veriyorlar o zaman mı alıyoruz cihazı?
  • ios 9.3.5'teyim bugünlerde ios10'a geçmeyi düşünüyorum önerir misiniz ? Batarya süreleri nasıl iphone 6s'te ?
  • bu nasıl rezilliktir ya bir günde iki kere kapandı telefon şarjım 35 telefon kapanıyor açılmıyor 2. denemem de açılıyor yine kapanıyor apple destekle görüştüm saçma sapan makalelerden bahsediyorlar ne yapmam gerek yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

bu nasıl rezilliktir ya bir günde iki kere kapandı telefon şarjım 35 telefon kapanıyor açılmıyor 2. denemem de açılıyor yine kapanıyor apple destekle görüştüm saçma sapan makalelerden bahsediyorlar ne yapmam gerek yardımcı olabilecek var mı ?

Pil değişimi
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    kaç günde gelir acaba?
  • bilgi dfu format attıktan sonra 2.ci şarj ve hala telefon kapanmadı normal seyir devam ediyor tek sorun kullanım süresini 1 kez gösteriyor kapayıp açınca tre tre var oda dert değil kapanmasın da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Ocak 2017; 19:27:54 >
  • Arkadaşlar temiz 6S 16Gb, 14 ay daha garantili cihazı kaça satabilirim, piyasası nedir?
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    1800 - 1900 arası
  • iPhone 6s, iOS 9.3.4, kullanım yarı yarıya WiFi ve LTE

Telefonum değişmişti. Değiştiğinden beri bataryadan çok çok memnunum. Masallah genelde bu sureleri alıyorum.

• Benimde pilim Yen'i değişti şuanda kalan şarjım 24

Kullanımım 5.5 saat

Bekleme 24.5 saat

Ve en başından beri düşük güç modunda kullanıyorum

%50 li LTE %25 WiFi kalan %24 ben hiç bu değerleri alamadım bana pek inandırıcı gelmiyor
  • Pil değişimini nasıl yapıyoruz ?
  • Valla kimseyi inandırmak gibi bir zorunluluğum yok, isteyen inanır, isteyen inanmaz.
    Kullanım belki kişiden kişiye değişebilir fakat ben bundan önceki telefonumda aynı kullanım şartlarında 5 saati biraz geçebiliyordum. Şimdi bu halde, telefonum değiştiğinden beri genelde bu süreleri alıyorum. Bir gün sabah şarj ediyorsam, diğer gün akşam şarja takıyorum. İnternet hiçbir zaman kapatmıyorum, hatta wifi varken LTE, LTE varken wifi da kapatmıyorum, tüm bağlantılar sürekli açık yani. Düşük güç moduna hiç almadım ve uçak moduna hiç almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 10 Ocak 2017; 22:1:9 >
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam insanların bu süreleri alabilmesi için internetsiz şekilde kullanım yapmaları lazım heralde ben wifi-4g karışık kullanım ile 5 saati biraz geçebiliyorum son zamanda 6 saati hiç göremedim havaların etkisi var mı bilmiyorum
  • 2 sene iphone 6 kullandım, 2 aydır da 6s kullanıyorum, iki telefonda da wifi 4g açık 5-5 buçuk saat civarı kullanım aldım sürekli, bunun dışındaki süreler fantazidir..
  • 9.3.5 den geçilir mi ios 10'a ?
  • 6s plus 32 gb almayı düşünüyorum. pil problemiyle alakalı sorunsuz seri var mı ve telefonu almadan önce seri numarasını öğrenebilir miyiz?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpurunzo

6s plus 32 gb almayı düşünüyorum. pil problemiyle alakalı sorunsuz seri var mı ve telefonu almadan önce seri numarasını öğrenebilir miyiz?

Şimdiden teşekkürler.

32 likler yeni seri zaten sorunsuz alin kullanın
  • ozqur333 kullanıcısına yanıt
    Çok pişman olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazımı pazartesi servise vermiştim. Şimdi baktım kapanma sorunu kaynaklı apple onarım merkezine gönderilmiştir yazıyor. Cihaz sorunlu seriden değil. Umarım değişim yaparlar.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    cihazimda da artik hic yer kalmadi 16gb benim cihaz. En azindan bi restore filan ceksem diyordum ama onuda yapamam illa ios 10 diyor.
  • 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.